کد خبر:97513 تاریخ انتشار : 1397/2/20-10:42:56
نوشتن یادگاری بر دیوار اروپایی‌ها کار درستی نیست/باید از برجام عبرت گرفت
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: باید بدانیم که اعتماد به اروپا نیز درست نیست آن‌ها نیز مانند آمریکایی‌ها عهدشکن هستند و پایبندی نسبت به تعهدات ندارند؛ آزموده را آزمودن خطاست و نمی‌توان دوباره آن‌ها را آزمود.
لینک کوتاه http://kermanshah.bso.ir/id/97513
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی کرمانشاه؛ طارق کعب، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه در گفت و گو اظهار داشت: آنچه نباید از آن غافل شد، عبرت از تاریخ و پیشینه مذاکرات هسته‌‏اى و فرایند برجام است که طبق فرمایشات مقام معظم رهبرى به‌‏عنوان یک تجربه تلخ باید از آن بهره گرفت.
 
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه  گفت: استکبار جهانی نقش مهمی در تشکیل گروه‌های تروریستی در منطقه داشته‌اند اما حضور مدافعان حرم مانع از ورود این تروریست‌ها به داخل کشور شد.
 
کعب افزود: مستکبران همواره ظلم و ستم و بدعهدی خود را ثابت کرده‌اند.
 
وی تصریح کرد: آمریکایی‌ها در بدعهدی و عهد شکنی شناخته شده‌اند و نشان دادند که به قراردادهای خود نیز بی‌توجه هستند؛ برجام پاره شده و گفته‌های سیاست مداران آمریکایی ارزشی برای ملت ایران ندارد.
 
این مسئول اظهار کرد: باید بدانیم که اعتماد به اروپا نیز درست نیست آن‌ها نیز مانند آمریکایی‌ها عهدشکن هستند و پایبندی نسبت به تعهدات ندارند؛ آزموده را آزمودن خطاست و نمی‌توان دوباره آن‌ها را آزمود.
 
کعب خاطرنشان کرد: دشمنان نمی‌توانند ما را به جنگ تهدید کنند ملت ایران هراسی از جنگ ندارند، همان طور که در جنگ تحمیلی نیز رشادت و فداکاری از خود نشان دادند.
 
وی گفت: ما آماده جانفشانی و گوش به فرمان رهبر انقلابیم و آمادگی کاملی در مواجهه با دشمنان و ابرقدرت‌های جهانی را داریم و از تحریم‌ها نمی‌ترسیم.
 
این مسئول افزود: آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها نباید ما را به تحریم‌‌های مجدد تهدید کنند؛ این جوانان غیور توان خود را در پیشرفت‌های هسته‌ای به اثبات رساندند.
 
وی بیان کرد: اسرائیل نیز بداند که باید در انتظار نابودی اش باشد چرا که وعده الهی در نابودی کفار تحقق پذیر است.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
دولت امریکا هیچ گاه سابقه مثبتی از خود در مواجه با معاهدا...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: باید بدان...
دانشجوی بسیجی با تاکید بر اینکه همه مردم ایران باید از فر...
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور در ر...