کد خبر:97473 تاریخ انتشار : 1397/2/17-9:17:31
استادیار جامعه شناسی در اسلام آبادغرب:
پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نباید فقط شعار و اعلام آمار باشد
استادیار جامعه شناسی دانشگاه آزاد اسلامی در اسلام آبادغرب گفت: پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نباید فقط شعار و اعلام آمار باشد، بلکه باید در عمل به مبارزه با این آفت بنیان‌برانداز زندگی به‌پا خواست.
لینک کوتاه http://kermanshah.bso.ir/id/97473
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی کرمانشاه، علی مرادی، استادیار جامعه شناسی دانشگاه آزاد اسلامی در اسلام آبادغرب در مراسم افتتاحیه موسسه مردم نهاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و رفتاری که امشب با حضور مسؤولان استان و آحاد مردم در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب برگزار شد،اظهار داشت: پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نباید فقط شعار و اعلام آمار باشد، بلکه باید در عمل به مبارزه با این آفت بنیان‌برانداز زندگی به‌پا خواست.
 
استادیار جامعه شناسی دانشگاه آزاد اسلامی در اسلام آبادغرب وجود سازمان‌های مردم نهاد را مهم دانست و افزود: تغییرات بسیاری در دنیا در حال رخ دادن است و مبارزه و مدیریت این تحولات نیازمند توانایی و تخصص سازمان‌های مردم نهاد خواهد بود.
 
این مسؤول خاطرنشان کرد: گاهی تغییرات در سطح جامعه می‌تواند مفید واقع شود و با مدیریت درست می‌توان به این هدف رسید.
 
مرادی ادامه داد: برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی باید قبل از شروع آن اقدام کنیم، درست و متناسب با هدف جامعه در تربیت نسلی سالم پیش برویم.
 
وی با اشاره به اینکه باید مانع حرکت جوانان به سوی الگوهای غربی و جبهه گیری‌های آنان در مقابله با پدیده آسیب‌های اجتماعی باشیم، تصریح کرد: با ایجاد فضای سالم، شاد و آموزشی در شهرستان‌ها باید جلوی اقدامات کاذب و خلاف عرف در جامعه گرفته شود.
 
این مسؤول با تاکید براینکه برخی عادت‌های مخرب و بی‌اساس در جامعه همچون چشم و‌هم‌چشمی باید برداشته شود، گفت: سعی کنیم فرهنگ اشتباه کم فرزندی و عدم فرزند پروری را برداریم و به کانون گرم خانواده اهمیت بدهیم.
 
استادیار جامعه شناسی دانشگاه آزاد اسلامی در اسلام آبادغرب اظهار داشت: باید با ایجاد ازدواج آسان برای جوانان بتوانیم بستر بسیاری از آسیب‌های اجتماعی را در جامعه برداریم.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
دولت امریکا هیچ گاه سابقه مثبتی از خود در مواجه با معاهدا...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: باید بدان...
دانشجوی بسیجی با تاکید بر اینکه همه مردم ایران باید از فر...
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور در ر...