کد خبر:61935 تاریخ انتشار : 1395/10/11-10:36:24
مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کرمانشاه
خیانت سران فتنه و اردو کشی های چندین ماه سران فتنه فراموش شدنی نیست
مسؤول سازمان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کرمانشاه گفت:خیانت سران فتنه و اردو کشی های چندین ماه سران فتنه و عوامل آنان در کف خیابان های شهرهای مختلف فراموش شدنی نیست و امروز سران فتنه به لطف رافت اسلامی در حال طی کردن کمترین مجازات ممکن هستند، زیرا سران فتنه مستحق اعدام هستند.
لینک کوتاه http://kermanshah.bso.ir/id/61935
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کرمانشاه؛ عباس اخلاقی در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج دانشجوی در کرمانشاه اظهار داشت:  حقیقت ۹ دی ماه انقلاب سوم مردم ایران اسلامی بر علیه خط نفاق و فتنه داخلی و خارجی بود؛۹دی روزی است بر آمده از اوج بصیرت و دشمن شناسی مردم خدای جویی ایران اسلامی است.

وی افزود: ۹ دی ، برگ زرین دیگر مردم انقلابی ایران اسلامی در کنار ۲۲ بهمن ها و حماسه دفاع مقدس ها  است و آن را باید حماسه ۹ دی خواند.
 
مسؤول سازمان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کرمانشاه با اشاره به تفاوت فتنه کوی دانشگاه ۷۸ و فتنه ۸۸ گفت:چه کسی است که خیانت های سران فتنه و اردو کشی های خیابانی آنان را که در ظاهر به دلیل عدم رای آوری و با رمز تقلب کلید خورد را فراموش می کند؟ اما در واقعیت این فتنه، فتنه ای از پیش طراحی شده برای براندازی حکومت با مدل انقلاب رنگی بود، فتنه ی که بسیار پیچیده تر از فتنه سال ۷۸طراحی شده بود.

وی تاکیدکرد: پشتیبانی سرویس های جاسوسی و رسانه های غربی و دلار های انگلیسی همه وجود داشت اما با لطف الهی و رهنمود های پدرانه ولی امر مسلمین و وجود مردم با بصیر ایران اسلامی، فتنه از پیش طراحی شده آنها به شکست انجامید‌‌.
 
اخلاقی با اشاره به اینکه این خیانت ها فراموش شدنی نیست گفت: خیانت سران فتنه و اردو کشی های چندین ماه سران فتنه و عوامل آنان رادر کف خیابان های شهرهای مختلف فراموش شدنی نیست و امروز سران فتنه به لطف رافت اسلامی در حال طی کردن کمترین مجازات ممکن هستند، زیرا سران فتنه مستحق اعدام هستند.
 
وی با توجه به رابطه تحریم های سال ۸۸ با فتنه گران نیزافزود: نباید از مذاکرات برخی از افراد و گروه ها در جهت اعمال تحریم های بیشتر آمریکا بر علیه ایران را در سال۸۸ فراموش کنیم؛ و ما در چند سال بعد از سال ۸۸شاهد این هستیم که دوستان این آقایان می آیند و از مذاکرات جهت رفع تحریم ها سخن می گویند، به راستی آقایان شما مردم بصیرایران اسلامی را چه فرض کرده اید؟
 
اخلاقی تصریح کرد: تیم مذاکره کننده حرف از مذاکرات می زنید اما پس از طی سه سال و بعد از گوشزدهای فراوان رهبری معظم انقلاب و دلسوزان نظام تازه می گویند که آمریکا غیر قابل اعتماد است.
 
مسؤول سازمان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کرمانشاه خطاب به تیم مذاکره کننده گفت: آیا وقت این نشده است که آقایان ولایت مداری و بصیرت را از مردمی که ۹ دی را آفریدند ، یاد بگیرند. و پشت سر ولی زمان خود حرکت کنند.
 
وی افزود: استکبار جهانی بارها و بارها از مردم خدا جویی ایران اسلامی مشت های کوبنده ی خورده است ؛ یک روز تسخیر لانه جاسوسی خود توسط جوانان انقلابی پیرو خط امام وروز دیگر نقشه ی نقشه بر آب شده خود توسط مردم بصیری که ۹ دی را رقم زدنند.
 
اخلاقی در پایان  با اشاره به اینکه ۹ دی ماه نماد بلوغ بصیرت سیاسی و دینی مردم انقلابی ایران اسلامی است گفت: این روز در تقویم "روز بصیرت و میثاق امت با ولایت" نام گرفته است و ۹ دی را باید انقلاب سوم مردم ایران اسلامی خطاب کرد.
 
انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: