کد خبر:97533 تاریخ انتشار : 1397/2/22-10:13:27
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه؛
دولت امریکا هیچ گاه سابقه مثبتی از خود در مواجه با معاهدات بین المللی از خود به یادگار نگذاشته است
دولت امریکا هیچ گاه سابقه مثبتی از خود در مواجه با معاهدات بین المللی از خود به یادگار نگذاشته است . بار دیگر با خروج ترامپ از برجام حقانیت سخنان امام راحل و امام حاضر در خصوص عدم اعتماد به آمریکا در مسایل و رویدادهای بین المللی نمایان شد.
لینک کوتاه http://kermanshah.bso.ir/id/97533
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی کرمانشاه؛  دولت امریکا هیچ گاه سابقه مثبتی از خود در مواجه با معاهدات بین المللی از خود به یادگار نگذاشته است . بار دیگر با خروج ترامپ از برجام حقانیت سخنان امام راحل و امام حاضر در خصوص عدم اعتماد به آمریکا در مسایل و رویدادهای بین المللی نمایان شد.
 
بسم الله الرحمن الرحیم
روابط ما با امریکا؛روابط مظلوم با ظالم است . امام خمینی (ره)
رییس جمهور آمریکا بار دیگر چهره پلید ؛بی منطق ؛غیرانسانی رژیم حاکم بر ایالات متحده را بر  جهانیان اشکار نمود . در طول تاریخ موجودیت حکومت آمریکا ؛سردمداران این کشور کارنامه سیاهی در ابعاد مختلف انسانی و حقوق بشری از خود برجای گذارده اند . دولت امریکا هیچ گاه سابقه مثبتی از خود در مواجه با معاهدات بین المللی از خود به یادگار نگذاشته است . بار دیگر با خروج ترامپ از برجام حقانیت سخنان امام راحل و امام حاضر در خصوص عدم اعتماد به آمریکا در مسایل و رویدادهای بین المللی نمایان شد . تاکیدات پی در پی مقام معظم رهبری به تیم مذاکره کننده هسته ای در خصوص عدم اعتماد به دشمن از یک سو و عدم خوش بینی به مذاکره با آمریکا بار دیگر عمق نگاه بصیرت مندانه معظم له را در مساله دشمن شناسی و استکبار ستیزی بر همگان اثبات نمود . برخی از مسولین کشور علیرغم خروج رسمی امریکا از برجام در تلاش  هستند این توافقنامه معیوب هسته ای را این بار با کشورهای اروپایی ادامه دهند . این در حالیست که مقام معظم رهبری نیز فرمودند^^ گفتم به آمریکا اعتماد نکنید حالا میگویم به اروپا هم اعتماد نکنید^^ سابقه تاریخی سه کشور اروپایی در ارتباط با کشورمان  نیز خاطره خوبی در ذهن ملت ایران بر جای نگذاشته است . به نظر می رسد اعتماد نمودن به کشورهای غربی همان شرایطی را رقم خواهد زد که توسط آمریکایی ها در توافق هسته ای روی داد . بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی واحد کرمانشاه ضمن تبعیت از اوامر رهبری معظم انقلاب اسلامی از مسولان اجرایی کشور مطالبه می کند به جای امید بستن به بیگانگان در حل مسایل کشور ؛به شکوفا نمودن ظرفیت های داخلی و حل مشکلات اقتصادی کشور از طریق اقتصاد مقاومتی بپردازند .
 
بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی کرمانشاه
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
دولت امریکا هیچ گاه سابقه مثبتی از خود در مواجه با معاهدا...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: باید بدان...
دانشجوی بسیجی با تاکید بر اینکه همه مردم ایران باید از فر...
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور در ر...