کد خبر:93427 تاریخ انتشار : 1396/11/21-11:3:2
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نورکرند غرب در آستانه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛
نباید اجازه دهیم برخی ها اهداف امام(ره) و انقلاب را به بیراهه بکشانند
مردم ایران اسلامی انقلاب کردند تا دیگر شاهد حرام کردنِ حلال و حلال کردنِ حرام خداوند نباشند.نباید اجازه دهیم برخی ها اهداف امام(ره) و انقلاب را به بیراهه بکشانند.
لینک کوتاه http://kermanshah.bso.ir/id/93427
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی کرمانشاه؛ مردم ایران اسلامی انقلاب  کردند تا دیگر شاهد حرام کردنِ حلال و حلال کردنِ حرام خداوند نباشند.نباید اجازه دهیم برخی ها اهداف امام(ره) و انقلاب را به بیراهه بکشانند.

بسمه تعالی

حتی اگر در تمام آمریکا مسجد بسازند و بالای گلدسته ها شعار الله اکبر قرار بدهند هیچ وقت شعار مرگ بر آمریکا را فراموش نکنید، چون آمریکا شیطان بزرگ است (امام خمینی (ره).

 

«والفجر و لیالٍ عشر».  یوم الله 22 بهمن روز پیروزی مستضعفین برمستکبرین است،روزی که ملت همیشه سربلند ایران اسلامی شعار هیهات منّ الذلّه سر داد و اعلام داشت که همیشه پیرو خون سرخ ابا عبدالله الحسین(ع) خواهد بود. 22 بهمن 57  به وقوع پیوست که ایران اسلامی روی پای خود بایستد نه اینکه زیر پای سلطه ابر قدرت ها و زورگویان له شود ومثل اینکه بعضی ها این اصل را فراموش کرده اند و به دنبال سازش با شیطان بزرگ هستند. امروز در آستانه 22 بهمن ماه 1396 نه تنها شوروحرارت مردم و ارادت آنان به انقلاب اسلامی و ولایت فقیه کم نشده بلکه بیشتر هم شده و نمایانگر آن، حضور پر شور مردم در یوم الله 9 دی ماه 1388 بود و قطعاً ملت همیشه درصحنه ایران اسلامی باحضور پرشورخود در 22 بهمن، به کسانی که به دنبال رفراندوم بودند جواب کوبنده ای خواهند داد و به اثبات خواهند رساند که این حرکت، خود یک رفراندوم هست.

 

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور واحد کرند غرب، ضمن ثابت قدم بودن بر خطّ بنیانگذار کبیرانقلاب اسلامی،امام خمینی رحمت الله علیهِ با هویت!نه امامِ منهای خطّ امام که برخی جریانها خواستارآن هستند! وتجدید میثاق با نائب برحقّ امام زمان(عج) حضرت امام خامنه ای (حفظه الله لَنا) و عرض درود و سلام به شهدای انقلاب اسلامی از زمان پیروزی اش تا به امروز که درخت طیبه انقلاب هنوز هم با خون آنان آبیاری می شود، در آستانه 22 بهمن1396 با گرامیداشت دهه فجر و دعوت از همه اقشار برای حضور در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن  ماه امسال اعلام می دارد:

 

  اقدام شجاعانه اخیر مردم دلسوز کشورمان ایران مبنی بر کمک رسانی به مناطق زلزله زده استانمان کاری بسیار ارزشمند بوده وهمچون اقشار مختلف مردم ضمن سپاسگذاری از دلگرمی مردم خواستار آنیم که نسبت به ساخت منازل مسکونی زلزله زدگان هر چه سریع تر اقدامات لازم صورت گیرد و بدون در نظر گرفتن فشارها عدالت را رعایت کنند.

    

 مردم ایران اسلامی انقلاب  کردند تا دیگر شاهد حرام کردنِ حلال و حلال کردنِ حرام خداوند نباشند.نباید اجازه دهیم برخی ها اهداف امام(ره) و انقلاب را به بیراهه بکشانند .

    

 واضح است ما ضمن حمایت از دولت محترم در همین جا اعلام میکنیم تا زمانی که قشر فهیم دانشجو در صحنه هست به کسانی که با مطرح کردن مذاکره با شیطان بزرگ به دنبال از بین بردن هویت مقاومت هستند اجازه نخواهد داد به اهداف شوم خود برسند.

    

   ودر آخر، بسیج دانشجویی به عنوان یک نهاد مقدّس همچون قطره ی کوچکی از دریای خروشان ملّت ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن امسال مانند سالهای گذشته مشت محکمی بر دهان آمریکای خونخوار وانگلیس(روباه پیر) و سگ نگهبانشان در منطقه، رژیم نحس و نجس وحرام زاده صهیونیستی(اسرائیل) خواهد زد و همچنین به فتنه گران یا همان مواجب بگیران داخلی آنان اعلام خواهیم کرد که نه تنها مشکلات اقتصادی و مانع تراشی های شما بر سر راه این نظام، ما را ازاین حرکت الهی نا امید و دلسرد نکرده بلکه همت ما را قوی ترخواهد کرد.

    

«ان شاءالله وَالسلام علی مَنِ تبع الهدی»

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
دولت امریکا هیچ گاه سابقه مثبتی از خود در مواجه با معاهدا...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: باید بدان...
دانشجوی بسیجی با تاکید بر اینکه همه مردم ایران باید از فر...
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور در ر...