کد خبر:97511 تاریخ انتشار : 1397/2/20-9:49:55
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور در رابطه با خروج آمریکا از برجام
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور در رابطه با خروج آمریکا از برجام در پاسخ به بدعهدی ها و خروج آمریکا از برجام بیانیه ای صادر کرد .
لینک کوتاه http://kermanshah.bso.ir/id/97511
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی کرمانشاه؛ بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور در رابطه با خروج آمریکا از برجام در پاسخ به بدعهدی ها  و خروج آمریکا از برجام بیانیه ای صادر کرد .
بسم الله الرحمن الرحیم
 
فقاتلوا اولیاء الشیطان ان کید الشیطان کان ضعیفا (نساء – ۴۶)
 
آنچه همه به آن اطمینان داشتیم و منتظر آن بودیم در ساعات پایانی سه‌شنبه‌شب 18 اردیبهشت توسط دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر خروج یک‌جانبه از برجام اتفاق افتاده و به‌صورت رسمی اعلام شد.
در اربعین انقلاب بار دیگر استکبار جهانی خصومت و کینه خود را آشکارتر از همیشه نشان داد. این بار کشوری که خود را مهد دموکراسی می داند آنچه را خود امضاء کرده بود نقض کرد و بی تعهدی خود را برهمگان آشکار ساخت. امروز جهانیان و ملل مظلوم جهان و شیفتگان غرب دریافتند که علت بی اعتمادی مردم ایران به آمریکا چیست. آری: بی تعهدی به همه چیز حتی خودش!!
برجام از امروز به فرجام رسید و با خروج رسمی آمریکا موضوعیت خود را از دست داد.
از امروز هرگونه سخن گفتن و برنامه ریزی در باره برجام را اتلاف وقت و از بین بردن منابع و منافع کشور می دانیم. و با خروج شیطان بزرگ به شیطانک ها اعتمادی نیست.
اکنون هنگامه خروج ما از برجام است. اگر به سخنان حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب توجه می کردیم که چگونه بی اعتمادی به آمریکا و خوش بین نبودن با آنان را به صراحت گوشزد فرمودند امروز با اقتدار بیشتری ظاهر می شدیم.
انتظارات و مطالبه به‌حق مردم و ما دانشجویان از مسئولین به‌خصوص دولت محترم، ساده و شفاف است.
در این میان ما دانشجویان با روشنگری و بصیرت افزایی به دنبال مقابله با ظلم و استکبار و ظلم جهانی علیه مردم و ملت ایران هستیم.
و در پایان، دوباره از مسئولین بخصوص دولت محترم می‌خواهیم پاسخ شایسته‌ای را سریع و با جسارت تمام، در قبال این رفتار را داشته باشند و دیگر تلاش دیپلماتیک جواب‌گو و کافی نخواهد بود و اگر نمی‌توانند عرصه را به جوانان مؤمن و انقلابی بسپارند.
 
ما هنوز هم معتقدیم که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند اگر با اتحاد گوش به فرمان ولی امر مسلمین باشیم، پیروز خواهیم بود.
 
والسلام علیکم و رحمت ا... و برکاته
 
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
دولت امریکا هیچ گاه سابقه مثبتی از خود در مواجه با معاهدا...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: باید بدان...
دانشجوی بسیجی با تاکید بر اینکه همه مردم ایران باید از فر...
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور در ر...