کد خبر:97497 تاریخ انتشار : 1397/2/19-13:18:31
مسئول بسیج دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛
ترامپ برجام را پاره کرد نوبت آتش زدن است
مسئول بسیج دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بعد از آن که ایالات متحده از تمامی امتیازات مندرج در برجام به صورت کامل استفاده و به هیچ کدام از تعهدات خود نیز عمل نکرد، ترامپ برجام را پاره کرد و اینک نوبت دولت ایران است که آن را آتش بزند و به پیش از برجام بازگشته و فعالیت های هسته ای کشور را با سرعتی بیشتر از سر بگیرد.
لینک کوتاه http://kermanshah.bso.ir/id/97497
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی کرمانشاه؛  احسان خواجوی، مسئول بسیج دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در گفت و گو اظهار داشت:  بعد از آن که ایالات متحده از تمامی امتیازات مندرج در برجام به صورت کامل استفاده و به هیچ کدام از تعهدات خود نیز عمل نکرد، ترامپ برجام را پاره کرد و اینک نوبت دولت ایران است که آن را آتش بزند و به پیش از برجام بازگشته و فعالیت های هسته ای کشور را با سرعتی بیشتر از سر بگیرد.
 
مسئول بسیج دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه  گفت: رژیم ترامپ امروز باید به خاطر بی صداقتی، ریاکاری و بدطینتی و وضع تحریم‌های جدید، منع شرکت‌های تجاری از سرمایه گذاری در ایران و آرزوی بی ثباتی و مشقت برای مردم ایران، شرمسار باشد.
 
خواجوی بیان داشت: این رژیم یاغی و شرور که امروز با تهدید به خروج از برجام، امنیت و صلح را به خطر می‌اندازد و حقوق بین‌الملل را به سخره می‌گیرد، همان دولتی است که پیش از این با خروج از معاهده پاریس، خصومت حیرت آورش را با تلاش جمعی برای محیط زیست انسانی و با خروج از یونسکو دشمنی خود را با حراست و شکوفایی فرهنگ هم نشان داده است. آقای ترامپ دشمن هر گونه چندجانبه گرایی است و برای جهانیان چهره‌ای صلح ستیز و زیست ستیز و فرهنگ ستیز از ایالات متحده آمریکا ترسیم کرده است.
 
وی گفت: آمریکا امروز تحت رهبری کسی قرار دارد که به ابتدایی ترین اصول حقوق بین‌الملل پایبند نیست. همگان می‌دانند که اکثریت مردم آمریکا با این تصمیمات نابخردانه موافق نیستند. ما می‌دانیم که اغلب نخبگان آمریکایی، سیاستمداران با تجربه و فعالان سیاسی و اجتماعی آمریکا با رژیم ترامپ همراهی ندارند؛
 
 این مسئول گفت: رژیمی که به‌خاطر سیاست‌های ناسالم داخلی، روابط خارجی و منافع کشورش در جهان را به خطر می اندازد. رژیمی که به محاصره حلقه‌ای کینه‌توز از مشاورانی ورشکسته درآمده است که مسئول بیشتر از یک دهه جنگ و کشتار در منطقه ما هستند و تا امروز جان هزاران سرباز آمریکایی را بخاطر جاه طلبی‌ها و منافع شرکت های نفتی و نظامی به خطر انداخته اند؛ رژیمی که مقامات عالی رتبه آن در ازای سخنرانی در نشست های تروریست‌هایی، صدها هزار دلار دستمزد گرفته، که هزاران ایرانی را به شهادت رسانده اند.
 
 
خواجوی عنوان داشت: هدف آقای ترامپ این است که ایران به جای تلاش برای ارتقای سطح زندگی ورفاه مردم خویش تبدیل به یک پادگان بزرگ بشود که فقط به چرخش سانتریوفوژهای خود بیاندیشد نه به نیازها ومطالبات رفاهی ومعیشتی مردم خود.وقتی ترامپ از تلاش ایران برای رسیدن به بمب هسته ای حرف می زند درواقع می خواهد ایران را به سمت نظامی سازی عرصه سیاسی واقتصادی ونظامی سازی حوزه فناوری هسته ای براند.
 
وی گفت: ملت ما در مقابل این پروژه امپریالیستی وصهیونیستی مقاومت خواهد کرد و چهره تمدنی خود را درخشان تر از هر زمان دیگر به نمایش جهانی خواهد گذاشت. ما در تله ای که ترامپ و سرکرده رژیم صهیونیستی برای امنیتی سازی ایران گسترده اند، نخواهیم افتاد.ایران مسئولیت خود را برای صلح سازی منطقه ای به پیش خواهد برد و وارد بازی ومیدان طراحی شده دشمنان نخواهد شد.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
دولت امریکا هیچ گاه سابقه مثبتی از خود در مواجه با معاهدا...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: باید بدان...
دانشجوی بسیجی با تاکید بر اینکه همه مردم ایران باید از فر...
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور در ر...