کد خبر:61865 تاریخ انتشار : 1395/10/11-9:58:10
عضو شبکه تحلیلگران مرکز مطالعات ابوذر
کاسه صبر ملت در 9 دی‌ماه سرریز شد
عضو شبکه تحلیلگران مرکز مطالعات ابوذرگفت: کاسه صبر ملت در نهم دی‌ماه سال 88 سرریز شد و همچون سیل خروشانی خس و خاشاک کف رودخانه را شستند و ناپدید کردند.
لینک کوتاه http://kermanshah.bso.ir/id/61865
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کرمانشاه؛محمد امین جوادیان در گفت وگو با خبرنگار بسیج دانشجویی در کرمانشاه، با اشاره به چند نمونه فتنه به کمک آمریکایی‌ها در کشورهای آسیایی مانند گرجستان، اوکراین، چک و اسلواکی و ...، اظهار داشت: آمریکا با طرح‌ریزی کودتایی مشابه آنچه در سال 88 در ایران رخ داد؛ حکومت‌های کشورهای مذکور را به‌راحتی سرنگون کرد.
 
جوادیان با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از ابتدا مقابل جریان سلطه ایستاد، ادامه داد: دشمنان از ابتدا فتنه‌هایی به بزرگی و ابعاد مختلف برپا کردند با یک هدف «سرنگونی حکومت جمهوری اسلامی»، چرا که مقابل جریان سلطه آمریکا ایستاده است.
 
این دانشجویی کارشناسی ارشد مطالعات منطقه ای دانشگاه تهران گفت: سران فتنه در این‌ شورش‌ها، به فرمایشات مقام معظم رهبری گوش ندادند، چرا که دستور برای آن‌ها از جای دیگر می‌آمد.
 
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه اگر امنیت نباشد، هیچ چیز نیست!، افزود: دلیل این‌ ناامنی این بود که آرامش، زندگی، کسب و کار مردم را از چرخیدن بازدارند تا همه آن را از چشم نظام ببیند.
 
جوادیان با بیان اینکه اغتشاش‌گران روز عاشورا قطعا بویی از مسلمانی و بویی از انسانیت نبرده بودند، تصریح کرد: هیچ انسانی‌ از توهین، ضرب و شتم هم‌نوع خود خوشحال نمی‌شود حال اینکه این‌ افراد عامل به این‌ بودند.
 
عضو ارشد شبکه تحلیلگران مرکز مطالعات ابوذر گفت: وقتی اسلام سیاسی را تبدیل به اسلام سکولار بکنیم، آن وقت برادر کشی راحت می‌شود! ببینید در تاریخ که همین عباسیان، مروانیان و امویان چه جنایت‌هایی برای حفظ حکومت علی‌رغم ادعای مسلمانی خود کردند، ائمه شیعه را به شهادت می‌رساندند و دم از اسلام می‌زدند،‌ لذا این افراد نیز از قماش همان‌ها بودند.
 
جوادیان اظهار داشت: ملت ایران ابتدا صبر کردند، تصورش این بود که اینها رفته رفته آب می‌شوند و سپس ناپدید خواهند شد، کما اینکه این اتفاق در حال رخ دادن بود، اما با توهینی که این‌ افراد انجام دادند کاسه صبر ملت را سرریز کردند و دیدید که همچون سیل خروشانی خس و خاشاک کف رودخانه را شستند و ناپدید کردند.
 
 
انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: