آرشیو اخبار
تجلیل از برترین های حوزه اقتصاد مقاومتی وگروه های جهادی در راستای اقتصاد مقاومتی ازبرنامه های همایش فعالین الگوهایی برتر اقتصادمقاومتی کرمانشاه بود.
نشست سیاسی با محوریت " استکبار ستیزی " توسط بسیج دانشجویی با حضور جمع کثیری از دانشجویان ، مسئولین دانشگاه و میهمان ویژه دکتر قدیری ابیانه در سالن مجتمع بوستان برگزار شد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: دانشجویان و دانشگاهیان همیشه در خط مقدم مقابله با استکبار ستیزی قرار دارند؛ به نظر بنده روز دانشجو نیز نماد ایستادگی، آگاهی و استکبار ستیزی است که پس از انقلاب اسلامی حرکت این قشر پررنگ تر شده است.
نمایشگاه حجاب . عفاف . با موضوعیت حجاب و مسایل روز از جمله نماد های سلطه کفر داعش و شهدای حرم با حضور مدیر کل دادگستری استان کرمانشاه اقای عدالت خواه و معاون دانشگاه اقای یوسفی و مسول بسیج دانشگاه آقای یوسفوند و جمعی از دانشجویان به مدت یک هفته با همکاری بسیج و دانشگاه در دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کرمانشاه برگزار گردید.
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه ضمن محکوم کردن اقدام اخیر آمریکا و‌رژیم صهیونیستی در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی تجمعی اعتراضی نسبت به این مسئله برگزار کرد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گفت: این تفاهم‌نامه با هدف ارتقای سطح فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین دانشجویان بسیجی استان کرمانشاه و اعتلای روحیه بسیجی در بین اقشار جامعه به امضا رسیده است.
هرچند که شاید پیگیری مشکلات کرمانشاه و بخصوص زلزله زدگان که باید اولویت کاری همه دستگاه ها باشد، برای شما فرصتی باقی نگذارد اما امید است بخشی از وقت خود را ولو بسیار کمتر از مراسم مذکور به این موارد که ذهن دانشجویان انقلابی استان را به خود مشغول داشته اختصاص دهید.
دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در مخالفت با سخنان سخیف ترامپ و در محکومیت به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی بعد از نماز ظهر و عصر در مسجد الغدیر دانشگاه تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند.
به همت بسیج دانشجویی و با همکاری قرارگاه امام رضایی ها(ع) اردوی جهادی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین اسدی گفت: دانشجو در فضایی پر از آسیبهای دانشگاه باید مراقب خود باشد که بزرگترین تهدید دانشجو هجمه هایی است که با عنوان ژست روشنفکرانه به او خورانده میشود.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|