آرشیو اخبار
دولت امریکا هیچ گاه سابقه مثبتی از خود در مواجه با معاهدات بین المللی از خود به یادگار نگذاشته است . بار دیگر با خروج ترامپ از برجام حقانیت سخنان امام راحل و امام حاضر در خصوص عدم اعتماد به آمریکا در مسایل و رویدادهای بین المللی نمایان شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: باید بدانیم که اعتماد به اروپا نیز درست نیست آن‌ها نیز مانند آمریکایی‌ها عهدشکن هستند و پایبندی نسبت به تعهدات ندارند؛ آزموده را آزمودن خطاست و نمی‌توان دوباره آن‌ها را آزمود.
دانشجوی بسیجی با تاکید بر اینکه همه مردم ایران باید از فرمایشات مقام معظم رهبری پیروی کنند، چراکه ایشان همواره آمریکا را بدعهد می‌دانستند و بر غیرقابل اعتماد بودن آمریکا تاکید می‌کردند، متذکر شد: هرگز نباید فریب لبخند مستکبران را خورد و مسؤولان باید همواره از اقتدار و عزت ایران اسلامی و ملت ایران دفاع کنند.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور در رابطه با خروج آمریکا از برجام در پاسخ به بدعهدی ها و خروج آمریکا از برجام بیانیه ای صادر کرد .
مسئول بسیج دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بعد از آن که ایالات متحده از تمامی امتیازات مندرج در برجام به صورت کامل استفاده و به هیچ کدام از تعهدات خود نیز عمل نکرد، ترامپ برجام را پاره کرد و اینک نوبت دولت ایران است که آن را آتش بزند و به پیش از برجام بازگشته و فعالیت های هسته ای کشور را با سرعتی بیشتر از سر بگیرد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه و کارکنان سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی با آقای محمد رضاجانباز دیدار کردند.
مسئول تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: دانشجویان بسیجی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به مسئول تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه مراجعه نمایند.
نشست هم اندیشی دانشجویان بسیجی دانشگاه ازاد اسلامی واحد اسلام آباد با حضور مسئول دفتر بسیج دانشگاههای اسلام آباد غرب و مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد و همچنین دانشجویان بسیجی برگزار شد.
مراسم غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام دانشگاه رازی کرمانشاه به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج با حضور پرسنل وبسیجیان سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه برگزار شد .
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه از راه اندازی دو مرکز علمی کاربردی جدید در کرمانشاه توسط بخش خصوصی در حوزه صنعت خبر داد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
آخرین اخبار
دولت امریکا هیچ گاه سابقه مثبتی از خود در مواجه با معاهدا...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: باید بدان...
دانشجوی بسیجی با تاکید بر اینکه همه مردم ایران باید از فر...
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور در ر...