کد خبر:97445 تاریخ انتشار : 1397/2/11-9:51:41
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه ؛
سپاه و بسیج خود را همواره مدیون و رهرو و پیرو ولایت و روحانیت اصیل دانسته است
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: پیوند ناگسسستنی سپاه و بسیج با ولایت و روحانیت در این میان نقش برجسته تری داشته است و سپاه و بسیج خود را همواره مدیون و رهرو و پیرو ولایت و روحانیت اصیل دانسته است.
لینک کوتاه http://kermanshah.bso.ir/id/97445
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی کرمانشاه؛  صلاح الدین قره تپه، مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی در گفت و گو اظهار داشت : تشکیل نهادهای مقدس سپاه و بسیج به همت معمار کبیر انقلاب اسلامی بی شک یکی از مهم ترین و ارزنده ترین تدابیر برای پاسداری از انقلاب و ارزشهای معنوی منبث از آن بود.
 
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه  گفت: این نهادهای مقدس در طول عمر چهل ساله انقلاب در کوران حوادث مختلف با حضور و میدان داری مخلص ترین انسانها(مخلصین له دین) گامهای موثر بلکه تعیین کننده ای در حفظ انقلاب و نظام بلکه در بسط و گسترش فرهنگ اسلامی برداشته است.
 
قره تپه بیان داشت: پیوند ناگسسستنی سپاه و بسیج با ولایت و روحانیت در این میان نقش برجسته تری داشته است و سپاه و بسیج خود را همواره مدیون و رهرو و پیرو ولایت و روحانیت اصیل دانسته است.
 
وی ادامه داد: بی شک اگر امروز سپاه راه درست را رفته  و توانسته است نقشی اساسی نه تنها در داخل مملکت ایران اسلامی بلکه در سطح جهان اسلام و فراتر از آن نیز ایفا نماید. با روشنگری و همراهی و هدایت ولایت و روحانیت اصیل و نهاد نمایندگی ولی فقیه در این نهاد بوده است.که به مثابه چراغی فراراه سپاه عمل کرده است.
 
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه عنوان داشت: هفته عقیدتی سیاسی، هفته گرامیداشت نقش ارزنده این عزیزان در هدایت گری و تعمیق اعتقادات و معنویت در بین پاسداران است.
 
قره تپه  در ادامه افزود: این همان نقشی است که استاد شهید مرتضی مطهری ایفا کرده؛ یاد و خاطر این شهید عزیز گرامی باد و راهش پررهرو باد.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
دولت امریکا هیچ گاه سابقه مثبتی از خود در مواجه با معاهدا...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: باید بدان...
دانشجوی بسیجی با تاکید بر اینکه همه مردم ایران باید از فر...
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور در ر...