کد خبر:93432 تاریخ انتشار : 1396/11/21-11:25:55
بیانیه شورای تبیین مواضع دانشجویی دانشگاههای استان کرمانشاه به مناسبت راهپیمایی 22 بهمن ماه؛
ایام الله دهه فجر امسال رنگ و بوی فاطمیه دارد
ایام الله دهه فجر امسال رنگ و بوی فاطمیه دارد و حقا که این تقارن می تواند عطر ولایتمداری سیده زنان عالم را بیش از پیش بر مشام جان های عاشق دل انگیزتر نماید.
لینک کوتاه http://kermanshah.bso.ir/id/93432
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی کرمانشاه؛ جوانان انقلابی و دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان کرمانشاه یکبار دیگر در آستانه یوم الله 22 بهمن ضمن تجدید میثاق با امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری عهد می بندند که همچنان پای آرمانهای انقلاب بمانند.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

والفجر ولیال عشر

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد و با ادای احترام و خاکساری محضر معمار کبیر انقلاب خمینی بت شکن(ره)، مقام معظم رهبری (حفظه الله) و گرامیداشت و تکریم شهدای راه خدا از صدر اسلام گرفته تا شهدای مدافع حرم و امنیت آفرینان ایران همیشه سربلند.

سالگرد طلوع خورشید انقلاب اسلامی ایران بر همگان مبارک و با آرزوی اتصال آن به انقلاب جهانی مهدی موعود که جان همه ما نثار حضرتش باد و "الیس صبح بقریب".

ایام الله دهه فجر امسال رنگ و بوی فاطمیه دارد و حقا که این تقارن می تواند عطر ولایتمداری سیده زنان عالم را بیش از پیش بر مشام جان های عاشق دل انگیزتر نماید.

هیچکس در هیچ کجای دنیا نمی تواند انکار نماید که 22 بهمن سال 57 نقطه عطف بی بدیلی در تاریخ بشریت است نقطه عطفی که بر خلاف همه قواعد و پیش بینی های عقول ظاهر اندیش مادی گرا بوجود آمد و همچنان بر خلاف این قواعد روز به روز، رو به رشد و تعالی است.

آنان که در این قریب 40 سال لحظه ای از دشمنی و خصومت علیه این انقلاب کوتاه نیامده اند بدانند که ملت ایران با تبعیت از رهبر و ولی امر خود فتنه های گوناگون را خاموش و بی اثر خواهند کرد، بدانند بیهوده بر طبل اختلافات قومی، قبیله ای، مذهبی و... کوبیدن و یا دست گذاردن بر روی مشکلات داخلی نه تنها موجب تضعیف این ملت نخواهد گردید بلکه موجب خواهد شد که ملت منسجم تر شده و ید واحده آحاد این مرز و بوم بر دهان آنان بنوازد که آزموده را آزمودن خطاست.

جوانان انقلابی و دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان کرمانشاه یکبار دیگر در آستانه یوم الله 22 بهمن ضمن تجدید میثاق با امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری عهد می بندند که همچنان پای آرمانهای انقلاب بمانند و این ایستادگی را چه در راهپیمایی پیش رو و چه با افتخار آفرینی در سنگرهای گوناگون به منصه ظهور خواهند رساند.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
دولت امریکا هیچ گاه سابقه مثبتی از خود در مواجه با معاهدا...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: باید بدان...
دانشجوی بسیجی با تاکید بر اینکه همه مردم ایران باید از فر...
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور در ر...