کد خبر:96993 تاریخ انتشار : 1397/1/26-9:9:6
یادداشت_دانشجویی مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه؛
دشمنان اگررفشار بیاورند همه ی ما فرزندان سید علی، عاشورای دیگری را خواهیم ساخت
مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: دشمنِ خارجی و دوستان درونیِ سست اراده بدانند. که اگر بخواهد فشار بیاورند، همه ی ما فرزندان سید علی، عاشورای دیگری را خواهیم ساخت.
لینک کوتاه http://kermanshah.bso.ir/id/96993
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی کرمانشاه، دشمنِ خارجی و دوستان درونیِ سست اراده بدانند. که اگر بخواهد فشار بیاورند، همه ی ما فرزندان سید علی، عاشورای دیگری را خواهیم ساخت.
وَلَا تَهِنُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَنتُمُ الْأَعْلَوْنَ إِن كُنتُم مُّؤْمِنِينَ
ﻭ [ ﺩﺭ ﺍﻧﺠﺎم ﻓﺮﻣﺎﻥ ﻫﺎﻯ ﺣﻖ ﻭ ﺩﺭ ﺟﻬﺎﺩ ﺑﺎ ﺩﺷﻤﻦ ] ﺳﺴﺘﻰ ﻧﻜﻨﻴﺪ ﻭ [ ﺍﺯ ﭘﻴﺶ ﺁﻣﺪﻫﺎ ﻭ ﺣﻮﺍﺩﺙ ﻭ ﺳﺨﺘﻰ ﻫﺎﻳﻰ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻣﻰ  ﺭﺳﺪ] ﺍﻧﺪﻭﻫﮕﻴﻦ ﻣﺸﻮﻳﺪ ﻛﻪ ﺷﻤﺎ ﺍﮔﺮ ﻣﻮﻣﻦ ﺑﺎﺷﻴﺪ ، ﺑﺮﺗﺮﻳﺪ .آل عمران (139) 
 
در جنگ نرم، اگر دشمن غلبه بکند، جسمها پروار میشوند و سالم میمانند، ولی روحها میروند به قعر جهنم.(امام خامنه‌ای (حفظه الله ))
 
اخیراً نامه ای به رهبر انقلاب در مورد چالش های انقلاب از طرف دوستانی که دلسوزی آنها به انقلاب از قبل ثابت شده بود ارسال شده است. اما در این عمل آنها که به نظر بنده بیشتر برای ایجاد یک پشتوانه ی مردمی جهت عزل برخی مسولین و اقدامات دیگر بوده است، نکاتی قابل تامل است.
 
 ۱. رهبر انقلاب تقریبا در ۲۰ سال اخیر، هر ساله کتابی از خاطرات شهدا را تقریظ می کنند تا خط مشی جوانان خمینی را به فرزندان خودش انتقال دهد. یکی از این موارد اینکه خانواده های شهدا گریه بر پیکیر های جگر گوششان را غدغن می کردند تا اینکه "دشمن شاد" نشوند و در این زمینه کتاب گلستان یازدهم (خاطرات شهید علی چیت سازیان) نمونه بارز و زیبایی است. و همواره هوشیار بودند که تکمیل کننده پازل دشمن نباشند. و حقاً در این اواخر خانواده ی شهدای مدافع حرم نیز گویای این عزت زینبی بوده اند. اما اینکه ما امروز در میدان دشمن ....
 
 ۲. در طول تاریخ همیشه حرکت های انقلابی فقط از بیرون دچار تزلزل نمی شدند و خطر همواره از درون، آنها را تهدید می کرد. برای مثال حضرت موسی علیه السلام، فرعون( حکومت طاغوت) را با آن قدرت پشت سر گذاشت اما سامری...
 
در زمان پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله، در جنگ احد که در ابتدا به پیروزی رسیدند ولی با تزلزلِ یاران، به "عدم الفتح" منجر شد و تا زمان امام خمینی (ره) که کسانی در مورد انقلاب اظهار نظرهای منفی میکردند و آیه یأس می خواندند. اما کار به گونه ی دیگری رقم خورد و پیروزی انقلاب چون آفتاب، نورش سراسر عالم را فرا گرفت. و اما بازهم این نیرو های درونی بودند که جام زهر را به امام (ره) خوراندند.
 
۳.در نامه ذکر شده، نهاد و قسمت های مختلفی مورد بررسی قرار گرفته. در مورد صحت و غلط آنها فعلا بحثی ندارم اما حرف من با این برادران هست. که آیا حقیقتا تمام توان شما نامه نوشتن و بیانیه زدن و... است. کجایند شهید دیالمه ها ؟؟؟
فرمان آتش به اختیار مربوط به کیست؟؟؟
 
جواب مقام معظم رهبری به نامه قبلی، که آن هم عده ای از جوانان انقلابی در مورد فساد های کلان داخلیِ کشور به ایشان ارسال کرده بودند را فراموش کرده اید؛ « چشم به راهم تا شما جوانان خود ساخته از راه برسید. »
آیا نباید اکنون به روشنگری عمارگونه بپردازید و در کنارش خودتان را برای این مسولیت ها بسازید. و همانند شهید دیالمه عمل کنید؟؟؟ یا به نامه نگاری باید اکتفا کرد؟؟؟ آرمان ها به کجاها رسیده؟؟
 
و اما در مورد همان نهاد هایی که شما اسمشان را ذکر کرده بودید. ای کاش در کنار آنها، وظایف آن مسولیت هایی که جلوی اسم خودتان ردیف کرده بودید را نیز بیان می کردید و به خود نمره می دادید! یا اصلا وظیفه ی دانشجو و طلبه بودنتان را ذکر می کردید.
 
در حیرتم که در دهه اول انقلاب با دست خالی، سینه سپر می کردند تا حرف امام زمین نماند. ولی الان متاسفانه با اشتباه محاسباتی، سینه سپر برای حرف دشمن ؟؟؟!!
آیا آیه یأس بر انقلاب خواندن، راه درمان است؟ انقلابی که بزرگای دین، وعده ی اتصالِ آن را به ظهور آقا امام زمان را می دهند.
انقلابی که درختش هر روز به خون شهدا آبیاری می شود.
 
حرف اخر!
 دشمنِ خارجی و دوستان درونیِ سست اراده بدانند. که اگر بخواهد فشار بیاورند، همه ی ما فرزندان سید علی، عاشورای دیگری را خواهیم ساخت. و بنده ایمان دارم که خیلی از این دوستان که اسمشان در نامه ذکر شده است در صفوفِ اول مقابله با دشمن خواهند ایستاد. و مسولین داخلی کشور باید به گوش باشند که باید نسبت به وضعِ روز به روزِ مردم، پاسخگوی رهبری و مردم باشند. چرا که ما عهد اُخوتی با هیچ مسوولی، که هر پایه ی صندلی آن، با خون چندین شهید استوار مانده است، نبسته ایم.
چرا که روز حساب نزدیک است و اگر خودتان، خودتان را حساب نکنید به حسابتان خواهند رسید.
 
طارق کعب، مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
دولت امریکا هیچ گاه سابقه مثبتی از خود در مواجه با معاهدا...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: باید بدان...
دانشجوی بسیجی با تاکید بر اینکه همه مردم ایران باید از فر...
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور در ر...