کد خبر:93431 تاریخ انتشار : 1396/11/21-11:22:55
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کرمانشاه در آستانه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛
اکنون در حال رسیدن به 40 سالگی انقلاب هستیم
انقلابی که با اندیشه های زیبا و پر مغز معمار آن یعنی خمینی کبیر (ره) نشات گرفته و بر تمام روح و نفس و جان آدمی تاثیر گذاشته است و مرز های بشری را در نوردیده و بار دیگر قدرت بیکران الهی را به نشان گذاشته است .
لینک کوتاه http://kermanshah.bso.ir/id/93431
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی کرمانشاه؛ انقلابی که با اندیشه های زیبا و پر مغز معمار آن یعنی خمینی کبیر (ره) نشات گرفته و بر تمام روح و نفس و جان آدمی تاثیر گذاشته است و مرز های بشری را در نوردیده و بار دیگر قدرت بیکران الهی را به نشان گذاشته است .

 

انقلابی که با آمدنش استقلال و عزت و سربلندی را برای یک ملت و بلکه یک جهان پدیدار ساخت.

 

انقلاب اسلامی ایران با آرمان های خود تمام محاسبات جهانی را بهم ریخت و نوید بخش جهانی آرام بر پایه احترام به ارزش های انسانی را داد.

 

مردم ایران در زیر لوا حکومت اسلامی با وجود تحریم های فراوان که هر ملتی را می تواند فلج کند به دستاورد های بی نظیری دست پیدا کردند که دشمنان را ناکام و بسیار کلافه و نا امید کرده است   که افتخاری بس بزرگ محسوب می شود و هنوز هم بعد از گذشت 40 سال قله های مرتفعی برای فتح شدن بر سر راه مردم قرار دارد که به فضل خدا تمامی قلل فتح خواهد شد.

 

حکومت اسلامی بر پایه آزادی اندیشه بنا نهاده شد و راه هرگونه مطالبه گری و انتقاد و پیشنهاد را برای تمامی مردم باز گذاشته و همواره رای و نظر مردم را سرلوحه ی تمام کار های خود قرار داده است.

 

با وجود افتخارات فراوان در زمینه های مختلف هنوز هم ضعف ها و کاستی هایی وجود دارد که آن هم طبیعی است و با توکل به خدا و اتکا به نیروهای متخصص و رهبری امام خامنه ای، آن ضعف ها نیز مرتفع خواهد شد و در آخر نیز پرچم منقش به نقش الله جمهوری اسلامی با دستان جانباز سیدعلی عزیز به دستان پر مهر امام زمان خواهد رسید

 

در پایان از تمامی مردم فهمیم و با بصیرت ایران اسلامی که همواره با حضور خود در صحنه های مختلف خاری در چشم دشمنان بوده اند،دعوت می شود که در راهپیمایی عظیم و باشکوه 22 بهمن ماه شرکت کنند و بار دیگر با آرمان های رهبری انقلاب و شهدا تجدید بیعت نمایند.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
دولت امریکا هیچ گاه سابقه مثبتی از خود در مواجه با معاهدا...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: باید بدان...
دانشجوی بسیجی با تاکید بر اینکه همه مردم ایران باید از فر...
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور در ر...