کد خبر:61834 تاریخ انتشار : 1395/10/11-8:57:21
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه:
فتنه‌گران با بهانه تقلب در انتخابات نابودی نظام را نشانه گرفته بودند
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه به بهانه تقلب در انتخابات از سوی فتنه‌گران اشاره کرد و گفت: اقدامات فتنه‌گران برنامه‌ریزی شده بود و از طرف دشمنان خارج از کشور هدایت می‌شدند.
لینک کوتاه http://kermanshah.bso.ir/id/61834
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کرمانشاه؛ حجت‌الاسلام حبیب صفاری‌زاده در همایش نهضت روشنگری سیاسی که به مناسبت 9 دی‌ماه در حسینه سازمان بسیج دانشجویی استان برگزار شد با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری، اظهار داشت: هر ساله نهم دی‌ماه باید همیشه مورد تکریم قرار گیرد.
 
3.jpg

 

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه دست‌هایی را در پشت پرده فتنه سال 88 دانست و گفت: در صدر اسلام فتنه‌هایی رخ داده همه شبیه به هم هستند، اما رنگ و لعاب آن فرق می‌کند عده‌ایی بودند که کمر پیغمبر را شکستند.
 
وی با اشاره به فرمایشات حضرت علی‌(ع) که سر منشا و ریشه تمام فتنه‌ها و بدی‌ها حب‌دنیا است اگر حب دنیا نداشته باشند که دیگر فتنه نیست، افزود: فتنه آمیزشی از حق و باطل پدیده‌‌ای سیاسی و اجتماعی است، باطل لباس حق به تن می‌کند و عواملی فتنه به‌وجود می‌آید.
 
این مسؤول گفت: مشخص است اقدامات فتنه‌گران برنامه‌ریزی شده بود و از طرف دشمنان خارج از کشور هدایت می‌شدند، لذا انتخابات بهانه بود.
 
 
صفارزاده همچنین به اقدامات فتنه‌گرانی که با شبکه‌های ماهوار‌ه‌ای فقط به‌دنبال به هم زدن کل نظام هستند، خاطرنشان کرد: این فرقه‌ها ادعای دینداری می‌کنند و چرا شبکه‌های ماهواره‌ای یک‌بار نگفتند که صهیونیسم و آمریکا مقصر هستند.
 
وی هدف فتنه را دورکردن مردم از اسلام و خداوند عنوان کرد و اظهار داشت: خودپرستی، دنیاپرستی، کبر، لجاجت، کینه، پیروی از شهوات، عوامل اقتصادی و اجتماعی، تهمت‌زدن، دروغ‌پردازی‌ها‌، تخریب چهره‌ها از عوامل داخلی فتنه‌ها محسوب می‌شود.
 


5.jpg
 
این مسؤول یارگیری دشمنان از داخل جبهه حق‌ و ایجاد تفرقه بین گروه‌ها به‌نام حقوق بشر را از عوامل خارجی فتنه عنوان کرد و ادامه داد: وقتی از راه ولایت دور شویم فتنه به سراغ ما می‌آید، بنابراین از آب زلال دور می‌شویم به آب گل آلود چنگ می‌زنیم.
 
صفارزاده با تاکید بر سوار شدن بر کشتی نجات در زمان وقوع فتنه، تصریح کرد: ما در زمان غیبت صاحب زمان(عج) زندگی می‌کنیم، اما کشتی نجات زمان فتنه و بلا کسی است که کلام امام زمان(عج) را مطرح می‌کند.
 
وی با بیان اینکه اگر حول و محور مقام معظم رهبری و پشتیبان ولایت فقیه باشیم آسیب فتنه‌ای به ما نمی‌رسد، گفت: مردم در پیروی از مقام معظم رهبری و اصل ولایت نهم دی‌ماه سال 88 به‌صورت خودجوش به خیابان‌ها ریختند.
 
گفتنی است، همایش نهضت روشنگری سیاسی با پرشش و پاسخ دانشجویان به پایان رسید.
 
انتهای پیام/
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: