یادواره شهدای دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و با حضور سردار عظیمی، فرمانده قرارگاه نجف در آمفی تئاتر بیمارستان امام رضا (ع) برگزار می‌شود
دومین کنگره شهدای دانشجو یی با همت ستاد کنگره شهدای دانشجویی ، با حضور سردار سپهر، معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در کل سپاه در دانشکده ادبیات دانشگاه رازی برگزار می شود.
مادرِ دنیا عقیم است که فاطمه ی دیگری بزاید. که دردانه هستی بود. بانویی که کارهای خانه را با کنیزش تقسیم می‌کرد و کنیزش معلم قرآن و متکلم به آن بود. مفتقرا متاب رو از در او به هیچ سو/ زانکه مس وجود را فضه او طلا کند.
جلسه هماهنگی و برگزاری اردو‌های راهیان نور بسیج دانشجویی با حضورسرهنگ بیاتی، معاون هماهنگ کننده سپاه نبی اکرم(ص) ، مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان و مسئولان حوزه ها و پایگاه‌های بسیج دانشجویی این استان در سالن جلسات سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد.
کاروان راهیان‌نور بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به تعداد 150 نفر از دانشجویان دانشگاه خواهر و برادر با هدف آشنایی با مناطق عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت و حفظ روحیه ایثار و ایستادگی در قالب سه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه گفت سفر راهیان نور و اثار مثبت آن قطعا می تواند کوله باری باشد برای خودسازی و تربیت نیروهای انقلاب است.
برگزیده شدن بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان کرمانشاه در نخستین جشنواره ایده های خلاق وبرتر بسیج دانشجویی دانشگاه های فرهنگیان سراسر کشور را تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم.
اسلام آبادخبر:به مناسبت اولین سالگرد شهید مدافع حرم خیراله احمدی فر مسابقات فوتسال جام ده مبارک فجر در اسلام آبادغرب برگزار شد.
مسئول دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام آباد غرب گفت: مظلومین حقیقی شهداهستند شهدا شمع محفل ما هستند خورشید بزرگترین موذن صبح است و شهد والاترین مکبر ازادگی هستند.
یکی از دانشجویان جهادی دانشگاه فرهنگیان ایلام طی روزهای اخیر هنگام آواربرداری و کمک به زلزله‌زدگان شهر سرپل ذهاب به دیدار حق شتافت.
ایام الله دهه فجر امسال رنگ و بوی فاطمیه دارد و حقا که این تقارن می تواند عطر ولایتمداری سیده زنان عالم را بیش از پیش بر مشام جان های عاشق دل انگیزتر نماید.
انقلابی که با اندیشه های زیبا و پر مغز معمار آن یعنی خمینی کبیر (ره) نشات گرفته و بر تمام روح و نفس و جان آدمی تاثیر گذاشته است و مرز های بشری را در نوردیده و بار دیگر قدرت بیکران الهی را به نشان گذاشته است .
يگانه راه رهيدن از سرگشتگي و خشكيدن و حرمان، اتصال مداوم به جريان زلال و مصفاي انقلاب اسلامي و آرمان‌هاي متعالي امام راحل عظيم الشان، ولايت فقيه و رهبري معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله خامنه‌اي «زيد عزه العالي» مي‌باشد.
مردم ایران اسلامی انقلاب کردند تا دیگر شاهد حرام کردنِ حلال و حلال کردنِ حرام خداوند نباشند.نباید اجازه دهیم برخی ها اهداف امام(ره) و انقلاب را به بیراهه بکشانند.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: زنان به عنوان بخشی از تاریخ انقلاب اسلامی در همه مقاطع حساس و مهم به ویژه دفاع مقدس نقش مهم و حیاتی داشته و دارند.
جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور سنقر با حضور در منزل شهید مدافع حرم ابوذر امجدیان، با خانواده این شهید والا مقام دیدار و گفتگو کردند.
همایش سراسری بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلام آبادغرب بمناسبت ایام دهه فجر در روز چهارشنبه در مورخ96/11/18 راس ساعت 10 صبح در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام آباد غرب با سخنرانی مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه برگزار میگردد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه با بیان اینکه این مفهوم آتش به اختیار با هرج و مرج و بی قانونی بسیار متفاوت است بیان کرد: آتش به اختیار به معنای کار فرهنگی تمیز و اقدام به موقع و به اندازه است
به مناسبت فرارسیدن دھه مبارک فجر، بسیج دانشجویی دانشگاه پردیس شهید رجایی کرمانشاه اقدام به برگزاری نمایشگاه عکس با محوریت سیر تاریخی انقلاب اسلامی و گفتمان امام(ره) نمود.
درپنجمین روز از دهه فجر، دانشجویان بسیجی و مسئولین دانشگاه پیام نور کرمانشاه با خانواده شهید مدافع حرم ستار عباسی دیدار کردند.
مشاركت‌ سياسي‌ يکي از مهمترين‌ و اساسي‌ترين‌ مطالبات دانشجويي کشور است ضمن اینکه مقام معظم رهبري همواره بر ضرورت فعاليت سياسي دانشجويان و شرکت فعال و مثبت آنان در مباحث سياسي تاکيد دارند.
مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه با حضور مسئولان دانشگاه و مسئول بسیج دانشجویی استان در دانشگاه علمی کاربردی برگزار شد.
در مراسمی با حضورصلاح الدین قره تپه، مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، مسئول بازرسی سازمان، مسئول طرح و برنامه در سازمان و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی روانسر، مسئول جدید بسیج دانشجویی این دانشگاه معرفی شد.
نشست مشترک هم اندیشی مسئول دفتر بسیج دانشجویی و مراکز آموزش عالی شهرستان اسلام آباد غرب و مسئول بسیج دانشجویی پیام نور واحد کرند غرب و مسئولین دانشگاه پیام نور دالاهو برگزار گردید.
عضو هیئت علمی دانشگاه گفت: تفکر بسیجی بهترین راه حل برای برطرف کردن مشکلات مردم و کشور است و در حقیقت این تفکر بسیجی است که کشور و نظام ما را از گزندها حفظ کرده است.
استاد دانشگاه گفت: دولت آمریکا با تمام توان خود درصدد دسیسه‌چینی نقشه‌هایی است که دستاورد آن ها تغییرات تفکرات اسلامی جوانان و در نتیجه جریان‌سازی تفکرات غربی در اتاق فکر جوانان ایرانی می باشد.
نخستین جشنواره استانی بانوی انقلابی در کرمانشاه به همت سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه و با هدف احیای گفتمان انقلاب اسلامی و نقش بانوان در مسیر تحقق تمدن اسلامی برگزار می‌شود.
در بیانیه بسیج دانشجویی پردیس‌ها و مراکز دانشگاه فرهنگیان درخصوص لایحه اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری آمده است: تصویب احتمالی این طرح موجب نارضایتی گسترده دانشجویان دانشگاه فرهنگیان و دلسردی دلسوزان عرصه تعلیم و تربیت انقلاب اسلامی می‌شود.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: وظیفه بسیج دانشجویی کادرسازی برای انقلاب اسلامی است و دانشجویان بسیجی باید مطالبه‌گری را به طور جدی در دستور کار خود قرار دهند.
رئیس دانشگاه آزاد کرمانشاه گفت: قدر داشته های خود را بدانیم هر کس در هر نقشی که در این دانشگاه دارد اعم از دانشجو، کارمند و استاد در قبال وظیفه و جایگاه خود مسئول و پاسخگو است، چه خوب که این نقش ها در کنار هم با همدلی، همکاری و تشریک مساعی برای اعتلای اهداف متعالی دانشگاه قرار دهیم.
کارشناس مذهبی گفت: هیچ عاملی چون یاد خدا نمی تواند برای انسان بازدارندگی از آسیب ها را ایجاد کند اما می بینیم که این فریضه الهی در جامعه کمرنگ شده است .
دانشجویان دانشگاه صنعتی و خانواده ی مهندسان، خودشان را در غم از دست دادن جگر گوشه های وطنمان شریک میدانند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان مقام اول رشته اذان منطقه ای و جواز شرکت در مسابقات ملی قرآن کریم ناجا را کسب نمود.
معاون امور فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بسیج چشم بیدار جامعه و دانشجو است و بسیجیان باید در صف نخست مطالبه‌گری از مسؤولان باشند.
رئیس دانشگاه رازی با تأکید بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان قشر دانشجو، گفت: امیدواریم توفیق میزبانی اجلاسیه کنگره شهدای دانشجو را داشته باشیم و معاونت فرهنگی دانشگاه رازی نیز در این راستا اقدامات مطلوب و ارزشمندی را پیگیری می‌کند.
جلسه هماهنگی دومین کنگره شهدای دانشجو و قرارگاه راهیان نور بسیج دانشجویی استان کرمانشاه به ریاست دکتر اعلمی آل آقا و به دبیری سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در محل دانشگاه رازی برگزار شد.
فرمانده بسیج دانشگاه رازی گفت: هدف ما این است که بسیج بانوان دانشگاه رازی تاثیرگذارتر و فعال تر از قبل بتواند به دانشگاه و جامعه خدمات سازنده ارائه دهد و در جایگاه مورد انتظار قرار گیرد.
کارشناس مذهبی گفت: شناخت مولفه های فرهنگ جامعه ی تکلیف گرا و موانع این مولفه ها به منظور پیشگیری و یا درمان مناسب و به موقع درمقابله با هجمه های فرهنگی امری مهم است.
شانزدهمین روز دی‌ماه سی و هفتمین سالگرد حماسه هویزه است؛ سالگرد روزهای تلخ اما به‌یاد ماندنی. در همان روز‌ها بود که «چگونه دفاع کردن از خود» را آموختیم.
دانشگاهیانی که در قرعه کشی هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان به عنوان زائر اصلی یا ذخیره انتخاب شده‌اند تا ۱۳دیماه فرصت دارند، ثبت نام خود را نهایی کنند.
کارشناس مذهبی گفت: مجالست با علما موجب بصیرت و بینایى است
مراسم گرامیداشت روز بصیرت؛ 9 دی با حضور دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در محل تالار علامه امینی(ره) برگزار شد.
مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی کرمانشاه با حضور جمعی از مسئولان و دانشجویان بسیجی برگزار شد.
ما دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد اسلام آبادغرب با گذشت زمان هیچ گاه این فتنه را فراموش نخواهیم کرد و حماسه 9 دی برای همیشه در خاطرمان خواهد ماند.
تاریخ پر است از گندم نمایان جوفروش و رفیقان نیمه راهی که تا آنجا با حقند که منافعشان تأمین گردد و تأیید گردند و چون مطامعشان به خطر افتد نه دوست می‌شناسند و نه حق را. که حق، لقلقه‌ای است بر زبانشان
آنچه در حماسه ماندگار ۹ دی رخ داد در واقع برخواسته از حرکتی ایمانی و با انگیزه کاملاً خدایی بود که به هیچ وجه با اراده انسانی انجام شدنی نبود.
حضور ده‌ها میلیونی و زمان‌شناسانه ملت ایران در تظاهرات 9 دی سال 1388 که در طول تاریخ انقلاب اسلامی بی‌نظیر بود، برای همیشه خود را به عنوان حماسه‌ای ماندگار در تاریخ کشورمان به ثبت رساند، حماسه‌ای که در نگاه رهبر معظم انقلاب، فوق اراده انسانی، با دست قدرت الهی و روح ولایت و حسین بن علی (ع) آفریده شد.
رئیس دانشگاه آزاد کرمانشاه گفت: روز نهم دی به عنوان روزی حماسی، در تاریخ سیاسی ملت ایران ماندگار شده است، روزی که یکپارچگی آحاد ملت را در پیروی از رهبری نظام برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی به نمایش گذاشت.
9 دی ماه همان طورکه نامگذاری شده به عنوان روز بصیرت و به حق نیز نامگذاری شد ه است. روزی است که مردم ثابت کردند پای ارزشها و پای نظام و از برای همه مهمتر پای ولایت فقیه می ایستند و ایستادند .
رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه تاکید کرد: در هر حماسه ای مردم با بصیرت ایران، مدافع انقلاب و ارزش های انقلابی هستند
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) حماسه ای را به وجود آورد به نام یوم الله نهم دی ماه که تجلی قدرت الهی در شکست فتنه آمریکایی شد.
داود گودرزی در کانال تلگرامی خود نوشت: به جرات میتوان گفت که بسیج دانشجویی در عرصه های جهادی و خدمت رسانی و رفع آسیب های اجتماعی ،هنر و رسانه،علمی و پژوهشی، اقتصاد مقاومتی و فعالیت های موثر فرهنگی چون راهیان نور و اربعین و هیات های دانشجویی و برگزاری دوره های آموزشی و تربیتی ، نه تنها جلودار تشکل های دیگر است بلکه در بسیاری از آنها اساسا یکه تاز است.
مسئول بسیج دانشگاه علوم پزشکی گفت: بیداری دانشجویان نقطه عطفی در مبارزه با استعمار و استبداد محسوب می شود و استکبار ستیزی و استعمار ستیزی فلسفه دانشجویان انقلابی است.
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: تاکنون حدود ۵۹ هزار نفر از دانشگاهیان برای سفر به عتبات در سایت لبیک ثبت‌نام کرده‌اند.
دکتر محمدجواد نیک روش عضو هیئت علمی دانشگاه جامع امام حسین (ع) و مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) به سمت مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور منصوب شد.
مسؤول سازمان علمی، پژوهشی و فناوری کشور گفت: در اوایل انقلاب اگر سخن از مجاهدت و تلاش می شد، سریعا ذهن ها به سمت جنگ سخت و حضور در صحنه های نبرد انتقال می یافت. اما در شرایط کنونی «جهاد علمی» اولویت است.
دانشجوی نمونه دانشگاه آزاد کرمانشاه گفت: تا جوان هستند می توانند قله های موفقیت را کسب کنند و همواره در راه کسب موفقیت؛ شکست ها و ناملایماتی وجود دارد که می توان با توکل و توسل به خدا و امامان معصوم همه آنها رو پشت سر گذاشت.
آیین تکریم و معارفه مسئول پیشین و جدید بسیج دانشجویی واحد کنگاور با حضور مسئولان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه، رییس و معاونین دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور و جمعی ازدانشجویان برگزار شد.
دکتر محمد حسن قدیری ابیانه گفت: اتکا به نیروهای داخلی می تواند در جریان‌های اقتصادی بسیار مشکل گشا باشد و جنبش‌های دانشجویی نقش موثری در این زمینه دارند.
اولین دوره از مجموعه کارگاه های تشکیلاتی و خودسازی، توسط معاونت تربیت و آموزش بسیج دانشجویی برگزار شد.
در این برنامه از سرگروهها،مربیان، متربیان و سرمربیان برتر حلقه های صالحین دانشگاه های مختلف استان توسط فرمانده ،مسئول حوزه نمایندگی و مسئول تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی معاون فرهنگی دانشگاه ازاد کرمانشاه تقدیر و تشکر بعمل آمد.
دکتر قدیري ابیانه گفت: رسالت دانشجو عدالت خواهی و آرمان گرایی است که می طلبد دانشجو در فضای دانشگاه خط فکری خود را دنبال کند و در هرحال مکانی که احزاب وجود داشته باشد آسیبهای خود را خواهد داشت که باید از این آسیب ها پرهیز شود.
نشست سیاسی با محوریت " استکبار ستیزی " توسط بسیج دانشجویی با حضور جمع کثیری از دانشجویان ، مسئولین دانشگاه و میهمان ویژه دکتر قدیری ابیانه در سالن مجتمع بوستان برگزار شد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: دانشجویان و دانشگاهیان همیشه در خط مقدم مقابله با استکبار ستیزی قرار دارند؛ به نظر بنده روز دانشجو نیز نماد ایستادگی، آگاهی و استکبار ستیزی است که پس از انقلاب اسلامی حرکت این قشر پررنگ تر شده است.
نمایشگاه حجاب . عفاف . با موضوعیت حجاب و مسایل روز از جمله نماد های سلطه کفر داعش و شهدای حرم با حضور مدیر کل دادگستری استان کرمانشاه اقای عدالت خواه و معاون دانشگاه اقای یوسفی و مسول بسیج دانشگاه آقای یوسفوند و جمعی از دانشجویان به مدت یک هفته با همکاری بسیج و دانشگاه در دانشگاه علمی کاربردی دادگستری کرمانشاه برگزار گردید.
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه ضمن محکوم کردن اقدام اخیر آمریکا و‌رژیم صهیونیستی در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی تجمعی اعتراضی نسبت به این مسئله برگزار کرد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گفت: این تفاهم‌نامه با هدف ارتقای سطح فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین دانشجویان بسیجی استان کرمانشاه و اعتلای روحیه بسیجی در بین اقشار جامعه به امضا رسیده است.
هرچند که شاید پیگیری مشکلات کرمانشاه و بخصوص زلزله زدگان که باید اولویت کاری همه دستگاه ها باشد، برای شما فرصتی باقی نگذارد اما امید است بخشی از وقت خود را ولو بسیار کمتر از مراسم مذکور به این موارد که ذهن دانشجویان انقلابی استان را به خود مشغول داشته اختصاص دهید.
دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در مخالفت با سخنان سخیف ترامپ و در محکومیت به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی بعد از نماز ظهر و عصر در مسجد الغدیر دانشگاه تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند.
به همت بسیج دانشجویی و با همکاری قرارگاه امام رضایی ها(ع) اردوی جهادی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین اسدی گفت: دانشجو در فضایی پر از آسیبهای دانشگاه باید مراقب خود باشد که بزرگترین تهدید دانشجو هجمه هایی است که با عنوان ژست روشنفکرانه به او خورانده میشود.
مسئول بسیج دانشگاه رازی اسلام آباد غرب گفت: سیاست‌گذاری‌های غلط در کف دانشگاه، جنبش دانشجویی را به بی‌راهه می‌برد، این نوع سیاست‌گذاری‌ها جریان دانشجویی را به یک عمله تبدیل می‌کند.
در راستای جهاد علمی ، تفاهم نامه همکاری بین اداره کل کتابخانه های عمومی استان و سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه امضاء شد.
آنچه در نمایشگاه بین المللی ماشین شهر آفتاب تهران رخ داد اولین رویداد در این زمینه نبوده اما صراحتا اعلام میداریم که امیدواریم آخرین آن باشد چرا که این استحاله نقش زن و ایجاد جایگزین برای جایگاه وی که ریشه در دوره ساسانی و قاجار دارد زیبنده مملکت اسلامی ما نیست.
توزیع بیش از 1250 بسته مواد غذایی بین زلزله زده گان در شرایط سخت آب و هوایی مناطق زلزه زده سرپل ذهاب و ثلاث باباجاني توسط كاركنان و بسيجيان سازمان بسيج دانشجويي استان كرمانشاه صورت گرفت.
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه‌؛ اقدام خصمانه‌ی اخیر آمریکا را که در جهت به رسمیت شناساندن قدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی صورت گرفته و انتقال سفارتخانه خود از تل‌آویو به قدس، در شرایطی که اعراب دست نشانده‌اش در منطقه آن را صرفا خطر خوانده و به هشداری بسنده کرده‌اند، به شدت محکوم نموده.
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان کرمانشاه در کنار آحاد مردم انقلابی و جوانان حزب اللهی تصمیم عاجزانه دولت آمریکا را در انتقال سفارت خود از تل آویو به سرزمین قدس محکوم کرده و اعتراض شدید خود را به این اقدام اعلام میدارد .
بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی ضمن محکوم کردن صحبت های رئیس جمهور آمریکااعلام میکند که گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستیم و در کنار دیگر مسلمانان با راهپیمایی در روز جمعه 17آذر 96مشت محکمی بر دهان استکبار خواهیم زد.
بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی کرمانشاه به مناسبت روز دانشجو بیانیه ای را به شرح زیر صادر کرد.
طرح رئیس‌جمهور آمریکا در مورد انتقال سفارت این کشور از تل‌آویو به بیت‌المقدس، جهان اسلام را به خشم آورده و حتی اروپا و متحدان واشنگتن در منطقه و رسانه‌های صهیونیست را هم به شدت نگران کرده است.
ضمن عرض تبریک ایام هفته وحدت، میلاد با سعادت حضرت خاتم النبیین صلی الله علیه و آله و آرزوی فراگیر شدن فرهنگ نبوی در سراسر کشور، پیرو حضور آقای روحانی در مراسم روز دانشجوی دانشگاه زاهدان، بیان و عرض نکاتی ضروری به نظر می-رسد.
این مراسم با حضور مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه و روسای دانشگاهها و جمعی از دانشجویان بسیجی و مسئولین پایگاههای بسیج دانشجویی شهرستان اسلام آباد صبح امروز در محل دانشگاه آزاد اسلامی اسلام آباد غرب برگزار شد.
تریبون آزاد امروز ظهردر محوطه سلف مرکزی بلندگویی بود که دانشجویان توانستند آزادانه انتقاداتشان را بیان کنند تا دانشجویان این دانشگاه آزادانه دغدغه های خود را بیان کنند.
در بخشی از این نامه آمده است: بر همگان واجب و بر دست اندرکاران تعلیم و تربیت واجب تر می باشد که با مستند کردن و بیان حقایق و آشنا نمودن نسل های آینده، از تحریف حقایق جلوگیری کنند تا در روزگاران نه چندان دور، مردان مجاهد اسلام، آدم کش معرفی نشوند و داعش های وطنی و غیروطنی، مظلوم بزک نشوند.
مسئول دبیرخانه آزاداندیشی استان کرمانشاه گفت: بسیج دانشجویی بدنبال تحقق بستر مناسب ایجاد اندیشگاه های انقلاب اسلامی در هر دانشگاه است که کار آن پرداختن به چالش ها و مشکلات کشور باشد.
کرسی آزاد اندیشی با موضوع ازدواج دانشجویی بله یا خیر؟ در سالن بوستان با حضور حداکثری دانشجویان برگزار شد.
همایش جوان انقلابی به همت بسیج دانشجویی استان کرمانشاه و با حضور مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های استان و دانشجویان در تالار شهید علیمحمدی در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد.
همایش جوانان انقلابی روز یک شنبه با حضور دانشجویان در تالار شهید علیمحمدی دانشکده علوم پایه دانشگاه رازی برگزار می شود و در جریان آن دانشجویان بسیجی استان بار دیگر با آرمان های امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب تجدید پیمان خواهند کرد.
زمان : شنبه 11 آذرماه 96 ، ساعت 20:30 - مکان: مجتمع فرهنگی بوستان انقلاب
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت:عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون خون پاک شهدا است و پاسداشت و رهروی از شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره آنها در هر زمان یک وظیفه بسیار مهم و اساسی برای همه مردم است.
بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی مرکز هرسین به مناسبت پیروزی مقاومت درسوریه وعراق و آغاز امامت حضرت مهدی (عج) اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی نمود. توزیع شربت و شیرینی بین دانشجویان، کارکنان و اساتید از برنامه های این ایستگاه بود.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: ازبین رفتن داعش پایان کار نیست دشمن هرلحظه در پی توطئه افکنی و خدشه دار کردن چهره ی اسلام است لذا مقاومت تا پایان دادن به چهره ی ظلم و ستم در جهان ادامه دارد.
مدرس حوزه علمیه گفت: خدا محوری یکی از بارزترین رفتار امام عسکری علیه السلام بود به گونه ای که امام (ع) در مرتبه ایمان و عمل،اعتقاد به خدا و حضور همیشگی خداوند در همه مکان ها داشت و عالم را محضر حق تعالی می دانست به گونه ای که وی عاشقانه و عارفانه خدا را عبادت می کرد.
به مناسبت فرارسیدن هفته‌ بسیج، شش نفر از خواهران طرح ولایت کشوری توسط تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار کردند.
تعدادی از دانشجویان بسیجی دانشگاه صنعتی کرمانشاه در حال ساخت سرپناه برای مناطق زلزله‌زده هستند.
آشپزخانه صحرایی در یکی از روستاهای اطراف سرپل ذهاب و قصر شیرین کرمانشاه که با مدیریت دانشجویان انقلابی از چهارشنبه 25 آبان 96 به مدت 8 روز دایر بود و هر روز در دو وعده غذای گرم برای آسیب دیدگان زلزله اخیر فراهم می نمود.
مردم به ذوق آمده در راه، با خود می‌گفتند مگر آقا کاری بکند. پیرزنی می‌گفت ای کاش آقا به خانه‌های ویرانمان سری بزند و از نزدیک ببیند. گفتم می‌آید، شک نکن.
یادواره بزرگ شهدای دانشجو و مدافع حرم در دانشگاه پیام نور کرمانشاه ، چهارشنبه هشتم آذرماه در ساعت ده صبح برگزار می شود.
امروز جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه فرهنگیان به همراه مجموعه پرسنل دانشگاه اقدام به تهیه بسته اقلام ضروری جهت خانواده دانشجویان آسیب دیده دانشگاه فرهنگیان نمودند.
قسم به هفته ی مقدس بسیج,تا نابودی فرزند نامشروع دیگرت، از پای نخواهیم نشست ,بدانکه این مقدمه ای بود برای بازپس گیری سرزمین زیتون.
استاد دانشگاه گفت: امروز نیز دانشجویان بسیجی؛ این فرزندان معنوی حضرت امام (ره)، همچنان بر آرمان‌های آن پیر مراد باقی بوده و اعلام می‌دارند کمال همت خود را برای حفاظت از دستاوردهای نظام اسلامی، که ثمره خون هزاران شهید بسیجی است، مخصوصا مهمترین رکن و ستون این انقلاب یعنی ولایت مطلقه فقیه و پرچمدار برحق آن حضرت امام خامنه ای، به کار خواهند بست.
در آستانه هفته بسیج شورای تبیین مواضع بسیح دانشجویی استان کرمانشاه افتخار دارد تا یکبار دیگر دست بیعت به سوی مقام عظمای ولایت برده و عهدی دیگر ببندد که ان شاء الله تا ظهور حضرت حجت ابن الحسن (عج) در این راه پر بهجت از هیچ کوششی فروگذار ننماید.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی کرمانشاه گفت: برنامه سه شنبه های مهدوی هر هفته با یاد و نام حضرت موعود(عج) و به همت اعضای بسیج دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار می شود.
جلسه بررسی و پیگیری مشکلات حلقات صالحین دانشگاه صنعتی کرمانشاه به همت معاونت تعلیم و تربیت آموزش سازمان بسیج دانشجویی استان با حضور مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی و اعضای شورا در دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار گردید.
امروز بیش از یک هفته از حادثه ناگوار زلزله غرب کشور میگذرد ، زمین لرزه ای که نه فقط غرب کشور بلکه دل تمام مردم ایران اسلامی را به لرزه درآورد.
یکشنبه 21 آبان‌ماه جاری زلزله‌ای به بزرگی 7/3 ریشتر کرمانشاه را لرزاند که در تاریخ این منطقه بی‌نظیر بوده و حتی از زلزله مهیب 700 سال پیش این شهر نیز بزرگ‌تر بود.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: تمامی برنامه های بسیج دانشجویی در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب است و این جزو افتخارات بسیج دانشجویی است که در دانشگاه ها به عنوان سربازان ولایت و افسران جنگ نرم ایفای نقش می کنند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی گفت: مدیریت بحران و وضعیت پسازلزله در کوتاه مدت و میان مدت، مساله مهمی برای کاهش این فاجعه و مشکلات می باشد و در صورت ناکارآمدی و ناهماهنگی مدیریت بحران، می تواند ابعاد مشکلات موجود را عمیق تر نماید و مشکلاتی نظیر: سرما، گرسنگی، تشنگی و مشکلات روانی زلزله زدگان، فاجعه ای بسیار بزرگتر رقم بزند.
خصوص این که تجارب تلخ و دردناکی مثل زلزله های بم و رودبار و دشتستان را پشت سر گذاشته ایم و کماکان به نظاره وقایع دیگر ایستاده ایم بدون برنامه ای برای آینده و نتیجه اش امروز و این بار مصیبت در سرپل ذهاب و قصرشیرین و فردا هر جای دیگر...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی گفت: بسیجیان از دانشگاه صنعتی ، داوطلب حضور در مناطق زلزله زده هستند و تعدادی هم در مناطق زلزله زده حضور یافته و در حال کمک رسانی هستند.
اعزام اولین محموله مواد غذایی و اقلام ضروری شامل پتو،البسه گرم و...توسط بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان کرمانشاه به مناطق زلزله زده غرب توسط بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان که با همیاری دانشجویی و دانشگاه تهیه شده بود.
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کرمانشاه بنا به وظیفه انسانی و امر مقام معظم رهبری اقدام به اعزام اکیپی از برادران به مناطق زلزله زده در زمینه های امدادی شامل معاینات و ویزیت بیماران همچنین کمک به شناسایی و آواربرداری و توزیع کمک های مردمی و با کمک بسیجیان و دلسوختگان دانشگاه ارسال اقلام مورد نیاز آن عزیزان از جمله نان،آب معدنی خشکبارچادر، پتو ،لباس و اقلام بهداشتی نمود.
پویش «کرمانشاه_جان_ایران» توسط جهاد سازندگی بسیج دانشجویی و جمعی از دانشجویان و گروه‌های جهادی در حمایت از مردم آسیب‌دیده در زلزله غرب کشور تشکیل شد.
تهیه و توزیع ۶۵۰۰ قرص نان و ۱۲۰۰ کیلو خرما و مقادیر زیادی جیره خشک بصورت برنج و عدس و .... در مناطق زلزله زده سرپل ذهاب توسط بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی کرمانشاه صورت گرفت.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاور گفت: زمین لرزه حادثه ای طبیعی است و رویدادهای مترتب بر آن نمی تواند دست مایه کنش های سیاسی قرار گیرد.
امروز مسئول بسیج دانشجویی علوم پزشکی کرمانشاه همراه با تیم همراه از نواحی روستایی و زلزله زده شهرستان ثلاث باباجانی بازدید کرده و ضمن عرض تسلیت به آنها به شناسایی دقیق نیازهای این افراد پرداخت.
درپی وقوع زلزله شدید کرمانشاه و کشته شدن بیش از 400 نفر، بیش از 7 هزار نفر زخمی و تعداد زیادی از مردم آواره و بی‌پناه و بی‌منزل شدند. براساس گزارش‌ها از نقاط بحرانی زلزله‌زده غذا و وسایل گرمایشی مهمترین نیاز آنها اعلام شده است.
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی طی ارسال نامه ای به نمایندگان کرمانشاه در مجلس در خصوص زلزله زدگان درخواست های خود را عنوان کردند.
جانشین خواهران بسیج دانشجویی داشگاه پیام نور گفت: دانشجویان بسیجی با توجه به شدت ویرانی‌های زلزله اخیر در غرب کشور و وارد شدن در فصل سرما، اقدام به جمع‌آوری و ارسال کمک ‌های غیر نقدی برای آسیب دیدگان زلزله می‌کنند.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: طی فراخوان داده شده به دانشجویان استان و فارغ التحصیلان مهندسی ،یازده اکیپ به استعداد 50 نفر از داوطلبین بسیجی دانشگاهها ی استان جهت اعزام به مناطق زلزله زده امروز صبح فرستاده شدند.
و فرمودند زائر حسین در زمین، زائر خداست در عرش و پیامبر مهربانمان به مصافحه با زائرش می‌آید. زائر به هر قدمی که برای زیارت برمی‌دارد، گناهی از او محو می‌شود و حسنه‌ای برایش ثبت می‌شود و درجه‌ای بر او افزوده می‌شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هم اکنون در حال شناسایی مناطق و مردم نیازمند به خدمات درمانی و پزشکی هستیم.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: امروز ۶۰۰۰ بطری آب بسته بندی ،یک تن خرما و اعزام ۲۰ نفر به مناطق زلزله زده فرستاده شده است.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: بسیج دانشجویی استان کرمانشاه جهت امداد به زلزله زدگان با همکاری دانشگاه های رازی و آزاد و سایر دانشگاهها امکانات آمادی،پشتیبانی، اقلام خوراکی و نیروهای امدادی را در قالب گروه های جهادی به مناطق زلزله زده اعزام نموده است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گفت: برای امدادرسانی به مناطق زلزله‌زده به همراه عموم دانشجویان دانشگاه ههای کرمانشاه به مناطق غرب کشور خواهیم رفت.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: در جلسه‌ای که امروز با حضور مسئولین استانی برگزار شد، اعلام شد که نیروی امداد و نجات در حال حاضر به تعداد کافی هست، اما عزیزانی که آموزش‌های لازم را طی کرده‌اند گوش به زنگ باشند تا در صورت لزوم به مناطق اعزام شوند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی استان کرمانشاه گفت: ۵۶ نفر از دانشجویان دانشگاه رازی در قالب دو تیم به کمک زلزله زدگان این استان اعزام شدند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی استان کرمانشاه گفت: حدود ۳۰ نفر از دانشجویان دانشگاه صنعتی برای کمک انسان‌دوستانه به مناطق زلزله زده به سرپل ذهاب اعزام شدند.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: امداد رسانی دانشجویان فعلا در قالب امداد و نجات، کمک به بحث آواربرداری، نجات و اسکان آسیب‌دیدگان است.
مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با اشاره به اعزام گروه‌های جهادی استان کرمانشاه به محل وقوع زمین لرزه در سرپل ذهاب برای امدادرسانی، گفت: دانشجویانی که آموزش های لازم مانند کمک های اولیه، روانپزشکی و.. گذرانده اند، گوش به زنگ باشند تا در صورت لزوم به مناطق اعزام شوند.
رئیس سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به اعزام گروه‌های جهادی استان کرمانشاه و استان‌های همجوار به محل وقوع زمین لرزه در غرب کشور برای امدادرسانی، گفت: در صورت نیاز سایر گروه‌های جهادی نیز برای امدادرسانی اعزام می‌شوند.
در پی وقوع زلزله در استان کرمانشاه و غرب کشور و جان باختن و زخمی شدن شماری از هموطنان عزیز، مقام معظم رهبری پیامی صادر کردند.
در پی‌حادثه زلزله در استان‌های‌غربی گروه‌های‌جهادی از استان‌های مختلف طی اطلاعیه‌ای برای اعزام فوری به مناطق و امدادرسانی به آسیب دیدگان اعلام آمادگی کردند.
اولین تیم کمک‌رسانی و دومین تیم کمک رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه رازی به مناطق زلزله زده اعزام شدند.
مسئول هسته علمی بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی کرمانشاه از برگزاری کلاس‌های فوق برنامه در این دانشگاه خبر داد و گفت: کلاس‌های فوق برنامه در جهت ارتقای سطح علمی دانشجویان و موفقیت آنها در امتحانات میان‌ترم برگزار می‌شود.
به مناسبت اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، ایستگاه های صلواتی دردانشگاه پیام نور به همت بسیج دانشجویی دانشگاه برپا شد.
دبیر شورای تبین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: در دهه ۵۰و ۶۰ دانشجویان پیرو خط امام بودند که در خط های مقدم نقش افرینی کردند و امروز ان شاء لله افسران آتش به اختیار حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) بینی استکبار را به خاک خواهند مالاند.
مراسم عزاداری سیدالشهداء(ع) در دانشکده فنی و مهندسی دختران کرمانشاه برگزار شد.
این مراسم با حضور دکتر محدثی نماینده ی نهاد رهبری در دانشگاه ،خانم رضایی مسئول خواهران ناحیه ی بسیج دانشجویی استان و آقای مخدومی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه و همچنین جمعی از خواهران بسیجی برگزار شد.
فرا رسیدن اربعین شهادت پنجمین اهل کساء، سید الشهدا، حضرت امام حسین بن علی ( علیهما السلام )، و یاران با وفایش را به تمامی دانشجویان تسلیت عرض می نماییم.
ایستگاه صلواتی به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی با همت بسیج دانشجویی جهاد دانشگاهی در محوطه مرکزی این دانشگاه برپا شد.
در این بازدید سرهنگ حیدرنژاد ، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان کنگاور از زحمات رئیس واحد دانشگاه آقای دکترتوشمالانی و دانشجویان بسیجی وکانون هلال احمر این واحد که زحمات ارایه خدمات به زوار اربعین را پذیرفته اند تشکر وقدردانی کرد.
استاد دانشگاه گفت: راهپیمایی اربعین ک نوع دعوت بشریت به اسلام، شیعه، قرآن و امام حسین(ع) است. باید از جرقه پیاده روی اربعین استفاده کنیم و آن را جهانی کنیم.
دانشجویان انقلابی دانشگاه صنعتی کرمانشاه در جهت گفتمان سازی جریان انقلابی از پا نخواهد نشست و ان شاالله این سلسله نشست ها مقدمه ای باشد برای جریان سازی فکر انقلابی در دانشگاه.
برپایی موکب《 عُشّاق الحسین》و نمایشگاه عکس 《روایت محرم》به همت دانشجویان انقلابی در مقابل دانشگاه صنعتی کرمانشاه با حضور پر شور دانشجویان واساتید برگزار شد.
فاطمه روشندل، دبیر جدید انجمن اسلامی دانشجویان در لندن از فعالبت‌ها و برنامه‌های آینده این تشکیلات دانشجویی صحبت کرده است.
سیزدهم آبان ماه با حوادث بزرگ خود همچون تابلویی در مقابل چشمان دوستان و دشمنان انقلاب است؛ واقعه ای که با تطبیق آن با شرایط امروز کشور و مشاهده وضعیت جریانات غربگرا در کشور می توان دریافت که این نظام حیله گر به هیچ وجه قابل اعتماد نبوده و به دوستداران خود نیز رحم نکرده است.
13آبان ، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ، برگی زرین و سرنوشت ساز که یادآور جوشش و خروش غیرت اسلامی دانشجویان پیرو خط امام خمینی(ره) و مبارزه بی‌امان ملت ایران در برابر جبهه استکبار و سلطه است.
تسخیر لانه_جاسوسی توسط جوانان غیور دهه ۵۰ نشان دهنده عمل آنان به شعار مرگ بر آمریکا است.
13آبان هر سال یادآور خاطرات حماسه‌های بزرگی برای ملت غیور ایران اسلامی را زنده می کند که الهام بخش تداوم راه انقلاب اسلامی و امام راحل (ره) است.
یوم الله 13 آبان و وقایع آن از جمله نقاط عطف استکبار ستیزی و مبارزه همیشگی ملت ایران با آمریکاست که به گواه تاریخ از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون از هیچ جنایت و عناد و سنگ‌اندازی در مسیر رشد و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی فروگذار نکرده است.
یوم‌الله 13 آبان نماد ایثار، مقاومت، پایداری و پیروزی مردم ایران محسوب می‌شود و یادآور سه واقعه بزرگ تاریخی است.
دانشگاه پیام نور اسلام آباد غرب با انتشار بیانیه‌ای دانشجویان استان را برای شرکت در راهپیمایی یوم الله 13 آبان دعوت کرد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج دانشجویی گفت: اعلام شعار مرگ بر آمریکا، به معنای نپذیرفتن و زیر بار سلطة نامشروع آمریکای تمامیت طلب نرفتن و به معنای برائت از آن می باشد؛ همان گونه که خداوند و رسولش نیز از مشرکین برائت می جویند.
مسئول هسته علمی بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی کرمانشاه گفت: دانشجویان در این دوره با مباحث جدید در هک و امنیت، هک شبکه های وایرلس ،رمز نگاری و ... آشنا می شوند.
مسئول هسته علمی بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی کرمانشاه گفت: دانشجویان در این دوره با مباحث جدید در هک و امنیت، هک شبکه های وایرلس ،رمز نگاری و ... آشنا می شوند.
این موکب به صورت خودجوش و به صورت ولایتمدار در مسیر پیادگان اربعین حسینی مستقر شده‌اند و در حال خدمات‌دهی به زوار حسینی هستند.
دانشجویان انقلابی دانشگاه صنعتی، مراسمی به عنوان بدرقه زائران حرم ارباب برگزا کرده و محفلی برای زیارت با معرفت برای این عزیزان فراهم آوردند.
در این نشست موضوع «اربعین؛ حماسه حسینی» با حضور اساتید حجت الاسلام محمد قاسم احمدی و علی محمد فلاحی و دانشجویان درسالن اجتماعات دانشکده علوم قرانی شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه مورد بررسی قرار گرفت
مراسم بدرقه زوار اربعین حسینی به همت بسیج دانشجویی دوشنبه هشتم آبان‌ماه در مزار شهدا جنب مزار شهید مهدی نوروزی برگزار می‌شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی از برپایی موکب برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی خبر داد.
مسابقه‌ی‌ رفاه‌ میان‌ مسؤولان‌، بی‌اعتنایی‌ به‌ گسترش‌ شکاف‌ طبقاتی‌ در ذهن‌ و عمل‌ برنامه‌ریزان‌، ثروت‌های‌ سربرآورده‌ در دستانی‌ که‌ تا چندی‌ پیش‌ تهی‌ بودند، هزینه‌ کردن‌ اموال‌ عمومی‌ در اقدامهای‌ بدون‌ اولویت‌، و به‌ طریق‌ اولی‌ در کارهای‌ صرفا تشریفاتی‌، میدان‌ دادن‌ به‌ عناصری‌ که‌ زرنگی‌ و پررویی‌ آنان‌ همه‌ی‌ گلوگاههای‌ اقتصادی‌ را به‌ روی‌ آنان‌ می‌گشاید، و خلاصه‌ پدیده‌ی‌ بسیار خطرناک‌ انبوه‌ شدن‌ ثروت‌ در دست‌ کسانی‌ که‌ آمادگی‌ دارند آنرا هزینه‌ی‌ کسب‌ قدرت‌ سیاسی‌ کنند و البته‌ با تکیه‌ بر آن‌ قدرت‌ سیاسی‌ اضعاف‌ آنچه‌ را هزینه‌ کرده‌اند گرد می‌آورند، نقطه‌های‌ استفهام‌ برانگیزی‌ست‌ که‌ هر جوان‌ معتقد به‌ عدل‌ اسلامی‌ ذهن‌ و دل‌ خود را به‌ آن‌ متوجه‌ می‌یابد و از کسانی‌ که‌ مظنون‌ به‌ چنین‌ تخلفاتی‌ شناخته‌ می‌شوند پاسخ‌ می‌طلبد و همچنین‌ در کنار آن‌ از دولت‌ و مجلس‌ و دستگاه‌ قضایی‌ عملکرد قاطعانه‌ برای‌ ریشه‌کن‌ کردن‌ این‌ فسادها را مطالبه‌ می‌کند.
علی بهرامی گفت: بیش از ۵۰ هزار دانشجو برای شرکت در راهپیمایی اربعین در "سامانه سقا" ثبت‌نام کردند. 51500 نفر ثبت تقاضا داشتیم استانهای برتر 13200 تهران 5000 اصفهان 4000 خوزستان 3200 خ رضوی نسبت دانشگاه های ثبت نام کننده: 44% دولتی 33 آزاد 9 پیام نور 4 علوم پزشکی 3 موسسه های عالی و غیرانتفاعی 2.5 عملی کاربردی 2.5 فنی حرفه ای 2 فرهنگیان
دانشجویان بسیجی دانشگاه‌ رازی با هم طی طریق می‌کنند و موکب دانشجویی " سید الشهدا " را، منزلگاه مشتاق زائرین اربعین اباعبدالله کرده‌اند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی و جمعی از اعضای بسیج دانشجویی این دانشگاه با خانواده شهید صادق یاری دیدار کردند.
در انتخابات دبیران مناطق شورای هماهنگی بسیج دانشگاه های علوم پزشکی کشور سیدرضا میرباقری ، مسئول بسیج دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به عنوان دبیر منطقه غرب کشور انتخاب شد.
مدیریت فرهنگی ، اردویی سازمان بسیج دانشجویی استان گفت: 200نفر از دانشجویان دانشگاههای کرمانشاه به اردوی راهیان غرب اعزام می شوند.
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: جهادگران بسیجی استان تمهیداتی برای خدمت رسانی به زائران اربعین اندیشیده اند.
مدیر حوزه علمیه مرکز تخصصی تفسیروعلوم قرآن خواهران با اشاره به تاثیر اقامه نماز در کاهش آسیب‌های اجتماعی گفت: خانواده برنامه‌های کارآمدتری برای نهادینه‌ سازی فرهنگ نماز باید در نظر بگیرد.
مسئول بسیج دانشجویی با بیان اینکه زنان پاسداران باید علم دار بصیرت در خانواده خود باشند گفت: زنان پاسداران سردمداران مبارزه با تهاجم نرم فرهنگی دشمن هستند و با بصیرت خانم هاست که خانواده بابصیرت می شود .
سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه میزبان جمعی از مسئولین خواهربود.این جلسه با محوریت برنامه ریزی و ارائه موضوعات تخصصی پیرامون مسائل خاص مربوط به خواهران درسازمان بسیج دانشجویی برگزار شد.
توصیه‌های کاربردی قبل از حرکت، موارد قابل توجه در عراق، پس از ورود به خاک عراق برای زائران اربعین جمع‌آوری شده که رعایت آن می‌تواند منجر به عدم بروز مشکل در این سفر معنوی و سهولت و آرامش حین آن شود.
گروه جهادی امام حسین (ع) ،بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور دالاهو و دفتر بسیج دانشجویی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان اسلام آباد غرب همکاری مستحکم خود را با گام هایی استوار در مسیر کمک رسانی به مناطق محروم ادامه دادند.
دانشجویان دانشگاه پیام نور اسلام آباد غرب، در محکومیت سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا علیه ملت ایران، راهپیمایی کردند.
از دیرباز تا کنون در اکثر کشورهای جهان،احترام به جان باختگان ، سربازان و نظامیان حاضر در جنگها یک امرمرسوم و کاملا اخلاقی و وطن پرستانه بوده است....
پخش مواد غذایی در روستاهای فقیر نشین شهرستان اسلام آبادغرب _ بخش گواور روستاهای انجیرک، شیخ جبرئیل ، تولک ، زرور
به گزارش bso کرمانشاه؛ مراسم عزای سید و سالار شهیدان و بزرگداشت شهید محسن حججی توسط بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد .
مراسم اجتماع بزرگ دانشجویان عزادارامروز با حضور پرشورمسئولین دانشگاه،اساتید و دانشجویان مومن، انقلابی و شهید پرور استان کرمانشاه، به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه برگزار شد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: صفرهای پرونده فساد روز به روز بیشتر می‌شود و قاچاق بلای جان تولید ملی شده است.
اصرار اقلیم کردستان عراق بر برگزاری همه پرسی استقلال را باید در چارچوب تلاش حدود یک قرن اخیر برخی از قدرت های جهانی در منطقه غرب آسیا ارزیابی کرد.
مراسم تودیع و معارفه مسئول قدیم و جدید بسیج دانشجویی استان کرمانشاه امروز با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.
اختتامیه فعالیت های گروه جهادی خواهران در روستای ویسگه دیزگران از توابع بخش حمیل اسلام آبادغرب برگزار شد.
توزیع 500 شیرینی در روز عید غدیر در بین مردم کرمانشاه از سوی شبکه مردمی انفاق صورت خواهد گرفت.
عصر روز گذشته 1396/06/14 مراسم سه شنبه های مهدوی با یاد شهدای جهادگر؛ محمد حسینی و امین شیرازی در چهار راه نوبهار شهر کرمانشاه برگزار شد.
به گزارش خبرنگار bso از کرمانشاه، صبح امروز جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر در سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه برگزار شد.
یقینا آنانکه در راه خدا با مال و جان خود مجاهده می کنند با آنها که در خانه نشسته اند برابر نیستند و خدا برتری داد به این مجاهدین اجری بزرگ و بی حد و حساب. و اینچنین است مرگ مردان خدا که یا در جهاد با دشمنان حربی است و یا در جنگ با فقر و بی بضاعتی که گریبان بندگان خدا را گرفته و میراث شکمبارگی ثروت اندوزان و بی مسؤولیتی دنیا پرستان و مقامداران است.
جشنواره مالک اشتر در معاونت اشراف سپاه نبی اکرم کرمانشاه برگزار شد. این مراسم با حضور سردار محمد حسین سپهر(معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه) و بهمن ریحانی (فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه) و تعدادی از مسئولان و معاونان فرهنگی سپاه برگزار شد
کرمانشاه یکی از استانهای محروم کشور است که داغ جنگ را هم در دل خود دارد و محرومیت زدایی از آن تا آنجا مهم است که دانش آموز و دانشجو و فارغ التحصیل در کنار هم برای رفع آن تلاش می کنند.
حضور پر تلاش جهادگران گروه جهادی شهید یدالهی کرمانشاه برای محرومیت زدایی و خدمات رسانی در عرصه های مختلف علمی، آموزشی، پزشکی، اقتصادی و فرهنگی
محسن حججی نمونه کامل و تندیس واقعی «آتش به اختیار» است. کسی به او فرمان نداد که چنین و چنان کند.
وقتی مردی ار سلاله پاک رسول خدا عصای خود را بلند کرد و عزم بر کنار زدن طواغیت و دژخیمان را در بزرگ‌ترین کشور محب اهل بیت نمود، می‌دانست که فرزندان انقلابی او در چهار گوشه کشور، سالیان سال باید مجاهدت‌ها کنند تا درخت پر ثمر انقلاب بارور شود. انقلاب پیروز شده بود، اما دسیسه‌های اجانب تازه آغاز ....
جامعه انسانی به سان پیکری واحد است که اگر یکی از این اعضا دچار آسیب و بیماری گردد، سایر اندام نیز کارآمدی خود را از دست خواهند داد و برای بهبود عضو آسیب دیده تلاش خواهند کرد، تا آن‌جا که اگر دل انسان درد کند، دیده اشک می‌ریزد.
مراسم غبار روبی و عطر و گل افشانی مزار دانشجویی شهید سعید و وحید یدالهی با حضور جهادگران گروه جهادی شهید سعید یدالهی به همراه مراسم افتتاحیه اردو جهادی امسال گروه جهادی شهید یدالهی استان کرمانشاه برگزار گردید.
با توجه به استقبال دانشجویان بسیجی و گروه‌های جهادی برای حضور در مناطق محروم شهرستان پاوه و اورامانات؛ لذا جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با انگیزه فراوان پیگیر امورگردید و با دعوت از مسئوول محترم بسیج سازندگی دانشجویی کشور، جناب آقای صادق مفرد و نیز بهره‌گیری از تیم کارشناسی گروه جهادی شهید بهرام ولدبیگی از دانشگاه پیام نور پاوه و گروه جهادی عاشقان محمد رسول الله(ص ) از دانشگاه علامه طباطبایی تهران با انجام مراحل شناسایی و تشخیص نوع محرومیت و نیاز اهالی منطقه از نماینده محترم آن شهرستان در مجلس شورای اسلامی جناب دکتر شهاب نادری دعوت گردید که باحضور در روستای میرعبدلی از نزدیک با اهالی روستا ملاقات و مسائل و مشکلات مردم و منطقه را مورد سنجش و بررسی قرار داده و تدابیر لازم برای رفع مشکلات صورت گیرد.
اردوهای جهادی میدان های بصیری است برای سلامت روحی و جسمی افسران جنگ نرم؛ همان دانشجویان پیرو خط امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای(مدظله العالی) در همه عرصه های سازندگی و خدمت رسانی. از این رو با توجه به شعار مبارک «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» فرصت های مطلوبی پیش روی جوانان دانشجو برای تبیین و تحقق این جریان در کشور وجود دارد.
بعد از ظهر دیروز به تاریخ دهم مرداد ماه 1396، اولین جشنواره مالک اشتر در سطح نواحی مقاومت به منظور معرفی رده های موفق تر بسیج در سال 95 در دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه برگزار گردید. این مراسم با حضور حجت الاسلام اله وردی(مسئول نهاد مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در دانشگاه آزاد اسلامی)، عباس اخلاقی(مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه)، حجت الاسلام بدری(مسئول معاونت تعلیم و تربیت) و حجت الاسلام صفاری زاده(نماینده ولی فقیه در بسیج دانشجویی) و سایر مسئولان و اساتید و بسیجیان برگزار شد.
دکتر گریوانی، معاونت خواهران سازمان بسیج دانشجویی کشور در جمع دانشجویان خواهر برپاکننده در دوره طرح ولایت اظهار داشت: حضور جدی و فعال حضرت زهرا(س) در عرصه‌های مختلف اجتماعی چهره واقعی زن را به همگان شناساند و ثابت کرد زن یک موجود اجتماعی است که می‌تواند در تمامی عرصه‌های جامعه حضور فعال داشته باشد و همین امر باعث گردیده که امروز زنان جامعه اسلامی تمام خصوصیات اخلاقی ایشان را مد نظر خود قرار داده اند.
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانشجویی، جلسه برنامه‌ریزی‌های گروه جهادی شهید یداللهی جهت برپایی اردوهای جهادی در منطقه سرفیروز آباد کرمانشاه، در صبح روز چهارشنبه در تاریخ چهارم مرداد ماه در سالن جلسات سازمان بسیج دانشجویی استان برگزار گردید.
مراسم افتتاحیه نهمین دوره طرح ولایت دانشجویی استان در تاریخ پنجم مرداد ماه ۱۳۹۶ برگزار گردید.
آزمون ورودی طرح ولایت استانی با حضور حدود 250 نفر از دانشجویان داوطلب این طرح در کرمانشاه برگزار شد.
این جلسه با شکوه شاهد حضور میهمانانی بود که همراه اعضای بسیج دانشجویی و دانشجویان دانشگاه در کنار هم جمع شده بودند. رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مسئول بسیج دانشجویی استان، مسئول نهاد رهبری دانشگاه و معاون فرهنگی در این جلسه حضور داشتند.
یکی از برنامه هایی که چند ماهی است از شبکه سیمای استانی زاگرس پخش می شود، برنامه اجتماعی "شبخند" است که تم و موضوع اصلی آن خوانندگی است که در میان آن مسابقه های کوتاه و گپ و گفت مختصری نیز با میهمانان یا تماشاگران انجام می شود.
روز قدس،‌ نشانه‌ای از تدبیر بنیان‌گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی است که زمینه اتحاد، همدلی و همراهی مسلمانان و تمام انسان‌های آزاده جهان را فراهم کرد و پشت استکبار جهانی را به لرزه در آورد.
روز قدس دانشجویان همگام با همه مسلمانان جهان و مردم ولایتمدار ایران به حمایت از آزادی فلسطین و قدس شریف حضور گسترده ای در راهپیمایی خواهند داشت.
بسیجیان دانشکده علوم قرآنی در کنار مردم با حضور خود در راهپیمایی روز قدس یک صدا فریاد مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان خواهند رساند.
بنا به فرموده های بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران واطاعت امر از فرماندهی معظم کل قوا ما بسیجیان دانشکده مدیریت وحسابداری جوانرود نیز جنایات وحملات رژیم غاصب صهیونیستی به این مردم بی دفاع ومظلوم را محکوم می کند.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه از آحاد مردم انقلابی استان کرمانشاه دعوت می کند در راهپیمایی روز قدس حضور پیدا کنند.
روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است، که بیانگر اعتقاد و پایبندی به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه پیرامون راهپیمایی روز قدس بیانیه ای صادر کرد.
ضیافت طرح افطار «طرح مودت» با حضور مسؤلین سازمان بسیج دانشجویی، اساتید، فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌ها ناحیه مقاومت بسیج و منتخب اعضای شورا توسط واحد تشکیلات و امور دانشگاه های سازمان بسیج دانشجویی استان برگزار شد.
مراسم تودیع و معارفه مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه رازی کرمانشاه با حضور رییس دانشگاه و جمعی از مسئولین، امروز(22 خردادماه ) در سالن شهید شهریاری دانشکده علوم دانشگاه رازی برگزار شد.
گروه جهادی «جمعیت دانشجویی امام حسن (ع) کرمانشاه» با همراهی گروه جهادی شهید یدالهی استان کرمانشاه همزمان با سالروز میلاد کریم اهل بیت سفره ی افطاری را در یکی از محروم ترین نقاط استان برپا نمودند.
بسیج اساتید دانشگاه رازی با محکومیت حادثه تروریستی اعلام کرد:ایران اسلامی همچون نگینی بی‌بدیل درجهان بعنوان مظهر ظلم‌ستیزی می‌درخشد و انقلاب اسلامی درخط مقدم مبارزه باتروریست است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی تأکید کرد: زمان وعده دادن‌ و مجادله با رقبای انتخاباتی به پایان رسیده و هنگام همدلی و هم افزایی برای عبور از موانع و کار برای حل مشکلات مردم فرا رسیده است.
رهبر معظم انقلاب در پیامی به مناسبت انتخابات 29 اردیبهشت از حضور پر شور و گسترده مردم در این انتخابات تشکر کردند.
همایش جوانان انقلابی ، تبیین گفتمان امام و رهبری معظم در مسجد امیرالمومنین(ع) با حضورکارکنان، اساتید، دانشجویان و جوانان شهرستان اسلام آباد غرب برگزار شد.
با توجه به اینکه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و در یک فضای انتخاباتی هستیم، تریبون آزاد با عنوان ” شاخصه های رئیس جمهور اصلح» در دانشکده ی پیرا پزشکی و پرستاری مامایی صبح امروزبرگزار شد.
به مناسبت نیمه شعبان، جشن میلاد دوازدهمین اختر تابناک امامت و ولایت مهدی موعود(عج) با حضوردکتر جلیلی ریاست دانشکده علمی کاربردی ،حجت السلام والمسلمین موسوی ریاست حوزه های علمیه استان کرمانشاه ، اساتید برجسته دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.
در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ، تریبون آزاد دانشجویی با عنوان: «شاخصه های رییس جمهور اصلح» برگزار شد.
دوره آموزشی از حرف ولی تا عمل من نوعی به همت قرارگاه شهید زین الدین و با حضور مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های استان و دانشجویان در سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه برگزار شد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی در جمع جوانان انقلابی استان گفت: مشکلات و معضلات موجود در جامعه نباید موجب دلخوری و سرد شدن مردم نسبت به انتخابات و همچنین باعث قهر آنان با صندوق رأی شود و این وظیفه جوانان است که با صحبت کردن میان مردم این موضوع را رفع و زمینه حضور پررنگ آنان در این رویداد مهم را فراهم کنند.
کرسی آزاد اندیشی با حضور دکتر نبی احمدی دکتری علوم سیاسی ،عضو هیئت علمی دانشگاه رازی در مجتمع بوستان انقلاب دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.
راستاي برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت و تبيين رسالت بسيج دانشجويي جهت پياده سازي منويات مقام معظم رهبري در فضاي دانشگاه، جلسه ای به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کرمانشاه برگزار شد.
با رفتن پای صندوق های رای می توانیم ، دشمن را ناامید کنیم و با شرکت ضعیف یا شرکت نکردن ما، دشمن امیدوار می‌شود.
دانشجویان بسیجی اجازه نخواهند داد که جریان نفوذ و فتنه به اهداف خود دست پیدا کرده و بخواهد ذهن جوانان متدین ایران اسلامی را در این برهه از زمان مشوش نموده و فرهنگ و تفکر نشات گرفته از غرب را به دانشجویان و جوانان ما القا کنند. بسیجیان هر جا که باشند ،مانند گذشته با عزمی راستین و اراده ای آهنین مقابل کسانی که بخواهند به انقلاب اسلامی خدشه ای وارد نمایند ایستادگی خواهند کرد ‌و اجازه نخواهند داد که برگزاری این قبیل جلسات و تجمعات باعث لکه دار کردن دامن پاک استان شهید پرور کرمانشاه گردد.
امام جمعه اسلام آباد غرب در یادواره شهدای دانشجو گفت: انتخابات یکی از امتحانات سنگین است و هرکس معنی حق الناس را بداند باید با دقت بیشتری پای صندوق های رأی حاضر شود.
گفتنی است این مراسم با سخنرانی حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید امیر محمدی پور شروع و در ادامه با شعر خوانی شاعر برجسته آیینی کشور سید حمیدرضا برقعی همراه شد و با ذاکری و مداحی حاج مهدی سلحشور و حاج یزدان ناصری پایان یافت.
اعزام 20کاروان دانشجویی به مناطق عملیاتی غرب کشور به مناسبت عملیات غرور آفرین بازی دراز گفتنی است این اردو زیارتی و معرفتی دو روزه میباشد.
نشست علمی به مناسبت روز ملی فناوری هسته ای در دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد
روز گذشته یک کاروان از دانشگاه رازی کرمانشاه که متشکل از 100 برادر این دانشگاه بود راهی سفر معنوی راهیان نور شدند.
برگزاری مراسم جوان انقلابی و اعزام کاروان 350نفره خواهران دانشجو دانشگاه های شهرستان کرمانشاه به سرزمین های عملیاتی جنوب در صبح امروز
بازدید دانشجویان دانشگاه های کرمانشاه و دفتر اسلام آباد غرب در قالب قرارگاه شهید احمدی روشن از پروژه مترو شهر کرمانشاه
اعزام کاروان خواهران دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به مناطق عمیاتی جنوب کشور
اعزام کاروان نفره 160دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه به مناطق عمیاتی جنوب
صبح امروز بعد از برگزاری همایش جوان انقلابی با سخنرانی عباس اخلاقی مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان و حجت الاسلام و المسلمین صفاری زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه و برگزاری مراسم افتتاحیه راهیان نور امسال ،اعزام 200دانشجو پسر به سرزمین های نور انجام پذیرفت.
به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه دوره مدیران کاروان در حسینیه شهید عیلخانی سازمان بسیج دانشجویی استان برگزار شد.
فروشنده خوب فروخت . خوب فروخت انسانیت یک ملت را ...خوب فروخت پاکدامنی یک ملت را ...خوب فروخت ایرانی بودن خودش را ...خوب فروخت وطن خودش را ...این همه فروختن حتما از نظر این جماعت روشنفکر بیمار شایستگی اسکار گرفتن دارد
هدف از اعزام دانشجویان به این سفر زیارتی و معنوی آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان و قشر جوان جامعه با فرهنگ ایثار و شهادت و فهمیدن این موضوع که چه زحمتی برای حفظ و حراست از کیان و نظام اسلامی کشیده شده است که انقلاب امروز در این مرحله از امنیت و صلابت و اقتدار قرار گیرد.
سفر عهد دوباره با خدای شهیدان ، با امام شهیدان و با خود شهیدان است عهدی که عاشورایی بودن و عاشورایی ماندنمان را در گروی پاسداری از میراث امام و شهیدانمان که همان انقلاب شکوهمند اسلامی است میدانیم.
در این نشست که صبح امروز درسالن کنفرانس دانشکده برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین شکری به سخنرانی پرداخت.
مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد ، جام شهدای دانشجو به مدت شش روز با شرکت 14 تیم درسالن تربیت بدنی دانشگاه برگزار شد.
به مناسبت یوم الله 22 بهمن و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، بسیج دانشجویی کرمانشاه طی بیانیه ای ضمن گرامی داشت این روز بزرگ تجدید بیعت خود را با امام راحل و مقام معظم رهبری و آرمان های انقلاب اسلامی اعلام نمود.
امروز بیش از پیش باید از زندگی نامه و وصیت شهیدان درس بگیریم.
مهدی کریمی دانشجوی بسیجی دکتری مدیریت صنعتی دانشگاه آزاد کرمانشاه ، در جشنواره کشوری جها گران علم و فناوری سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری برگزیده قشر دانشجویی گردید.
برای عبور از گردنۀ مشکلات و پیچ تاریخی، باید روحیۀ انقلابی را تقویت نمود و این روحیه با انتخابات منافات ندارد. لکن پرداختن به مسائل حاشیه‌ای باهدف رسیدن به رأی مطلوب، با اصول انقلاب منافات دارد. از این رو شایسته است که بزرگان و نخبگان کشور، با روحیه‌ای انقلابی به مقولۀ انتخابات توجه نمایند. این نوع نگاه سبب می‌گردد که در طول مدت خدمت، به خدمات واقعی پرداخته شود و کارنامۀ عملکرد خود را برای دریافت نمره در ایام انتخابات ارائه نمایند.
بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی در راستای اجرای برنامه‌های مشترک با دانشگاه مدیریت صنعتی کرمانشاه جلسه برگزار کرد.
آیت‌الله علما با تاکید حرکت و فعالیت مسؤولان در چارچوب نظام جمهوری اسلامی ایران، گفت: حراست دانشگاه‌ها وظیفه سنگینی در حفظ و پاسداری ارزش‌های انقلاب اسلامی برعهده دارند.
شاخص‌های فرهنگی دانشگاه رازی کرمانشاه مورد کم‌‌توجهی قرار گرفته، به‌طوری که طی چند ماه اخیر به‌طور کلی مغفول مانده است.
امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه مسؤولان دانشگاه رازی دنبال توجیه کردن اتفاقات رخ داده در این دانشگاه هستند، گفت: همه کسانی که در نظام جمهوری اسلامی مسؤولیتی را قبول می‌کنند باید حافظ چارچوب ارزش‌های اسلامی و انقلابی باشند.
مسؤول تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: برای ترویج اهداف شجره طیبه صالحین توسط سایت‌های صالحین در تربیت کادر فعال انقلابی و پیرو ولایت فقیه برای پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی و انقلاب باید تلاش شود.
خورشید طلوع می کند. اما دسیسه ها پایان نمی یابد. آتش جنگی روشن می شود و بازهم زن مسلمان ایرانی باید در کنار برادران خود بجنگد. در خرمشهرهای کشورما و در گیلان غرب های سرزمین پارس زنانی معرفی می شوند که وقتی مردان سرزمین در راه عشق فدا شده اند آنها باید اسلحه به دست بگیرند خانم موسوی ها در جنوب و فرنگیس ها درغرب ؛ زنان ایرانی را به رخ می کشند ... .
به برکت حضور عده ای انقلابی نما، بعد از انقلاب تغییر محسوسی در سیستم اداری کشور به وجود نیامد و به تعبیری سیستم هنوز اسلامی نشده، فساد در ادارات کشور به صورت سیستمی در حال رقم خوردن است!!
حوزه فرهنگی دانشگاه‌ها جای خیال‌پردازی نیست، در واقع با نصب چند بیت شعر، ساختمان فرهنگی دانشگاه، گلستان فرهنگ و ادب نمی‌شود و نیاز به مهندسی‌فرهنگی است.
چهارمین ویژه نامه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کرمانشاه به مناسبت فرارسیدن 9دی " روز بصیرت" منتشرشد.
حضرت آیت الله خامنه ای یک پیام خطاب به دشمنان را از تریبون نماز جمعه ارسال می کند و آن جمله ای است که شاید حتی برخی از سیاسیون هم در ابتدا داستان آن را متوجه نشده باشند . ایشان می گوید : "احمق ها فکر می کنند ایران هم گرجستان است".
رئیس سابق سازمان انرژی اتمی با تاکید بر استفاده از اساتید و دانشجویان داخلی در مسئله هسته‌ای، گفت: کسانی که در راس مذاکره بودند گفتند، «ما ترک در دیوار تحریم ایجاد کردیم»، اکنون ما می‌گوییم که «اقتدار را برای ترک واهی شکستید».
مدیر علمی سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: دومین جشنواره فعالیت‌های برتر علمی ویژه پایگاه‌های بسیج دانشجویی، دانشجویان بسیجی، هسته‌های علمی حوزه‌ها در بسیج دانشجویی استان کرمانشاه برگزار می‌شود.
مسؤول سازمان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کرمانشاه گفت:خیانت سران فتنه و اردو کشی های چندین ماه سران فتنه و عوامل آنان در کف خیابان های شهرهای مختلف فراموش شدنی نیست و امروز سران فتنه به لطف رافت اسلامی در حال طی کردن کمترین مجازات ممکن هستند، زیرا سران فتنه مستحق اعدام هستند.
عضو شبکه تحلیلگران مرکز مطالعات ابوذرگفت: کاسه صبر ملت در نهم دی‌ماه سال 88 سرریز شد و همچون سیل خروشانی خس و خاشاک کف رودخانه را شستند و ناپدید کردند.
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه به بهانه تقلب در انتخابات از سوی فتنه‌گران اشاره کرد و گفت: اقدامات فتنه‌گران برنامه‌ریزی شده بود و از طرف دشمنان خارج از کشور هدایت می‌شدند.
جلسه هیأت اندیشه‌ورز امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه‌های استان کرمانشاه به همت سازمان بسیج دانشجویی استان برگزار شد.
به مناسبت 9 دی شورای تبین شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان کرمانشاه بیانیه هایی منتشر کردند.
بسیج دانشجویی دانشگاه های رازی، صنعتی و پیام نور نشست بصیرتی در روز نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق با ولایت برگزار می کند.
حماسه حضور میلیونی نهم دی‌ماه سال 88، نمایش قدرت نرم و تبلور سرمایه اجتماعی نظام بود، این روز به‌حق، روز بصیرت و میثاق با ولایت است.
کسانی که تضعیف جایگاه ولایت فقیه را در سر میپرورانند همچنین غرب گرا های سکولار، بزک کنندگان چهره ی جنایتکاران جهانی از جمله آمریکا بدانند که ملت ایران اجازه نخواهد داد که به هیچ قیمتی عزت ملی شان خدشه دار شود و به نمایندگی از نسل های اول انقلاب تسلیم صف آرایی های روانی و نظامی نخواهند
دانشجوی انقلابی و تحلیلگر سیاسی توهین به مقدسات اسلام در روز عاشورا سال 88 را همراه با سکوت سران فتنه عنوان کرد و یادآور شد: سکوتی که در واقع رضایت آن‌ها را همراه داشت، چون آن‌ها این مساله را در راستای منافع خود می‌دیدند پس هیچگونه عکس‌العملی نشان ندادند، در صورتی‌که همه ما می‌دانیم که مقدسات اسلام دارای حریمی است که شکستن آن‌ها موجب خروج آدمی از مرز دیانت می‌شود.
رئیس پردیس دانشگاهی شهید رجایی دانشگاه فرهنگیان استان کرمانشاه گفت: حضور مردم در صحنه با انسجام و وحدت همراه بود که با آگاهی و بصیرت گوش به فرمان مقام معظم رهبری بودند.
مسؤول مرکز مطالعات استراتژیک ابوذر با اشاره به توجه محسوس سیاستمداران آمریکایی به مساله جنگ نرم، گفت: اهداف کشور مهاجم در راستای جنگ نرم بدون شلیک گلوله در سرزمین هدف پیاده‌سازی می‌شود‌.
حماسۀ نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه‌ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطۀ عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و برگ زرین دیگری درافتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می‌آید . حماسۀ 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اُصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آن‌ها بایستد در برابر تمام دنیای آن‌ها خواهند ایستاد.
علت وقوع هتاکی‌ها و بی‌حرمتی‌های اخیر دانشگاه رازی کرمانشاه بی‌اهمیت دانستن جنبش دانشجویی است تا مسؤولان بدون بازخواست، آن‌طور که میل دارند حرکت کنند.
دانشجویان بسیجی و دانشگاهیان استعفای معاونت فرهنگی دانشگاه رازی کرمانشاه را اهانت به جامعه دانشگاهی می‌دانند، چرا که معتقدند علیزاده باید بابت تمامی بی‌اخلاقی‌ها و قانون‌شکنی‌ها محاکمه شود.
مردم و نهادهای انقلابی در واکنش به مسؤولان و کسانی که به‌راحتی مروج فساد و بی بندوباری در دانشگاه رازی کرمانشاه بودند و مقدسات دینی را بازیچه عده‌ای نا‌آگاه قرار دادند، خواستار محاکمه این افراد شدند.
قرارگاه شهید زین الدین بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در گرامیداشت سالروز حماسه مردمی۹ دی ماه بیانیه ای منتشر کرد.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های رازی کرمانشاه گفت: موضع‌گیری قاطعانه امام جمعه کرمانشاه نسبت به اقدامات ضدفرهنگی در دانشگاه رازی به دانشگاه ارزش دوباره بخشید.
پس از خواست یکپارچه شخصیت های برجسته دینی، مذهبی شیعه و سنی و همچنین مسئولین و چهره های سیاسی و فرهنگی ، دانشجویان و اساتید استان کرمانشاه مخصوصا تاکید نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه برای برخورد با مسببان ایجاد زمینه هتاکی به مقدسات الهی، مسئولین معاونت فرهنگی دانشگاه رازی استعفا کرده اند.
مسؤول بسیج اساتید دانشگاه رازی کرمانشاه از آیت‌الله علما خواست با پیگیری مستمر تا برخورد قانونی با عاملان و مسؤولان اقدامات ضدفرهنگی در دانشگاه رازی کرمانشاه کوتاه نیایند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: مخالف مباحث سیاسی نیستم هدف اصلی یک جریان مرموز حذف سیره قرآن و اهل بیت (ع) از دانشگاه هاست.
جمعی از مردم در دفاع از ساحت انبیا و اخلاق در پی‌اقدامات هتاکانه مسؤولان فرهنگی دانشگاه رازی کرمانشاه در بیت آیت‌‌الله علما امام جمعه کرمانشاه تجمع بزرگی برگزار کردند.
نمایندگان استان کرمانشاه وقایع اخیر رخ داده در دانشگاه رازی کرمانشاه را محکوم و تاکید کردند این موضوع را پیگیری خواهند کرد.
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه 29 آذر ماه جاری در مجتمع فرهنگی بوستان کرسی آزاداندیشی با موضوع «استکبارستیزی یا سازش‌گری» برگزار می‌کند.
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: اهانت‌کنندگان به مقدسات در دانشگاه رازی کرمانشاه باید بابت قانون‌شکنی‌ و حرمت‌شکنی محاکمه شوند.
مسؤول بسیج دانشجویی استان کرمانشاه بسیجیان دانشگاه را به پرداختن به فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر دعوت کرد.
مردم و نهادهای انقلابی در واکنش به اعطای مجوز مراسم‌های ضدفرهنگی و مغایر با ارزش‌های والای انقلاب اسلامی توسط معاون فرهنگی دانشگاه رازی خواستار عزل وی شدند.
تجمع بزرگ انقلابیون در دفاع از ساحت انبیا و اخلاق در پی‌اقدامات هتاکانه مسؤولان فرهنگی دانشگاه رازی فردا راس ساعت 10:30 دقیقه در مقابل بیت آیت‌‌الله علما برگزار می‌شود.
استعفای علیزاده را اهانت به جامعه دانشگاهی میدانیم و حتی عزل گروه بی فرهنگی موجود نیز مورد پذیرش ما نیست. بلکه باید بابت تمامی بی اخلاقی ها، قانون شکنی ها و اهانت به شعائر اسلامی محاکمه شوند.
شورای تبیین مواضع سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در خصوص فرمایشات آیت الله علما نماینده ولی فقیه این استان بیانیه ای منتشر کرد.
چند روزیست که اذهان جریان فرهنگی شهر متوجه و مشغول به اتفاقات عجیب و غریب دانشگاه راز ی است . به هر ترتیب متدینین و دلسوزان در پی این رویداد تاسف برانگیز واکنش های دلگرم کننده ای...
اکران فیلم‌های مسئله‌‌دار، لغو مراسم قانونی تشکل‌های دانشجویی، برگزاری جشن در روز شهادت امام معصوم(ع)، مراسم شب شعر «قند پهلو» و ... که دانشجویان دانشگاه رازی بهتر از همگان به آن آگاهی دارند از جمله نکاتی است که باید برخی مسؤولان باید جوابگوی آن باشند.
امیر کلاهیان، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه استان کرمانشاه است.
این روزها در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی مباحثی داغ در خصوص چرایی وحدت و ضرورت های آن مطرح میگردد که جای واکاوی بیشتری دارد . چرا که از منظر برخی جوانان به گونه ای مطرح میگردد که گویا برای تثبیت وحدت باید شیعیان سنی شوند یا و بالعکس !
اگر دعوت از فتنه گران سیاسی و حتی حذف واژه شهید از تالار "شهید شهریاری "را بتوان تورم عقده سیاسی و نمک نشناسی و سرمایه گذاری انتخاباتی و اطاعت اوامر گروه های فشار خارج از دانشگاه نامید، اشعار سخیفی که در محیط مقدس دانشگاه و از تریبون محترم آن پخش شد و یا این مصرع آن که " با هرکس و ناکس همه جا رابطه ها داشت" چه توجیهی می تواند داشته باشد و حسب حال و مورد تأیید کدامیک از مسؤولین دانشگاه است ؟
سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه نامه ای سرگشاده به نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه نوشت.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی وعضو شورای تبیین مواضع کشور گفت: مسئولین در قبال فضای ضد فرهنگی دانشگاه رازی کرمانشاه پاسخگو باشند.
امام جمعه کرمانشاه با انتقاد شدید از بی‌حرمتی معاون فرهنگی دانشگاه رازی کرمانشاه در برنامه چند روز قبل، گفت: مسؤولان فرهنگی این دانشگاه باید عزل شوند.
متاسفانه خبرها حاکی از این است که با دانشجویانی که دغدغه فرهنگی دارند و قصد دارند جور مسئولانی را بکشند که در خواب زمستانی فرو رفته اند برخورد های زشت و زننده ای که لایق دشمنان اسلام است نه فرزندان دلسوز انقلاب ،صورت میگیرد.
نشست تخصصی بررسی راهکارهای ایجاد امنیت پایدار در مناطق مرزی استان کرمانشاه با حضور مرتضی مرادی جانشین فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) این استان برگزار شد.
یادواره شهدای دانشجو شهرستان کنگاور با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد این شهرستان 24 آذرماه برگزار می‌شود.
در پیام تبریک فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش آمده است:سپاه به‌عنوان مهم‌ترین امر در زمینه پژوهش، حمایت از امر پژوهش، پژوهشگر، اندیشه‌ورز و تجربه‌نگار را در رأس اولویت‌ها قرار می‌دهد.
مدیریت خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه رازی نشستی از روایت یک زندگی«من کی هستم» با شعار ورود آقایان ممنوع برگزار می‌کند.
برجام تجربه ای شد برای ما و نسل های پس از ما، تا چند سال دیگر باز فیلمان یاد هندوستان نکند و هوس رابطه با شیطان بزرگ به سرمان بزند! تجربه ای شد تا در حق خود متحد شویم. تا پرده اتحاد خانه عنکبوتی و سست اهل باطل را با اتحاد خود کنار بزنیم.
رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: جوان‌هایی که به سن ازدواج می‌رسند یا از زمان ازدواج آن‌ها می‌گذرد دچار آشفتگی می‌شوند به خصوص در خانم‌ها این احساسات بیشتر بروز می‌کند.
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی کرمانشاه تریبون آزاد را با موضوع نقد و بررسی نقاط قوت و ضعف برجام برگزار می‌کند.
مراسم ترحیم آسیه رحیم‌پور عسگری مادر شهیدان سعید و وحید یداللهی امروز عصر از ساعت 15 تا 16:30 در حسینه سالار شهیدان واقع در خیابان مطهری کرمانشاه برگزار می‌شود.
بسیج دانشجویی دانشگاه پردیس شهید صدوقی کرمانشاه تریبون آزاد، با موضوع «حقوق و تکالیف دانشجو» را برگزار کرد.
در سخنرانی 16 آذر امسال در دانشگاه تهران جناب آقای دکتر روحانی در سخنان خود به نکته ای ظریف ! اشاره کردند که واقعا جای تاسف و البته پاسخ فراوان دارد . در حالیکه نمایندگان تشکلهای دانشجویی نسبت به فرجامِ برجام اعتراض نمودند ، ایشان با زیرکی خاصی تمام جزِئیات و گامهای برجام را هماهنگ شده با رهبر عزیز انقلاب اعلام نمودند !
مسئول سازمان بسیج دانشجویی درگذشت مادر شهیدان سعید و وحید یداللهی مرحومه حاجیه خانم آسیه رحیم پور را تسلیت گفت.
کارگاه آموزشی «دلایل بالا رفتن سن ازدواج و پیامدهای آن» به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در این استان برگزار می‌شود.
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی کرمانشاه تریبون آزاد را با موضوع «رویای آمریکایی به اعتماد شیطان» در دانشکده IT دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار می‌کند.
مراسم تشییع و خاکسپاری مادری از جنس مادران بهشتی، مادر شهیدان «وحید» و «سعید» یداللهی صبح امروز در گلزار شهدا(باغ فردوس) کرمانشاه برگزار شد‌.
سردار غلامحسین غیب‌پرور با حکم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا، رئیس سازمان بسیج و جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج شد.
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه رازی کرمانشاه درخصوص لغو برنامه‌های تشکل‌های دانشجویی این دانشگاه، گفت: هر روز تشکل‌های یک‌بار مصرف در دانشگاه رازی جان می‌گیرند و تشکل‌های انقلابی به حاشیه می‌روند‌.
دبیر کارگروه هیأت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان کرمانشاه گفت: برای جمع‌آوری و اشتراک‌گذاری ایده‌های برتر و همچنین افزایش بهره‌وری در امور مختلف هیأت، مجموعه «فراخوان‌های ایده هیأت» برگزار می‌شود.
نشست فرهنگی به‌مناسبت تقارن روز دانشجو و آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) در دانشگاه پیام نور شهرستان هرسین برگزار شد.
این استاد دانشگاه و فعال فرهنگی با بیان اینکه دانشجو باید مطالبه‌گر باشد، گفت: دانشجویان باید دارای فهم و بصیرت سیاسی در تمام زمینه‌ها باشند.
استاندار کرمانشاه در مراسم روز دانشجو به جای اینکه در میان دانشجویان واقعیت‌های در حال حاضر استان را بیان کند با تعریف تمجید از دولت بغض دانشجویان را ترکاند و موجب شد مراسم را ترک کنند.
تفکر بسیجی آن چنان حقانیت اصحاب کربلا را به نمایش گذاشت که دیگر هیچ منکری نتواند شائبه مبالغه در داستان فداکاران کربلا را به دل راه دهد.
مسؤول بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: دانشگاه‌ها مانند موتور محرک هر نظام سیاسی هستند که دانشجویان در آن نگاهی حق‌طلب و عدالتخواه دارند.
مسئولین دانشگاه رازی کرمانشاه از برگزاری مراسم بزرگداشت روز دانشجو توسط تشکل بسیج دانشجویی ممانعت کردند. دلیل تداوم این باران ممانعت در دانشگاه ها، مخالفت شورای تامین استان کرمانشاه عنوان شد.
تحرکات جنبش‌های دانشجویی در هر مقطع زمانی متفاوت است، البته باید براساس خواسته‌های معقول، متعارف و به نفع مردم جامعه باشد و براساس یک سری نظرات بی‌اساس و برگرفته از سیاست‌های دشمنان نباشد.
یکی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس گفت: مسؤولان دانشگاه‌ها باید از طریق همین یادواره‌ها و مراسمات دانشجویی، بصیرت‌افزایی کنند تا دانشجو به آگاهی برسد و از طریق تکلیف‌مداری در برابر هجوم فرهنگی مبارزه کنند.
در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به مناسبت 16 آذر‌ماه روز دانشجو آمده است: دانشجو پشت سر مقام معظم رهبری می‌ایستد و گوش به فرمان، هرجا او را بخواند و هرچه از او بخواهد، در طاعت از ایشان لحظه‌ای درنگ نمی‌کند.
مراسم روز دانشجو در دانشگاه شهرستان هرسین به مناسبت 16 آذرماه با سخنرانی امام جمعه و فرماندار این شهرستان برگزار شد.
در بیانیه شورای تبین مواضع بسیج دانشجویی کرمانشاه آمده است: فرجام بد برجامی که مقابل ماست هزینه گزافی بود که تاکنون هزاران فرصت و سرمایه را سوزاند و یک عمر سه ساله از دولتی را گرفت که می‌خواست اقتصاد را صد روزه سربراه کند.
مسؤول بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: بسیج توانسته است با خصلت و خاصیت پیش‌برندگی و پیش‌روندگی نه تنها مرزهای جمهوری اسلامی، بلکه مرزهای جهان اسلام را طی کند.
آیین بزرگداشت روز دانشجو «فردا از آن ماست» در ادامه رفتارهای متناقض در دانشگاه رازی از سوی رئیس این دانشگاه لغو شد و این در حالی است که مجال به عناصر تندرو برای برگزاری مراسم‌های مختلف داده می‌شود.
تشکل‌های دانشجویی برای رسیدن به آرمان¬ها به وجود میآیند که فراتر از مسئله به قدرت سیاسی رسیدن و حکومت را به دستگرفتن است. هدف‌های اصلی تشکل‌های دانشجویی همان چیزهایی است که بر روی طاق بلند جنبش دانشجویی نوشته شده؛ ضدیت با استکبار، کمک به پیشرفت کشور، کمک به اتحاد ملّی، کمک به پیشرفت علم، حضور و شرکت در مبارزه و پیکار همگانی ملت ایران برای غالبآمدن بر توطئهها و بر دشمنیها. اینها هدف اصلی است، این را باید فراموش نکنند.
بسیج دانشجویی پردیس شهید صدوقی کرمانشاه به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو تریبون آزاد «حرف دلتان را فریاد بزنید» را با موضوع «حقوق و تکالیف دانشجو» برگزار می‌کند.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه در سومین جشنواره مالک اشتر به‌ عنوان موفق‌ترین رده سازمان بسیج مستضعفین در سال 94 برگزیده شد.
نخستین کارگاه 2 روزه علمی تفسیر نوار قلب با همکاری بسیج دانشجویی علوم پزشکی کرمانشاه در روزهای 25 و 26 آذرماه در مجتمع فرهنگی بوستان این دانشگاه برگزار می‌شود.
مدیر مسؤول نشریه خط امام خمینی با بیان اینکه در اکثر دانشگاه‌های استان کرمانشاه کرسی آزاد‌اندیشی به‌سختی برگزار می‌شود، گفت: در بیشتر دانشگاه‌ها‌ی استان تقریبا همه تشکل‌ها در حالت اغما قرار دارند.
برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کرمانشاه حاصل یک کار تیمی دانشگاهی و دستگاه‌های اجرایی توسط پارک علم و فناوری استان است.
مسؤول قرارگاه شهید زین‌الدین سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: در قرارگاه شهید زین‌الدین استان کرمانشاه به روی تمامی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی که سابقه کار تشکیلاتی دارند باز است‌.
مسؤول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: خبرنگاران بسیجی دانشجو باید تحول در مضامین و شیوه‌های تقویت و وجود جاذبه در اخبار تحلیل‌ها و تفاسیر سیاسی را سر لوحه تنوع‌بخشی به فعالیت‌های خود قرار دهند‌.
آموزش تخصصی تلاوت قرآن با رویکردی نوین و جدید زیر نظر قاری بین‌المللی حمید شاکرنژاد و قاریان ممتاز کشوری سید‌محسن موسوی‌یکتا و معین رنجبر در حسینیه جنت‌الحسن‌(ع) برگزار می‌شود.
نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی گفت: برای مقابله با تحریم‌های جدید بهترین راه عقد پیمان‌های دوجانبه با کشورهای مستقل و حذف دلار از مناسبات اقتصادی است‌.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه اجتماع بزرگ بانوان زینبی را با موضوع نهضت ما زنده‌ایم برگزار می‌کند.
مسؤول بسیج اساتید استان کرمانشاه به فعالیت یک‌هزار و 500 استاد بسیجی در بخش خواهران و برداران در دانشگاه‌های این استان اشاره کرد و گفت: اساتید بسیجی استان در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری گام برمی‌دارند.
امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه امروز مهم‌ترین وظیفه همه حفظ انقلاب اسلامی است، گفت: خون‌های بسیاری چه در دوران دفاع مقدس چه در حال حاضر در سوریه‌، فدای انقلاب می‌شود تا این انقلاب باقی بماند.
این عضو پارک علم و فناوری کرمانشاه تحصیل را در کنار تجربه، عشق و علاقه را در کنار تحصیل توصیف کرد و گفت: امروزه جای خالی مهارت‌ها و آموزه‌ها در دانشگاه‌ها حس می‌شود.
گردهمایی روز قشر دانشجویی به‌نام «جوانان انقلابی» و جشنواره «جهادگران علم و فناوری» در دانشگاه رازی دانشکده علوم پایه سالن شهید شهریاری با حضور مسؤولان لشکری و کشوری برگزار شد.
حضور مستشاران ایرانی و رزمندگان حزب الله به همراه نیروهای ارتش سوریه ؛شرایطی را به ارمغان آورد که یکی پس از دیگری مناطق و محله های شهر آزاد می شد و...
جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید صدوقی کرمانشاه امروز با خانواده معظم شهید دانشجو فریبرز سهیلی دیدار کردند.
کانون جهاد علمی بسیج دانشجویی دانشگاه رازی نخستین مسابقه جذاب علمی و عملی محک را برگزار می‌کند.
مراسم تودیع و معارفه مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه رازی کرمانشاه امروز با حضور حجت‌الاسلام تقوی مدیر‌کل امور دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برگزار می‌شود.
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: بسیجیان و دانشجویان بسیجی با گوش به فرمان ولایت بودن، پیروی و اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری مانع نفوذ دشمن و آسیب رساندن استکبار به کشور می‌شوند.
امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی با بیان اینکه آمریکا با تحریم کشورهای دیگر در اصل خود را تحریم می‌کند، گفت: انتخابات مردم محوری در آمریکا وجود ندارد.
بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه در پنجمین روز ازهفته بسیج همایش مبارزه با فساد و اشرافیگری را برگزار ی میکند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حوادث شهادت دهها نفر از زائران حضرت سیدالشهداء (ع) در عراق و جان‌باختن و آسیب‌دیدگی جمعی از مسافران و زائران حضرت امام رضا (ع) با صدور پیامی اعلام کردند: مسئولان از این حوادث دردناک به آسانی عبور نکنند و دغدغه‌ی حلّ ریشه‌ئی این مصائب و امثال آن از مسائل مردم را در صدر اولویت‌های خود قرار دهند.
آری بانو"مرضیه حدیدچی" را به رسم خوبان باید تعظیم نمود؛ مبارزه کرد نه برای سرمایه‌گذاری آینده و كسب ميز و كرسي، براي آنكه انقلابي بودن را براي خواص وظيفه‌اي مي‌دانست كه چون نماز واجب، واجب است. او بر سر عهدش با امام و شهدا ماند و برای ایمانی که به امام داشت بعد از امام هم انقلابي ماند. خارج رفت نه برای تحصیل فرزندان و سیاحت و دل سوزاندن از محرومين، بلکه برای مداوای زخمهای نشمرده‌ای که از ستم سیاه شاه بر تن داشت. با امام بود نه برای خاطره‌گویی و عکس گرفتن و خرج کردن از جیب امام، بلكه براي اعتقادي كه به راهش داشت. مجلس رفت نه برای آنکه حزبي يا گروهي او را به احساس تكليف رسانده بودند، بلكه براي وظيفه‌اي كه بر دوشش احساس مي كرد و ...
فردا در دانشگاه آزاد کرمانشاه همزمان با اکران فیلم سیانور، مراسم سوگواری رحلت پیامبر اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) برگزار می‌شود.
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: گردهمایی"جوانان انقلابی" و جشنواره "جهادگران علم و فناوری" به مناسبت سالروز تشکیل بسیج دانشجویی امروز ( سه شنبه) دوم آدزماه ساعت 9 صبح در دانشگاه رازی برگزار می‌شود.
رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با بیان اینکه تفکر بسیجی در جریان‌های انقلاب و جنگ راه‌گشا بود، گفت:هر کس مردانه و با نیت خالص کار کند، فکر بسیجی دارد.
رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: دانشگاه رازی با داشتن بیش از سه هزار و 200 تحصیلات تکمیلی که بیش از یک‌هزار پایان‌نامه دارند، باید بتواند فشاری که در مملکت از وجود تحریم‌ها حاصل شده است را تقلیل دهد.
مسؤول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: توجه و اتکاء به نیروی درونی نظام و حفظ استقلال همه جانبه سبب گردیده تا دشمن در عرصه‌های مختلف به قدرت و استقلال ما اعتراف زبونانه داشته باشد و به خواسته‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تن دهد.
مسؤول فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: جشنواره سراسری فرهنگی دانشجویی در راستای ارزش‌های انقلاب اسلامی، ایجاد انسجام و تاثیرگذاری بر فضای فرهنگی هنری کشور با مشارکت همه نواحی و پایگاه‌های بسیج دانشجویی برگزار می‌شود.
مسئوول دفتربسیج دانشجویی دانشگاهها ومراکز آموزش عالی شهرستان اسلام آبادغرب گفت: حفظ روحیه انقلابی و انقلابیگری در همه ی زمینه ها ویادآوری این نکته به مسئولین که اهداف و کارخود را برمبنای حمایت از مستعضفین باشد نه رضایت کاخ نشینان!
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سما کرمانشاه نشست سیاسی با موضوع شناخت "واقعه عاشورا" با حضور دانشجویان برگزار کرد.
مسئوول بسیج دانشجویی جهاد دانشگاهی کرمانشاه با اشاره به اینکه یکی از مهم ترین وظایف بسیج دانشجویی فرهنگ سازی در دانشگاه ها است گفت: بسیج از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که در طول عمر خود در تحولات مختلف داخلی و خارجی فعالیت های ارزنده ای از خود به نمایش گذاشته است.
بسیج دانشجویی استان کرمانشاه به مناسبت سالروز تشکیل بسیج دانشجویی گردهمایی "جوانان انقلابی" و جشنواره "جهادگران علم و فناوری" فردا (سه شنبه) 2 آذرماه برگزار می کند.
دانشجویان بسیجی به یقین میراث دار ثروت هنگفت نیروی انسانی متدین، متخصص و متفکر انقلابی است که می تواند با کمک گرفتن از اندیشه های نورانی امام راحل و امام حاضر، گره گشای کشور باشد و با روحیه خدمت به محرومان و مستضعفان و انقلاب اسلامی، کارهای بزرگ و سخت را به انجام برساند.
مشاور و کارشناس مسائل پیشگیری از اعتیاد، خانواده ها را نقش اساسی و کلیدی در پیشگیری و کنترل این بیماری دانست و گفت: باید گوش به زنگ خطرات و دام های اعتیاد که متاسفانه امروزه در جامعه گسترش یافته باشیم و با آگاهی و شناخت کافی از این مسایل و هم چنین شناخت از اطرافیانمان از این پدیده خانمان سوز دوری کنیم و خانواده ها آگاهی های لازم را بدهیم.
مسئوول هيئت ابوتراب استان کرمانشاه گفت: فلسفه وجودي هيئت ما نيز همانند ديگر هيئات مذهبي تبليغ و اعتلاي فرهنگ پربار اسلام راستين و تبلور حيات معنوي و ترويج شاخص‌هاي اعتقادي تعيين شده و تلاش در جهت احياء و اشاعه معارف فرهنگ و تاريخ تشيع است. ما بر اين عقيده هستيم که پيام مورد تبليغ در جامعه ديني مي‌بايست علاوه بر تناسب با فرهنگ و آموزه‎هاي ديني جامعه و برخورداري از صراحت و گويايي لازم از مشخصه‎ها و ويژگي‎هاي يک اثر هنري برخوردار باشد.
براستی که مدافع حریم خدا بود و "زن بودن" مانع این دفاع نشد! مانع جنگیدن او پا به پای چمران بزرگ، نشد! "زن بودن" نه تنها بندی نبود بر پاهایش، که رقت احساس او را و خدمت خالصانه و عاشقانه ی او را بیشتر کرده بود...
کارشناس امور فرهنگی پردیس شهید رجایی کرمانشاه با بیان اینکه حماسه حسینی تاریخ‌نگاری نیست، گفت: شهید مطهری در مجموعه سخنرانی‌های خود که در کتاب حماسه حسینی جمع‌آوری کرده است کوشید با تحریف در واقعه عاشورا مقابله کند.
تجمع بزرگ عزاداران اربعین حسینی به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی فردا(یکشنبه) 29 آبان ماه با حضور دانشجویان برگزار می شود.
انتخابات آمریکا انجام شد و درعین ناباوری تمام رشته‌ها پنبه شد و از صندوق رأی، آن درآمد که مورد پسند اصلاحات ودوستان کدخدا نبود. دولت به ناچار به نتیجه‌ای که توسط رهبر حکیم پیش‌بینی شده بود با تأکید چندین باره بر برپا بودن برجام و ... واکنشی منفعلانه نشان داد. مردم 1306شهر آمریکا به خیابان‌ها ریختند و اعتراض کردند. و این ضرب‌المثل‌ گویی سنت خداست که «انگشت مکن رنجه به در کوفتن کس، تا کس نکند رنجه به در کوفتنت مشت.»
بهشتی شدن کار سختی نیست مخصوصا اگر در رواج انسانیت هم ردیف انبیاء شده باشی و در مقام یک زن ، مردانه فرماندهی کنی. سختی کار در بهشتی ماندن است، وقتی برای خدا دردهای فرزندت را به کمک اشک چشم ات کم رنگ و تار ببینی .
قرارگاه مدیریت جهادی وتربیت شهید شاطری درپی درگذشت بانوی انقلابی و مبارز سرکار خانم مرضیه حدیدچی دباغ بیانیه ای صادر کرد.
هیئت عشاق الحسین بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه به مناسبت فرارسیدن اربعین سرور و سالارشهیدان حضرت اباعبدالله الحسین مراسم عزاداری را برگزار می کند.
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه در خصوص چگونگی تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال، گفت: تغییر کاربری فضاهای بلااستفاده نظامی به اقتصادی به عنوان اولویت نخست این استان پیشنهاد شده است.
در موکب‌های برپا شده در استان کرمانشاه برای ابا‌عبدالله الحسین(ع) صحنه‌های از عشق و دلدادگی جلوه‌گر است و هرکرمانشاهی به نوعی ارادت خالصانه خود را به اهل بیت‌(ع) به نمایش می‌گذارد.
مسؤول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بسیج را نیرویی آماده برای هرجایی که اسلام به آن نیاز دارد توصیف کرد و گفت: بسیجی و به‌خصوص دانشجویان بسیجی خود را تابع محض ولی فقیه می‌دانند
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمانشاه از اعزام یک‌هزار دانشجو به عراق و برپایی سه موکب خبر داد و گفت: یک موکب در شهرستان اسلام‌آباد غرب و دو موکب دیگر در کربلا و نجف با همکاری بسیج دانشجویی و خیران استان کرمانشاه برپا شده است.
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان کرمانشاه اقدام به برگزاری سلسله نشست‌های اندیشه شهید متفکر مطهری کرده است.
گروه اردوی جهادی عمرانی، فرهنگی و پزشکی قرارگاه جهادی امام رضا(ع) طی 10 روز در استان کرمانشاه خدمات شایان و قابل ذکری را از خود به‌جا گذاشتند.
رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور در جمع روسای دانشگاه های استان بوشهر اظهار کرد: دانشجویان در بحث کردن و کرسی های آزاد اندیشی باید آزاد باشند اما نه اینکه دانشجویی به بهانه آزاد اندیشی توهین به مقدسات کند و یا فرقه و فتنه ای را ترویج دهد.
در بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل خطاب به اصلاح‌طلبان آمده است: ما معتقد به حضور افکار و اندیشه‌های مختلف در دانشگاه هستیم، اما صد حیف کسانی که ظرفیت این امر را ندارند گلوی آن‌ها برای فریاد کشیدن و عربده‌زدن همیشه متورم است.
جامعه تحت تأثیر تحرک نخبگان عرصه‌های مختلف خود است از این رو رصد و شناخت رفتارها و مدیریت رفتار آن‌ها می‌تواند یکی از مهم‌ترین ابزارها برای تأثیرگذاری در عرصه‌های مختلف جامعه از جمله عرصه سیاست باشد.
مسؤول دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهرستان اسلام‌آباد غرب گفت: این دفتر با همکاری دانشگاه‌ها و دفتر امام جمعه این شهرستان در سه کیلومتری جاده حمیل روبه‌روی پتروشیمی این شهرستان اقدام به برپایی موکب کرده است.
مناظره صادق زیباکلام با علی خضریان در دانشکده علوم دانشگاه رازی کرمانشاه با حواشی خاصی برگزار شد و افراد وابسته به احزاب اصلاح‌طلب با بر هم زدن نظم جلسه، اجازه جمع‌بندی را ندادند.
شبکه سلطنتی انگلیس بعد از پیروزی ترامپ، اظهارات رهبر انقلاب در پیش بینی نتیجه انتخابات ایالات متحده را پخش و بهت زده اعلام کرد که رهبر ایران در "گوی بلورین" نگریسته است.
به همت واحد خواهران بسیج دانشجویی جهاد دانشگاهی کرمانشاه "نهضت ما زنده‌ایم" برگزار شد.
کارشناس ارشد مسائل سیاسی-داخلی و منطقه‌ای با تاکید بر نقش خطیر معلمان، گفت: باید معلمان آینده برای تربیت نسلی ظلم‌ستیز و آزاده تلاش کنند، نسلی که جرات اظهار اعتقادات خویش را داشته و حاضر باشد برای تحقق اهداف خویش مبارزه کند.
دبیر کانون"زن و خانواده" بسیج دانشجویی دانشگاه رازی گفت: ترویج ونشرفرهنگ وتفکربسیجی ، ایجاد بسترلازم جهت جذب به بسیج وهمچنین ایجاد زمینه آشنایی وارتباط دختران جوان باالگوهای برتر بارویکرد الگوی سوم وپیروی ازآنها بسیار اهمیت دارد.
رئیس جمهور روحانی روز گذشته برای فرار از انطباق خود با شاخصه های اصیل انقلابی گری در تعریفی سطحی گفت: دولتی انقلابی است که بتواند برای مردم رفاه و شغل ایجاد کند!
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه نشست بصیرتی با محوریت «استکبار ستیزی و روابط با آمریکا»را امروز(دوشنبه) 17 آبان‌ماه برگزار می‌کند.
رییس دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه با اشاره به اینکه از همان ابتداب انقلاب و تا امروز دشمنان اسلام به شکل های مختلف در فکر فروپاشی نظام های اسلامی بودند گفت: امروزه تهاجم فرهنگی یکی از معضلات اصلی است و وظیفه سنگینی بر گردن ما بسیجیان است، خواهران امروزه باید در جبهه های فرهنگی جهاد کنند و این مسئله مهمی است.
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه دوره انفطار با موضوع مقاله‌نویسی مطبوعاتی را برگزار می کند.
٨ هزار میلیارد آنقدر ها کم نیست که خودتان را به بیخیالی زده اید که انگارنه انگار آب از آب تکان نخورده است. چرا به جای حل مسئله صورت مسئله را (وزیر آموزش و پرورش) پاک می کنید؟
به قول آمریکایی ها : برنده انتخابات در آمریکا همه چیز را می برد !-تعداد آرای الکترال 538 رای می باشد که فرد پیروز 270رای را باید به خودش اختصاص دهد .
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل و جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه رازی کرمانشاه نشست دانشجویی "انقلاب اول به نام خدا،انقلاب دوم علیه کدخدا" با حضور سعید جلیلی برگزار می کند.
در آن شرایط امام و مردم توانستند درسی به آن قلدر بدهند که هنوز هم نتواند هیچ غلطی بکند و امروز نوبت نسل نو است که در صحن انقلابند، تا با تأسی به میراث گرانسنگ امام راحل و با اطاعت از امام حاضر بتواند برای چندمین بار خائنین و خائفین و ساده لوحان را کنار زنند و جا گذارند و فهم انقلابی خود را به رخ مرعوبین و نفس بریده های مدعی بکشند که صبح پیروزی نزدیک است و گشایش های واقعی و انقلابی، در راه.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام موفقیت‌های علمی و رتبه برترکشور در زمینه‌های مختلف تکنولوژی را حاصل تفکر انقلابی دانست و با بیان اینکه این اقتداری که امروز در خلیج فارس داریم به‌واسطه آن تفکر انقلابی است که کشور براساس آن اداره می‌شود، اظهار داشت: نتیجه تفکر اعتماد به کدخدا، تنفر 85 درصدی مردم عربستان و منطقه از آمریکا است.
بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی کرسی آزاد اندیشی با موضوع"ازدواج، جمعیت و تغذیه در سبک زندگی اسلامی ایرانی"با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی عزیزی از نهاد نمایندگی دانشگاه های قم برگزار می شود.
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه "مسابقه تلگرامی ومسابقه کتابخوانی" با محوریت " قرآن و امام حسین(ع)" برگزار می کند.
فریاد هیهات منا الذله امام امت هیمنه آمریکا و طواغیت عالم را در هم شکست و همگان را به این راه رهنمون نمود که هرگز با مستکبرین و زور گویان سازش نکنند و خود علم مبارزه و مقابله با جهان تزویر و چپاول را به دست گرفت .
8499 نفر از اساتید دانشگاه‌ها در نامه سرگشاده به رؤسای قوا اعلام کردند: قرار بود بدون لغو همه تحریم‌ها هیچ سندی در باب هسته‌ای امضاء نشود، چرا صنعت هسته‌ای از حیز انتفاع خارج شد و خبری از لغو تحریم‌ها نیست؟
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه جلسه پرسش و پاسخ با موضوع «آینده انقلاب» در تقابل دو جریان انقلابی و غربگرا را با حضور مجتبی صفارهرندی فردا برگزار می‌کند.
پرورش نیروی انسانی متعهد و کارآمد در سایه برنامه‌ریزی صحیح و اقدامات علمی از وظایف مراکز آموزشی، مدارس و دانشگاه‌ها و مربیان و اساتید محسوب می‌شود.
مدرس حوزه و دانشگاه برای داشتن یک خانواده‌ی موفق و نمونه گفت: همه‌ی اعضا خانواده باید به حقوق و تکالیف خود پایبند باشند ومبنای آن بر پایه‌های ایمان و تربیت دینی ، اخلاق کریمانه و مسئولیت‌پذیری است که باید در خانواده حاکم باشد.
مسئول بسیج دانشجویی کشور گفت: مسئولان اگر واقعاً در صدد رفع مشکلات اقتصادی ایران هستند باید مشکلات اساسی اقتصادی مانند قاچاق کالا را حل کنند و به انجام امور اصلی کشور بپردازند نه اینکه وقت و تلاش خود را در راستای انجام قرار داد برجام هدر دهند در حالیکه برجام تأثیری بر رفع تحریم‌ها نخواهد داشت.
دبیر ششمین جشنواره نشریات بسیج دانشجویی از رونمایی وبسایت رسمی جشنواره نشریات بسیج دانشجویی کشور به آدرس www.asar.bsohonar.ir خبر داد.
داستان دشمني آمريكا با ملت ايران يك داستان باسابقه طولاني است. از گذشته‌هاي دور شكل پذيرفته و امروز هم استمرار دارد. سخن از مبارزه ما با امريكا هم به همين دليل دشمني او با ما، ادامه دارد. بنا هم نيست آمريكا تغيير كند. ما بنا نداريم راه مبارزه را سست يا تعطيل كنيم.
گرچه عده ای هنوز سازش با آمریکا را به عنوان کدخدا در سر میپرورانند و به دنبال دست دادن مجدد با شیطان بزرگ هستند . ما ایمان داریم که چه دموکرات ها و چه جمهوریخواهان بر سر کار بیایند، دشمنیشان بیشتر خواهد بود و ماهیت گرگ گونه آمریکا تغییری نخواهد کرد، و به اراده خدا امروز نقاب از چهره آمریکا کنار رفته و خود کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا به دروغین بودن انتخاباتشان اذعان دارند.
پس از گذشت 4 دهه فرزندان همان پدران خط شکن با همان وفاداری هوشیاری و ایثار جانانه در مقابل نقشه ها و اقدامات آمریکا ایستاده اند وخواهند ایستاد. در سالگرد چنین روز بزرگی ماجوانان انقلابی و بسیجی ضمن بیزاری از آمریکا بنابر فرموده مقام معظم رهبری که فرمودند:اعتماد به آمریکا اشتباهی بزرگ است .می گوییم که آمریکا در این 4 دهه ثابت کرده قابل اعتماد نیست و مشکلاتی بنیادین با جمهوری اسلامی دارد.
ما مبارزه با امریکا را به تنها به درون مرزهای خود تعریف نمیکنیم. تا زمانی که ظلم هست مبارزه هست و تا زمانی که مبارزه هست ما هستیم. دانشجویان مسلمان باید به مبارزه علیه امریکا عمق ببخشند و با تهاجم به مبانی لیبرال دموکراسی و نظام کاپیتالیستی، پایه های آن را در هم بشکنند.
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: تدارک مناظره صادق زیباکلام به عنوان تحلیل‌گر مسائل سیاسی و استاد دانشگاه تهران، و علی خضریان دبیر سیاسی اسبق اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در شنبه هفته آینده انجام می‌شود.
سردار ویسی : کشورعربستان سعودی قصد داشت با بازی ایران در شب عاشورای حسینی در صورت باخت درمقابل کشور کره جنوبی وجه ایران وشیعه و به خصوص وجه امام حسین (ع) را خدشه دار کند ولی بر خلاف کوتاه فکری دشمنان اسلام این حرکت آنها به نفع ایران و شیعه منجر شد و نام سید الشهداء در گوشه گوشه ی جهان طنین انداز شد.
یا شَدیدَ الْقُوی‏ وَیا شَدیدَ الْمِحالِ یا عَزیزُ یا عَزیزُ یا عَزیزُ ذَلَّتْ بِعَظَمَتِکَ جَمیعُ خَلْقِکَ فَاکْفِنی‏ شَرَّ خَلْقِکَ یا مُحْسِنُ یا مُجْمِلُ یا مُنْعِمُ یا مُفْضِلُ ...
روز 13 آبان که در تقویم به عنوان روز مبارزه با استکبار نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل این روز در تاریخ کشور به عنوان روزی به یادماندنی به ثبت رسیده است و با همین موضوع میزگردی با حضور دانشجویان انقلابی پیرو خط امام (ره) برگزار شد که به تشریح دیدگاه‌های خود درباره 13 آبان پرداختند.
مسئول بسیج دانشجویی کرمانشاه از برگزاری برنامه های متنوع به مناسبت 13 آبان به همت بسیج دانشجویی دانشگاه های استان خبر داد.
کانون آزاد فکری بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرسی آزاد اندیشی با موضوع "تعامل ایران و آمریکا" را برگزار می کند
پروفسور کلودیا موفا : شعار جهانی «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» توسط کشورهای مختلف دنیا گفته می شود وهمواره توسط مخالفان جهان بنر و پلاکارت‌های «مرگ برآمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» را برافراشته و مداوم است.
کارشناس مسائل سیاسی ضداستکباری بین‌المللی گفت: در آمریکا اتاق فکرهایی در زمینه مسائل اجتماعی خاورمیانه و... وجود دارد با این دیدگاه که باید با همه جنگید.
عضو هیئت علمی دانشگاه رازی گفت: اوّلين مستکبر شيطان است که در برابر خواسته خداوند در مورد انسان يعنی خليفة اللّهی او تکبّر ورزيد و برای خود جايگاهی قائل شد که شايسته آن نبود. وَ إِذْ قُلْنا لِلْمَلائِكَةِ اسْجُدُوا لِآدَمَ فَسَجَدُوا إِلاَّ إِبْليسَ أَبى‏ وَ اسْتَكْبَرَ وَ كانَ مِنَ الْكافِرينَ (بقره2/34) و در زمان ما مظهر تام و تمام استکبار شيطان بزرگ آمريکاست.
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه به مناسبت فرار رسیدن 13 آبان ماه جلسه سخنرانی، پرسش و پاسخ را برگزار می کند.
استاد دانشگاه های استان کرمانشاه با توجه به بیانات مقام معظم رهبری که پدافند غیرعامل باید به صورت شعله ای بلند شود، تشریح کرد و افزود: یعنی همان گونه كه شعله از جایی شروع می شود و به تدریج همه جا را فرامی گیرد، پدافند غیرعامل نیز باید همچون شعله فراگیر شده و همه افراد كشور آن را به عنوان ضامن بقای نظام و یك محمل مناسب برای بقاء، استمرار و تداوم حركت خروشان انقلاب اسلامی در همه ابعاد، اعمال کنند.
فیلم سینمایی "هیهات" توسط واحد رسانه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه رازی اکران خواهد شد.
مسئول خواهران نهاد رهبری دانشگاه آزاد کرمانشاه مهمترین رسالت های زنان را نقش مادری و همسری آنان عنوان کرد و افزود: زنان به فراخور شرایط جامعه دارای وظایف اجتماعی هستند ولی منظور از فعالیت اجتماعی این نیست که بارتامین نیازهای اقتصادی خانواده را بر دوش زنان بگذاریم.
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه رازی اولین همایش "زنده باد مرگ بر آمریکا" را با حضور فعالین ضد استکبار برگزار می کند.
پیکر شهید مصیب قنبری از شهدای حادثه تروریستی کرکوک عراق صبح امروز در شهرستان اسلام آبادغرب تشییع شد.[url=http://][/url]
بسیج دانشجویی دانشکده فنی شماره 1 کرمانشاه به مناسبت دهه دوم محرم و شهادت امام سجاد(ع) دسته عزاداری و سوگواری برگزارمی کند.
با برگزاری مراسم استقبال ورودی های جدید از دانشجویان فعال بسیجی و فرهنگی دانشگاه پیام نور اسلام آباد غرب تقدیر و قدردانی شد.
مسئول واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اسلام آباد غرب گفت: واقعۀ عاشورا مختص به دوره و گروه خاصی نیست بلکه همه ما اعم از دانشجویان بسیجی باید بتوانیم ابعاد این واقعه را از دیدگاه جوانان این دوره بسنجیم و به حقانیت این واقعه بیشتر پی ببریم و اینکار باعث بصیرت افزایی دانشجویان می شود.
شهادت مهندس جوان "مصیب قنبری" در نیروگاه برق کرکوک توسط تکفیری های لعین، به مردم شهید پرور اسلام آباد غرب تبریک و تسلیت میگوییم.
حمایت از ملت مظلوم فلسطین و رساندن هرگونه کمک به آن‌ها، مسلح‌سازی کرانۀ باختری و عبور کشورهای اسلامی از انگیزه‌های قدرت‌طلبانه و در کنار این سه، اتحاد و یکپارچگی جهان اسلام، چهار راهبرد کلان و خطوط کلی رهبرمعظم انقلاب اسلامی برای مقاومت و مبارزه با موجودیت نامشروع رژیم صهیونیستی است.
مسئول بسیج دانشجویی کرمانشاه در خصوص خروج دانشجویان مشمولی که قصد حضور در اربعین امام حسین (ع) را دارند، گفت: متقاضیان اخذ مجوز خروج از کشور (بدون گذاشتن وثیقه) برای ایام اربعین، در اصرع وقت نسبت به تحویل فرم تعهدنامه محضری به دفتر بسیج دانشگاه یا ناحیه بسیج دانشجویی نسبت به هماهنگی مجوز خروج از كشور اقدام کنند.
مديراني که در اين مسير خود را به‌خواب زده‌اند تا بيکاري و اعتياد پشت سرهم در اين شهر و استان قرباني بگيرد و کسي خم به ابرو نياورد. حتي با تعريف جمعيتي، کرمانشاه با اين مديران کنوني با همه عظمت گذشته‌اش کلان‌شهري خواهد بود که؛ نيست!
دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از پژوهشگاه رویان و موزه دفاع مقدس بازدید می کنند.
جناب آقای وزیر! اگر سرداران اهل حرم نبودند الان وزارتی در کار نبود که جناب هاشمی بر اریکه آن تکیه نمایند و اگر سرداران اهل علم نبودند اکنون ایران شیعی و حسینی در جهان بروز و ظهوری نداشت و اگر نبودند سرداران اهل قلم ،هرزه نویسان ضد اسلام و انقلاب ، بسیاری از مردم را با شبهات بی اساس خود به ورطه گمراهی میکشاندند.
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی تریبون آزاد با موضوع «درس،کار و دانشگاه» و « دانشگاه چقدر در تأمین آینده شغلی مؤثر است؟» را این هفته برگزار می کند.
دانشجوی نمونه دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تاکنون بیش از 30 عنوان اختراع ملی و نظامی به ثبت رسانده‌ام؛ بیش از 20 عنوان کتاب چاپ شده یا در دست چاپ دارم و بیش از 10 مقاله علمی – پژوهشی و ISI به چاپ رسانده‌ و بیش از صد عنوان مقاله در کنفرانس ملی و بین المللی ارایه داده‌ام.
آنقدربه خودمان مغرور نشويم و ادعاي همراهي امام حسين(ع) را در آن روزگاران نداشته باشيم. شايد لازم باشد يك بار ديگر برگرديم و تاريخ را بخوانيم كه در مقابل امام حسين(ع) و يارانش، چه كساني با چه پيشينه‌ي اعتقادي ايستاده بودند.
رئيس هيئت ابوتراب گفت: يکي از آرزوهاي ما درهيئت ابوتراب اين است که بتوانيم در کنار اجراي برنامه‌ها و مراسمات مذهبي اين چنيني در تمام طول سال و تمامي مناسبت‎هاي مذهبي بتوانيم با آموزش گروه‎هاي ديگر و همچنين افراد علاقه‌مند و مستعد در امر تعزيه مخصوصا کودکان، قدمي در جهت احيا و اشاعه‎ي معارف فرهنگي و تاريخ تشيع به نسل‎هاي آينده برداريم.
عربستان برای فشار آوردن به انصارالله و هوادارانش چندین جنایات جنگی را مرتکب شد و آخرین مورد آن حمله به مراسم ختم در صنعا با استفاده از بمب های آمریکایی بود .
مبارزه با پولشویی اصلا ارتباطی به FATF ندارد و در این قرارداد به بهانه مبارزه با پولشویی به خودتحریمی تعهد داده‌‌اند. مجلس باید در ماجرای FATF، ورود جدی‌تری داشته باشد.
دشمنان هم دانسته‌اند که اگر نام حسین در جهان طنین افکند، دیگر جهان جای آنان نیست. سپاه شیطانی فهمیده که دیگر نمی‌تواند حسین را غریب کش کند و به این خاطر است که دنیا را به آشوب کشانده‌اند تا بتوانند مرگ خود را به تأخیر اندازند. زنده باد حسین که دین خدا را زنده نمود.
در یمن، بی هیچ دلیلی شب های فرزندان بی گناه شیعه را به جای صبح به مرگ می رسانند. و به راستی که کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا می شود. ولی ما شیعیان همان امامیم که در مسلخ کرب و بلا فرمود "ان کان دین محمد لم یستقم الابقتلی یاسیوف خذینی ".
به همت دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان کرمانشاه پوستر نام حضرت ابوالفضل عباس (ع) و زینب کبری(س) رونمایی شد.
نماینده ولی فقیه در شهرستان دالاهو با بيان اينكه متاسفانه علت قیام امام حسین (ع) به خوبي براي مردم تبين نشده است، گفت: فلسفه قیام ايشان برای گریه کردن و كسب ثواب نیست، بلكه فلسفه قیام امام حسین(ع) برای جلوگيري از ايجاد انحراف در دين بود. باید انحراف در دین را به هر نحوي برداشت و این فلسفه تا قیامت ادامه دارد.
حجت الاسلام و المسلمین خازنی گفت :نباید فقط در ده شب محرم حسینی باشیم، بلکه در تمام لحظات باید به یاد امام حسین(ع) و اهل بیت(ع) بود، مکتب امام حسین(ع) نیاز به محکم ماندن دارد نه آمدن و رفتن.
سرانجام روز عاشورا فرارسید . آخر دنیا را که میگویند ، همین جا بود . بعد از حسین خاک عزا بر سر عالم ریخت و امام (ع) آخرین اتمام حجت خود را در قالب خطبه ای بیان می کند.
جو خیمه ها به هم ریخته است و بی آبی از یکطرف و بی تابی اهل بیت (ع) از طرف دیگر کار را بر امام (ع) سخت کرده بود ، حسین (ع) از هر فرصتی برای اتمام حجت با سپاهیان عمربن سعد لعنت الله علیه استفاده میکرد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: بسیج دانشجویی با هیچ حزب سیاسی عهد اخوت ندارد و مواضع آن بر اساس نگاه امام (ره) و مصلحت ملت است.
مرکز فرهنگ و هنر واحد یک کرمانشاه مسابقه عکاسی با موضوع ترویج فرهنگ عزاداری محرم و شناسایی زوایای پنهان محرم از زاویه هنر را برگزار می کند.
در هفتمین روز از ماه محرم، اجتماع عظیم عزاداران حسینی ؛ دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه، استادان، کارکنان و دانشجویان بسیجی در محل مسجد الغدیر واحد کرمانشاه برگزار شد.
عده ای از یاران امام به دور از چشم مخدراتِ حرم ، مشغول مشق شمشیرند . آنها فهمیده اند که به زودی جنگی در پیش خواهد بود . باید برای این مبارزه خود را آماده میکردند . یکروز است که موالیانِ شط فرات ، آب را بر اهل بیت رسول لله (ص) بسته اند . عباس (ع) به همراه چند نفر از یاران موفق شدند خط دشمن را بشکنند و اندکی آب مهیا کرده و به حرم بیاورند .
مراسم گرامیداشت شهید مدافع حرم «ابوذر امجدیان» روز سه‌شنبه 20 مهرماه در کرمانشاه "روستای سهنله" برگزار می‌شود.
به مناسبت دهه اول محرم بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نورصحنه نشست بصیرتی با موضوع قیام ابا عبدا... را برگزار می کند.
کربلا معرکه انتخاب‌هاست. و هر انتخاب را نتیجه‌ای است که باید پذیرفت. نمی‌شود جو کارید و گندم دروید. نمی‌شود زیر سایه ظلم آرمید و خدا را به عدالتش ستود و سوگند داد. که حسین فرمود هیچ آزاده‌ای چون من به مثل چنین یزیدی دست ارادت و بیعت نمی‌دهد.
امروز با بستن شریعه فرات به دستورعمربن سعد (لعنت الله علیه) ، خیمه ها کمی نا آرام شده بود . یاران امام دیگر به سادگی نمیتوانستند آبی برای اهل حرم مهیا کنند ...
رئیس دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه گفت:هیچ چیز دراین دنیا جایگزین قرآن نخواهد شد، هدف ما قرآنی ونورانی شدن قلب هایمان با قرآن است.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی گفت: دولت باید اولاً شجاعانه و صادقانه به مردم بگوید «تلاش داشتیم مشکلات را حل کنیم، امتیازات را دادیم اما کسی که پای تعهدات خود نمی‌ایستد آمریکا است» و ثانیاً به سمت آزاد سازی بالقوه توان داخلی رود تا نیازی نباشد به آمریکایی‌ها التماس کند که بیاید و به تعهداتش عمل کند.
سیاهپوش کردن مسجد الغدیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه توسط هئیت دانشجویی ولیعصر(عج)
درحالی که شانزدهم مهر ماه سالروز کشته و مجروح شدن 1000 زن، مرد و کودک بیگناه در سومار با بمبهای آمریکایی و آلمانی است، مقامات دولتی در همین روزها در آمد و شد با آلمانهایی هستند که نتنها عذرخواهی نکردند بلکه برای تعامل با ایران شرط نیز مقرر می کنند.
در شهر کوفه خبری پیچیده است و مردم فهمیده اند که پسر رسول خدا (ص) در محاصره قرار گرفته است و برخی در تکاپوی کمک برمیایند و برخی نیز خود را به تغافل زده اند.
شانزدهم مهر ماه 1395 اولین سالگرد آسمانی شدن کسی است که با وجود وی سه سال تمام هیچ ناکسی به حرم نزدیک نشد و او عباس مآبانه پاسدار خیام اهل بیت(ع) شد و تقارن شهادت این سردار والامقام با پنجمین روز از ماه محرم خود گویای این مساله است.
کوفه را همه با بی وفائی هایش میشناسند .به نوعی سمبل عهد شکنی در قرون متمادی گشته است . مردمش را چون بی بصیرت بودند ، از ولی امر زمان جدا کردند و بارِ خُلف وعده افرادِ ساده لوح را به به پای شهر کوفه گذاشتند.
عهد شکنان کوفی بی آنکه بیندیشند پسر فاطمه س به دعوت و خواست آنها پا به این سرزمین گزارده است از ترس دستگاه فاسد یزید و به جهت حفظ امنیت خود و البته دنیا طلبی و ریاست خواهیشان ، از یاری فرزند رسول خدا ص خودداری میکردند.
در بخشی از این بیانیه آمده است: "آیا زمان آن فرا نرسیده است که وزارت محترم خارجه عکس العملی قاطع و دندان شکن در برابر چنین اظهارات شرم آوری از خود نشان بدهد!؟."
واقعه عاشورا به قدری بزرگ و عظیم بود که غم آن تا به امروز مانده و هر روز برای سید الشهدا باید عزاداری کرد و یاد آن را زنده نگه داریم. که خروجی این تفکر میشود این افسوس در درون قلب هایمان که ای کاش آن روز در کربلا بودیم و برای حسین(ع) قطعه قطعه میشدیم.
امام حسین علیه السلام که میدید دین جدش رسول الله (ص) به انحراف کشیده شده است با دعوت کوفیان برای قیام برعلیه دستگاه فاسد یزید راهی سرزمین عراق شده است .
من همیشه فکر میکردم تو بسیج آدم هایی هستند که صرفا فقط و فقط برای منافع خودشون اونجا هستن و آدم های متظاهرین ولی امروز همه چیز تو ذهنم عوض شد، امروز من آدم هایی رو دیدم که بی دریغ به هم کمک می کردن بدون اینکه سودی واسه خودشون داشته باشه. آدم هایی که صبور بودن، مهربون بودن و دریک کلام نورانی... مثل الماس.
انتظار مردم بزرگ ایران از فرزندان خود در نیروی انتظامی همواره حفظ ارزشها و پاسداری از امنیت و آرامشی است که میراث شهدا و امانت جانبازان و آزادگان است و ایجاد آسایش خاطری که عزتمندانه و آبرومندانه باشد.
شجره ملعونه ای که نطفه های ناپاکشان همکنون نیز درهای بیت الله الحرام را بر روی حجاج شیعه بسته اند ...
اقامه ی عزای امام حسین علیه السلام و برآفراشته شدن بیرق ماتم در جوار مزار شهدای گمنام واحد کرمانشاه.
دانشجویان بسیجی دانشکده فنی و حرفه ای سما کرمانشاه نمایشگاه دفاع مقدس را برگزار کرد.
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس دانشجویان بسیجی دانشکده فنی و حرفه ای سما کرمانشاه مزار شهدا این استان را غبار روبی و عطر افشانی کردند.
آیین تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با حضور ریاست ومسئولین دانشگاه، مسئول و مدیریت های بسیج دانشجویی کرمانشاه برگزار شد.
عنوان موفق ترین گروه جهادی به بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور واحد کرندغرب (گروه جهادی امام حسین(ع)) استان کرمانشاه تعلق گرفت.
متاسفانه دولت در طول این مدت نشان داده که هیچ گونه برنامه زمان بندی شده ی علمی و دقیق و مشخصی برای حل کوتا مدت وبلند مدت این بحران نداشته و با بیان اینکه سرمنشاء این ریزگردها در عراق است و در حال حاضر هیچ شرکتی حاضر به رفتن بدین مناطق نا امن جهت حل مسئله ی ریزگردها نمی باشد، اهمال خود را توجیح میکند.
از مکه تا کوفه امام هرکس را که میدید برای هدایت و جا نماندن او از قافله کربلا اتمام حجت می نمود . تاشاید این مردم خفته و در قعر دنیا فرور فته را بیدار کند ... اما امان از جهل و شیطان ... انگار به خوابی رفته بودند که بیدار کردنشان سخت دشوار شده بود ...
ششمین جشنواره مالک اشتر(اشراف فرماندهی) در سپاه استان کرمانشاه با حضور سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ودیگر معاونت های و مسئولین سپاه در حسینه ثارالله سپاه حضرت نبی اکرم (ص) برگزار شد.
سردار فضلی با تأکید بر آگاهی از توطئه های دشمن و غافل نشدن از نقشه های پلید آنها در ضربه زدن به نظام، گفت: دشمن باید آگاه باشد که سینه های ما در برابر دشمنان انقلاب سپر است.
عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور دالاهو گفت: ترویج فرهنگ شهادت، فرهنگ رزمندگی و جهادی است. ما باید از چندین نقطه به فرهنگ غرب هجوم ببریم و فرهنگ جهادی را جایگزینش کنیم.
سالها در عرصه تحولات سیاسی بین دو کشور ایران و عراق مناطق کردنشین شمال عراق نیز متاثر از رخدادهای چند دهه اخیر میان دو همسایه بودند . با آغاز جنگ ایران وعراق گروههای کُرد مخالف رژیم بعثی در کنار جمهوری اسلامی ایران به مبارزه با رژیم عراق به رهبری صدام حسین پرداختند...
همزمان با آغازهفته دفاع مقدس نمایشگاه آثار و ارزشهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در دانشکده سما کرمانشاه برپا شد.
مسئول سازندگی سازمان بسیج دانشجویی گفت: بیش از ۲۰ هزار دانشجو در برپایی موکب‌های اربعین فعالیت خواهند داشت.
گودرزی مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشورگفت: سیاست های آمریکا در تمامی مراحل انقلاب چه قبل از برجام چه بعد از آن دشمنی آنها با انقلاب روز به روز افزایش یافته است. 63 سال است آمریکا علیه ملت ایران در حال جنایت است. جنایات آمریکا به اندازه ای بی شمار است که به این زودی ها و راحتی ها قابل فراموشی نیست.
پرويندخت داوودیان یکی از شیر زنان جنگ تحمیلی است که می گوید: در گيلانغرب مستقر بودم، شبکه‌ي تلويزيون عراق در دسترس بود. اولين تصوير و لحظه‌ي دردناکي که از تلويزيون عراق پخش شد سقوط پاسگاه‌هاي مرزي بود که پرچم ايران را با بي‌احترامي پايين کشيده و پرچم عراق را جايگزين کردند.
کرمانشاه حتي يک روز از حملات جنگ در امان نبود. از موشک زدن و بمباران‌هاي هوايي و جنگ تروريستي داخلي در آن زمان، زنان ما با درس گرفتن از مکتب حضرت زينب(س) نقش‌آفريناني بودند که با حضور خود در پشت جبهه و در تمام زمينه‌ها از فعاليت خود دست برنداشتند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی گفت: هراس دشمن از وجود اندیشه‌های نجات‌بخش اسلام و قدرت نظام اسلامی ایران است و همین اندیشه ها مانعی در مقابل زیاده‌خواهی مستکبران جهانی می شود بنابراین دفاع مقدس، دفاع ازحریم ولایت، و ولایت مهمترین عامل اقتدار ایران اسلامی است.
شهدای گمنامی که تاکنون سراغی از آنها و خانواده های آنان نگرفتند، شهدایی که با وجود نام اما در گمنامی هستند.
به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس دانشجویان بسیجی جهاد دانشگاهی كرمانشاه با خانواده شهید دانشجو اسفندیار علیزاده دیدار کردند.
دشمنان این ملت بدانند هر چقدر تحریم و تهدید و فشار را بیشتر کنند عزم و اراده ما برای مقابله با آنان قویتر میشود چرا که فرهنگ ما فرهنگ عاشورایی است که زیر بار ظلم حتی در سخت ترین و طاقت فرساترین شرایط نمی رویم.
اردوی جهادی با حضور کیانوش رستمی قهرمان وزنه برداری المپیک عصر روز گذشته با حضور در روستای «گله جار» بخش درود فرامان کرمانشاه برگزار شد.
کرمانشاه حتي يک روز از حملات جنگ در امان نبود. از موشک زدن و بمباران‌هاي هوايي و جنگ تروريستي داخلي در آن زمان، زنان ما با درس گرفتن از مکتب حضرت زينب(س) نقش‌آفريناني بودند که با حضور خود در پشت جبهه و در تمام زمينه‌ها از فعاليت خود دست برنداشتند.
بسیج اساتید به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس کارگاهی با موضوع "دفاع مقدّس و نقش آن بر اقتدار و امنيّت جمهوری اسلامی ايران" برگزار می کند.
جلسه شورای فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز اسلام آباد غرب باحضور مشاور دینی دانشگاه و مسئول بسیج دانشجویی در آغاز سال تحصیلی جدید به منظور تهیه برنامه های فرهنگی و فعالیت های مربوط به استقبال دانشجویان جدید الورود تشکیل شد.
تمام عقده هایِ دبیرستان و آن یکسالی که برای کنکور از خانه تکان نخورده و رنگ دختر/پسر ندیده را قرار است در همان ترمِ یک رفع و رجوع کند.
وطن من هر سال در آستانه‌ي پاييز، بوي باروت مي‌دهد. صداي شيون زنان از کوچه‌ها مي‌آيد و هواپيماهاي عراقي در آسمانِ شهر نعره مي‌کشند.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاه عکس شهدا برگزار شد.
اینکه آقای روحانی ادعا می کند بودجه دولت را بدون تکیه بر ذخایر کشور (نفت) بسته، چیزی فراتر از تخیل است.
مطالعه درخصوص جانشینی پیامبر اکرم(ص) و حقیقت و حقانیت امامت پیشینه‌ای دیرین در تاریخ اندیشه اسلامی دارد و آثار گوناگون به‌ویژه رساله‌های مستقل در امامت و مسائل فرعی آن نشان دهنده اهمیت موضوع نزد دانشمندان مسلمان است.
تجمع اعتراض آمیز دانشجویان و تشکل های دانشگاه رازی درباره هتک حرمت دانشجویان این دانشگاه توسط مدیر آموزش دانشگاه برگزار شد.
مسئول گروه جهادی شهید یدالهی استان کرمانشاه گفت: اگر مسئولین استانی برای بر طرف شدن مشکلات روستاهای استان تمهیدات لازم را اتخاذ نکنند و در همین راستا از توان نخبگان استان استفاده نکنند؛ شاهد مهاجرت بیش از بیش روستاییان به شهر خواهیم بود وخود این مقوله شروع مشکلات فراوانی از قبیل تجمع جمعیت در شهر، آسیب های اجتماعی و شاهد تبدیل شدن روستا به بخشی منفعل وغیر فعال خواهیم بود.
با شرکت کردن در اردوهای جهادی، علاوه بر فعال کردن استعدادهای درونی، می توان مردم را با عمل خود، به دین، ایمان، انقلاب، اسلام و معنویت دعوت کرد، چرا که هر کاری برای رضای خداوند انجام شود، جهاد در راه خدا حساب می شود. و حضور در اردوهای جهادی، همان جهاد در راه خداوند است.
رفتار های خارج از اخلاق دکتر احمدزاده و همچنین مشکلات عدیده آموزشی دانشجویان را به ستوه آورده و نتیجتا بسیج دانشجویی دانشگاه رازی درخواست برگزاری تجمع اعتراضی را به دانشگاه می دهد.
مسئولین دانشگاه با چه رویی می خواهند مسئله را با یک عذر خواهی آن هم در یک کانال تلگرامی ماست مالی کنند. این بار اولی نیست که این اتفاق افتاده است و مسئولین باید به افکارعمومی دانشگاه پاسخو باشند که چرا زمانی که مدیر کل آموزش دو سال پیش به یک دانشجو اهانت کرد و دانشجوی دیگری را با وضع نا مناسب از محل ثبت نام بیرون کرد و به دانشجوی سوم تهمت زد...
به همت بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گروه جهادی شهید سعید یدالهی در منطقه درود فرامان در روستاهای "انگز وکله هو" اقدام به فعالیت های جهادی کردند.
اولین جلسه مشترک ستاد فرماندهی گروه جهادی شهید "سعید یدالهی" و گروه جهادی شهید "حاج حسن شاطری" به منظور شناسایی مناطق محروم در کرمانشاه برگزار شد.
مسئول سازندگی و کارآمدسازی بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: با عنایت به لطف بیکران خداوند متعال وهمت جوانان و دانشجویان بسیجی و جهادگران پرتوان 600 نفر از دانشجویان جهاد گر بسیجی در اردوهای جهادی حضور دارنند و این دوره همچنان تا پایان شهریورماه ادامه دارد.
بارها و بارها از زبان فرماندهان و همرزمان و یادگاران جنگ تحمیلی از جمله: سردار بسیجی حاج محمد طالبی، حاج سعداله محمدی، حاج جعفر همتی، حاج باقر آقایی، حاج حمید پهلوانی، حاج صادق اشک تلخ و دیگر بزرگواران از شجاعت ها و دلیر مردی های حاج اکبر نظری و خط شکنی خود و نیروهایش بعنوان یک فرمانده شنیده بودم.
مسئول سازندگی و کارآمدسازی سازمان بسیج دانشجویی گفت: در راستای حمایت از گروه‌های جهادی جهت ایفای نقش موثر در عرصه اقتصاد مقاومتی، به زودی جشنواره حمایت از طرح‌های اقتصاد مقاومتی برگزار خواهد شد.
اگر به عقبه جبهه مقاومت نگاهی داشته باشیم ، خواهیم فهمید محوریت این جبهه به طور قاطع ایران اسلامی به فرماندهی قاسم سلیمانی ، سرباز فداکار رهبر معظم انقلاب است .
خدا در قرآن میگوید که ما در گذشته بعد از “ذکر” که گفته اند یعنی بعد از آنکه در تورات نوشتیم، در زبور هم این مطلب را اعلام کردیم، و ما اعلام کردیم، پس شدنی است که “انَّ الْاَرْضَ یَرِثُها عِبادِی الصّالِحونَ”. صحبت منطقه و محل و شهر نیست، اصلا فکر آنقدر بزرگ و وسیع است که سخن از تمام زمین است; زمین برای همیشه در اختیار زورمندان و ستمکاران و جباران نمی ماند، این یک امر موقت است،دولت صالحان که بر تمام زمین حکومت کند، در آینده وجود خواهد داشت. در مفهوم این آیه کوچک ترین تردیدی نیست.
مسئول تعليم و تربيت بسیج دانشجویی استان کرمانشاه از اعزام دانشجویان بسیجی به دوره توانمندسازی مربیان و سرگروه های صالحین استان در مجتمع فرهنگی وتفریحی امام حسن مجتبی(ع) خبر داد.
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اسلام آباد غرب تابلو شهدای روستاهای شیان و کمرسفلی نصب شد.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه ، اردوی جهادی مجزا ویژه برادران و خواهران را برگزار کرد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: در پی توهین های مکرر از سوی مدیر آموزشی دانشگاه رازی درخواست برپایی تجمعی در تاریخ ۲۸ شهریور ماه جاری از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه صورت گرفته است.
عضو هیئت علمی دانشگاه رازی ضمن اعتراض جدی نسبت به رفتارغیراخلاقی مدیرآموزشی این دانشگاه ، (مهرداد احمد زاده راجی) به معاونت آموزشی دانشگاه رازی اعلام کرد: در نظام اسلامی و دانشگاه اسلامی سپردن مسئولیت به چنین افرادی که اخلاق اسلامی و قوانین اداری کار درمحیط دانشگاه را رعایت نمی کنند، جایز نیست. شایسته است مسئولیت خطیر مدیر آموزشی را به فرد ذی صلاح بسپارید.
نه با سخن خوش نه با اعتراض نه با اعتصاب متوجه نشدید، از آنجایی که دانشگاه مال ماست و قرار است به ما خدمت کند این اوضاع را نمیتوانیم تحمل کنیم...
در استان کرمانشاه تعداد مدیران کم تجربه ای که ظرف دو سال گذشته به رزومه آنها سه یا چهار عنوان فرمانداری و مدیر کلی اضافه شده است، کم نیست.
در پی اوضاع نابسامان آموزشی و مشکلات عدیده ای که برای دانشجویان دانشگاه رازی کرمانشاه به وجود آمده است و نیز اهانت و فحاشی و برخورد خشن یکی از مسئولین دانشگاه با دانشجویان، بسیج دانشجویی برای احقاق حقوق ضایع شده دانشگاه و برخورد با ظلم های صورت گرفته با ارائه درخواست برگزاری تجمعی دانشجویی پیشگام شد.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه ، 2 اردوی جهادی مجزا ویژه برادران و خواهران را برگزار کرد.
‌ای به مقصد رسیدگان خوشا به حالتان و مرحبا به همتتان. مباد که فراموشمان کنید و از ما غافل گردید که به منزل رسیدگان را نسزد که افتادگان را برند از یاد. ما در این بیابان وحشت و ترس و تاریک به انتظار شما نشسته‌ایم و طاقتمان نیست که تنها مانیم «انْظُرُونا نَقْتَبِسْ مِنْ نُورِكُم»‏8 کمی نیز به ما بنگیرید و نورمان دهید اگرچه هرکدام از ما به خود می‌گوید هر آنکه با ملک همدم است چه حاجتش به همدمی با منست.
به یقین حاجیان ما که مهاجر الی الله بودند به مقصود خود رسیدند و پاسخ لبیک صادقانه خود به خدایشان را دریافت کردند و روسیاهی را بر چهره کریه وهابیت متعصب، متصلب و متحجر سعودی نشاندند.
دانشجویان ناراضی دانشگاه رازی: آیا وقتی یه مدیر عزل میشه و دیگری به جای اون میاد به این معنی نیست که قراره وضعیت موجود بهبود پیدا کند؟
به اعتراف دانشمندان، امام باقر(ع) و امام صادق(ع) تنها پیشوای شیعیان نبودند، بلکه همه مذاهب اهل سنت تحت تأثیر اندیشه آنان قرار گرفتند. پایه گذاران چهار مکتب فقهی مهم اهل سنت از سرچشمه جوشان دانش الهی امام باقر(ع) بهره بردند و سخنان آن حضرت را بی واسطه و گاه با چند واسطه نقل کردند.
برنامه های سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام وعمل ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با حضورمسئول و مدیریت های ناحیه بسیج دانشجویی و مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در حسینه این ناحیه برگزار شد.
یکی از مطالبات بحق رسانه ها و مردم استان کرمانشاه از دکتر رازانی استاندار این استان ، انتشار فیش حقوقی وی در زمان تصدی معاونت مالی و اداریش در صندوق توسعه ملی است.
تاجیک تصریح داشت: با توجه به زمان برگزاری مراسم، اردوی راهیان نور غرب می تواند برنامه مناسبی برای اردوهای دانشجویان ورودی جدید بویژه برای استانهای همجوار باشد.
ازدواج دو جوان در یک سن و سال و همکار می تواند از بروز بسیاری از مشکلات و آسیب های احتمالی در زندگی مشترک جلوگیری نمایند.
گروه جهادی شهید غلامرضا گل آور بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اسلام آبادغرب با خانواده های معظم شهیدان علی احمد پرندین و محمد مهرپوشان در روستای چالاوبکر از روستاهای توابع شهرستان اسلام آبادغرب دیدارنمودند.
دومین نشست تیم اندیشه ورزی منابع انسانی معاونت نیروی انسانی در سال 1395 با حضور اعضاء و دبیر شورای اندیشه ورزی سپاه استان برگزار شد.
"غفلت از امنیت‌ملی زیان‌های عظیمی خواهد داشت و جان و مال مردم و سرمایه کشور را به باد خواهد داد."
هشتم ذی الحجه روز ترویه است و این روزی است که حجاج نیت حج تمتع می نمایند و محرم شده از مکه سمت منی حرکت می نمایند و شب را در آنجا بیتوته می کنند و صبح عرفه به جانب عرفات رهسپار می گردند.
پیکر شهیدان "اکبر نظری و حسین علیخانی" در پیش ازظهر امروز در کرمانشاه تشییع شد.
تیم اندیشه ورزی اقتصاد مقاومتی سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه چهارمین جلسۀ خود را در سال 1395 با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی استان و سایر اعضاء برگزار کرد.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ تظاهرات سراسری در محکومیت جنایات آل‌سعود و آل‌خلیفه در فاجعه منا و هتک حرمت به شیخ عیسی قاسم فردا پس از اقامه نماز جمعه در سراسر کشور برگزار می‌شود.
پیکر مطهر شهیدان نظری و علیخانی در میان استقبال کم نظیر مردم از طریق فرودگاه کرمانشاه وارد این شهر شد.
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کرمانشاه همزمان با تشییع دو تن از مدافعان حرم این استان شهادت آنان را تبریک و تسلیت گفت.
ضمن احترامی که برای برخی از این مدافعان این قرارداد قائل هستم اما متاسفانه گاهی ضعف در تشخیص آنچه که برای کشور همچون سمی مهلک است، باعث می شود که عده ای مدافع این چنین قرارداد هایی شوند.
مقام معظم رهبری : «جامعه‌ي اسلامي ... جامعه‌ايست که در آن، آرمانهاي اسلامي، اهداف اسلامي، آرزوهاي بزرگي که اسلام براي بشر ترسيم کرده است، تحقق پيدا کند». شاخص هاي اين جامعه عبارتند از عدالت، آزادي، عزت ملي، مرفه، پيشرفت هاي همه جانبه ،پيشرفت دائم و بدون وقفه است. (بيانات معظم له در ديدار دانشجويان کرمانشاه 24/7/90)
مبارک باد این عطیه الهی به سرداران عاشق و تسلیت و تعزیت باد بر خانواده مکرم آنها.
فضای مجازی و رسانه ها پر شده بود از یک تیتر مهم خبری : پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت ایام حج تا ساعاتی دیگر منتشر میشود ...
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: ما در این کشور مسئولانی داریم که حتی از یک خودکار بیت المال هم برای نوشتن شخصی استفاده نمی‌کنند ولی افرادی هم وجود دارند که با وجود دزدی‌های فراوان باز هم جزو ذخایر نظام معرفی می‌شوند.
رهبر معظم انقلاب فرمودند: سکوت کشورهای اسلامی در حادثه‌ منا بلای بزرگی است که جان ملت‌های اسلامی را دربرگرفته و این برای دنیای اسلام مصیبت است.
مراسم استقبال و وداع با پیکر دو شهید مدافع حرم در کرمانشاه برگزار می شود.
بر گزاری دوره «ایران۱۴۳۵» با رویکرد ترسیم وظرفیت سنجی چشم اندازه اقتصادی کشور بامحوریت مباحثی از قبیل مبانی اقتصاد مقاومتی، مفاسد اقتصادی، دیپلماسی اقتصادی، صنعت وتولید وآموزش عالی ...
در حکمی از سوی بسیج دانشجوی استان کرمانشاه، مدیر روابط عمومی بسیج دانشجویی استان کرمانشاه منصوب شد.
مقام معظم رهبری شناسایی شبهات روز و پاسخ به آنها را از جمله کارهای مهم حوزه‌های علمیه برشمردند و فرمودند: این کار هیچ منافاتی با فقاهت ندارد، زیرا فقه، منحصر به احکام عملی نیست، بلکه «فقه الله الاکبر» در واقع همان معارف اسلامی است و باید برای پاسخ به شبهات دینی نیز همانند کاوش‌های دقیق و پردامنه فقهی، اقدام و عمل کرد.
روسف ابتدا روابط دوستانه ای با امریکاییها برقرار کرد و همچنین در راه تحقق شعارهای سوسیالیستی و چپ گرایانه از جمله مقابله با فقر در برزیل ناکام ماند.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: برگزاری یادوارها و کنگره های شهدا درسطح دانشگاه ها و استانهای کشور بسیار ارزشمند است و باعث عطرآگین شدن فضای دانشگاه های کشور می شود.
وجدانی نیا اظهار داشت: بنا داریم دور دوم از کنگره شهدای دانشجو را با محوریت شهیدان مدافع حرم دانشجو که در راه آرمان های انقلاب اسلامی در خارج از مرزهای کشور به مبارزه و جهاد با مستکبرین پرداخته اند برگزار شود.
حکام سعودی به‌جای عذرخواهی و پشیمانی و تعقیب قضائیِ مقصران مستقیم این حادثه‌ی هولناک، با نهایت بی‌شرمی و وقاحت، حتی از تشکیل هیئت حقیقت‌یاب بین‌الملل اسلامی نیز سر باز زدند؛ به‌جای ایستادن در جایگاه متهم، در جایگاه مدعی ایستادند ...
چرا که وقتی حمایتهای شبکه های دشمن و بهایی و ...را از شما میبینم میترسم که کم کم در دام تعاریف آنها بیفتید و همین اندک عِرق آخوندی هم در شما مانده از دست برود و خدای نکرده مصداق آیه شریفه و اذا قیل له اتقوالله اخذته العزه بالاثم ... شوید .
امروز روز پيوند زهرا و علي است. عاشقانه ترين روز تاريخ،عاشقانه ترين فصل زندگي بشر، فصل بهار عشق، فصل بهار عاشقان فصل ماه و آفتاب،فصل آينه و آب، امروز در سرزمين رسالت، بهار مي شود.
پیام تبریک مسئول بسیج دانشجویی استان کرمانشاه به مناسبت انتصاب دانشجوی بسیجی به عنوان مدیرعامل بانک انصار استان کردستان.
همسر شهید: وقتي مخالفت مي‌كردم، مي‌گفت دستور ولايت است. حسين زمان ياري مي‌طلبد. مي‌گفت من كرمانشاهي هستم، با غيرتم بايد براي دفاع از اسلام براي دفاع از عمه سادات بروم. روز آخري كه از هم جدا شديم برايم با لهجه كرمانشاهي شعرمي‌خواند و مي‌گفت موقع عصر ديدمت.‌اي كاش نمي‌ديدمت! با من شوخي مي‌كرد و مي‌خنديد. اما آرام و قرار نداشت.
دانشجویان دانشگاه های اسلام آباد غرب به همت بسیج دانشجویی به اردوهای جهادی اعزام شدند.
دبیر ستاد اربعین دانشگاهی کشور با بیان اینکه به همت کمیته مواکب قرارگاه دانشجویی اربعین قرارست موکبهایی در مسیر راهپیمایی اربعین برپا شود، از ایجاد بزرگ‌ترین موکب دانشجویی خبر داد.
دانشجویان جهادگر خواهر و برادر بسیجی دانشگاه پیام نوراسلام آباد غرب در روستاهای چالابکر و تجرکرم پناه آباد در عرصه های فرهنگی، اقتصاد مقاومتی، عمرانی، بهداشت و درمان، محرومیت زدایی، کشاورزی و مطالبه‌گری فعالیت کردند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نوراسلام آباد غرب از اعزام دانشجویان جهادی این دانشگاه به روستاهای چالابکر و تجرکرم پناه آباد خبر داد.
در ورزش، قهرمانی سرآغاز پهلوانی است. قهرمانانی که با کسب افتخار محبوب دلها می شوند خواسته یا ناخواسته باید راه پهلوانی را در پیش بگیرند تا نسل به نسل نام و نشان آنها در قلوب مردم بماند.
گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور واحد کرندغرب در چهارمین روز فعالیت خود در عرصه عمرانی فعالیت نمودند.
در این طرح گروه های که معین یک منطقه روستایی بوده و شناخت کافی از وضعیت دانش آموزان و افراد مستعد دارند می توانند بسته ها را دریافت نمایند.
مدیر گروه علوم سیاسی دانشگاه رازی گفت: مقام معظم رهبری مرکز ثقل ابزار آسیب‌رسانی دشمن به نظام جمهوری اسلامی را اقتصاد می‌دانند.
گروه جهادی امام حسین(ع)- بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور واحد کرندغرب؛ 50 نفر از دانشجویان جهادگربسیجی را به روستاهای ارکوازی و ونایی جهت انجام امور سازندگی-عمرانی اعزام کرد.
شواهد نشان می دهد که ارتش یمن موشک های اسکاد-سی را نیز در اختیاردارد که یک بار بخش های جنوبی استان ریاض را بوسیله آن هدف قرار داد ؛ برد این موشک 500کیلومتر می باشد وبه نظر می رسد توانایی هدف قراردادن بخش های مرکزی عربستان را دارا باشد .
رستمی گفت: غرور داشتم زیرا از خودم مطمئن بودم و می‌دانستم که توانایی در کنار آرامش قطعا به کسب نتیجه منجر می‌شود.
به فرموده امیرالمؤمنین(ع) نخستین رحمتی که از آسمان به زمین نازل شد، در بیست وپنجم ذی القعده بود و برای آن اعمالی چون «روزه»، «نماز» و «شب‌زنده‌داری» توصیه شده است.
گودرزی گفت:موضع بسیج دانشجویی در برابر این قراردادهای ظالمانه و ذلت بار مشخص است و ما اجازه ی غارت منابع کشور را نمی دهیم.
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه امسال برای سومین سال پیاپی با توجه به منویات مقام معظم رهبری(دامت برکاته) مبنی بر اینکه هرکجا انقلابی عمل کرده ایم موفق بوده ایم و با هدف محرومیت زدایی و فقرزدایی و گسترش عدالت و ترویج اخلاق اسلام ناب محمدی (ص) و با حضورجهادگران دانشگاه آزاد هشتگرد استان البرز عازم عرصه جهادی شدند.
مسئول بسیج دانشجویی دفتر اسلام آباد غرب دانشجویان جهادگر و بسیجی را به روستای تراب اعزام کرد.
سه تن از ورزشکاران کرمانشاهی اعزامی به مسابقات پارالمپیک ریو، با حضور در منزل شهید ستار عباسی از شهدای مدافع حرم استان کرمانشاه، با خانواده این شهید والامقام دیدار کردند.
جوانان کشورمان بخاطر فروش بیشتر کارهای خارجی و نخریدن مردم از کالاهای تولید ملی که از لحاظ کیفیت گاهی از اجناس برند خارجی هم برتر هستند، بیکار شده اند. صدای سکوت و از کار افتادن کارخانه ها و چرخه تولید کشورمان را میشنوی؟
جدای از این بحث که ساخت لوازم خانگی یک برند خارجی در ایران می تواند به اقتصاد کمک کند یا نه، این سوال مطرح است که چگونه می شود فردی با این مسئولیت در مراسم افتتاح کارخانه یک برند خارجی شرکت کند؟
چرا که وقتی حمایتهای شبکه های دشمن و بهایی و ...را از شما میبینم میترسم که کم کم در دام تعاریف آنها بیفتید و همین اندک عِرق آخوندی هم در شما مانده از دست برود و خدای نکرده مصداق آیه شریفه و اذا قیل له اتقوالله اخذته العزه بالاثم ... شوید .
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: دانشگاه محل برگزار کنسرت و ابتذال فرهنگی نیست، ما با اصل موسیقی و تولیدات هنری مسئله نداریم و از هنر هم بهترین استفاده را خواهیم کرد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار با رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت هفت اولویت و سرفصل مهم برای دولت را تبیین کردند و اقتصاد را مسئله اول کشور عنوان کردند.
مسئول اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور واحدکرندغرب گفت: هدف از اردوهای جهادی کمک به کارآمدی نظام، اجرای پروژه‌ها، رفع محرومت ها، تدوین برنامه‌های بومی و محلی براساس سیاست‌های کلان است.
مسئول تحلیل و بررسی بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در انتقاد از دولت در خصوص ipc گفت: از دولت درخواست داریم با صعه صدر و به دور از فضای سیاسی با کارشناسان متخصص داخلی صرف نظر از جناح بندی های سیاسی این قراردادها را مورد بررسی و نقد قرار دهند.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه جلسه هماهنگی اردوی جهادی – تابستان 95 را برگزار کرد.
دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: عناصر تجدیدنظر طلب غرب‌گرا از مکتب امام عدول کردند،این افراد در مقابل استکبار وادادگی دارند و در مرحله تقابل با ولایت فقیه و ضدانقلابی قرار گرفتند.
بسیج دانشجویی دانشگاه های استان کرمان، ایلام، خراسان رضوی، فارس، کردستان، قم، کرمانشاه و کهگیلویه و بویراحمد در انتقاد به عدم شفافیت و عدم اصلاح ایرادات ساختاری قراردادهای جدید نفتی خواستار برپایی تجمع اعتراضی شدند.
این روزها اگر اندکی فقط اندکی به اطراف خود در کرمانشاه بنگرید بخوبی حال بد کرمانشاه را خواهید دید و صدای نزار و نفس های تنگش را که به سختی بر می آید خواهید شنید گویی که در این استان که زمانی نام استان پنجم کشور را یدک می کشید خاک مرده پاشیده اند.
کیانوش عزیز کرمانشاه! دلاور و قهرمان ایرانی! مردم، دوستان و همشهریانت دلخوش به استقبال از تو هستند.
دانشگاه فرهنگ و هنر واحد یک کرمانشاه سومین نشست شبی با مثنوی را برگزار می کند.
به گفته استاندار سهم کرمانشاه ازمجموع بیش از دو هزار پرداختی مربوط به واحدهای راکد در کشور فقط یک درصد است و این یعنی مدیریت استان در اقتصاد مقاومتی کارنامه شهریور ماهش هم مردود است.
بلاغت را این‌گونه تعریف کرده‌اند که در مواجهۀ با مخاطب، نوعی سخن گفته یا کلام نوشته شود که موجب تأثیرگذاری بیشتر و بهتر گردد. یعنی از فنون و روش‌های کلامی به گونه‌ای بهره ببرد که با آرایش سخن و زیبا شدن آن نفوذ کلام را بیشتر نماید.
برادراني كه عنوان سرباز گمنام امام زمان(عج) را با افتخار پذيرفته‌اند، نمي‌شناسم. اما نمي‌توانم، كارهايي كه براي امنيت ما انجام مي‌دهند را از ياد ببرم. مي‌دانم كه جنگيدن با يك ايدئولوژي كه ريختن خون انسان‌هاي بي‌گناه را جواز ورود به بهشت مي‌داند، چقدر سخت است. سربازان گمنامي كه مرگ را به زانو درآورده‌ايد، دعاي خير ما بدرقه‌ي راهتان باد!
دبیر ستاد راهیان نور استان کرمانشاه گفت: باشروع سال تحصیلی جدید همزمان با بازگشایی دانشگاه ها و هفته دفاع مقدس و بمنظور زنده نگهداشتن یاد شهدا و ارزش های دفاع مقدس اولین دوره اردویی راهیان نور غرب کشور به مناسبت سالروز عملیات مسلم بن عقیل طی روزهای هفتم تا نهم مهرماه و در منطقه سومار برگزار و پیش بینی می شود میزبان بیش از 1500 نفر باشیم.
معاون فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اظهار داشت: در زمانی که همه از مذاکره دم می زنند، دانشجو تسلیم نمی شود چون غنای وجودش را می گیرند، سرمایه اش را بلوکه و آب سنگین قلبش را بتون می کند.
نماینده مجلس خبرگان با حضور در منزل شهید ابوذرامجدیان، با خانواده این شهید دیدار کرد.
از شما به عنوان ریاست مجلس شورای اسلامی درخواست میگردد تا این قراردادها را به صورت مشخص در صحن علنی و با نظر کارشناسان این حوزه مورد بررسی قرار داده و مردم شریف ایران را در جریان این بررسی قرار دهید.
معاون سیاسی سازمان بسیج دانشجویی در انتقاد به برگزاری همایش ایران کانکت در تهران گفت: مردم انتظار داشتند آفتاب برجام بر اساس وعده‌ها گرمابخش فعالیت‌های اقتصادی کشور باشد اما امروز می‌بینیم نگاهی که دم کدخدا را می‌بیند مجبور است دم نوکران کدخدا را هم ببیند و در کشور خودمان هم ما را تحریم می‌کنند.
بسیج دانشجویی استان کرمانشاه اولین جلسه ستاد راهیان دانشجویی در سال 95 را فردا برگزار می کند.
با شروع بحران سیاسی در سوریه، بازیگران منطقه اي و فرامنطقه اي بر اساس منافع خود جهت گیری‌های مختلفی را در رابطه با این کشور، که از اهمیت ژئوپلیتیک و ژئواستراتژیک خاصی در منطقه جنوب غرب آسیا برخوردار است، اتخاذ نموده‌اند. در میان بازیگران بین المللی، آمریکا به عنوان رأس این اتحاد برای شکست بشار اسد به عنوان یکی از حامیان محور مقاومت نقش اصلی را ایفا می‌ کند و در میان کشورهای منطقه، ترکیه و عربستان نقش محوری را در ایجاد همبستگی کشورها بر علیه دولت سوریه ایفا می‌کردند.
گودرزی مسئول سازمان بسیج دانشجویی در افتتاحیه نشست سراسری خط امام اظهار داشت: خط امام یک شعار نیست، خط امام هویت جریان انقلابی و بسیج دانشجویی است.
کمیته ویژه استقبال از کیانوش رستمی قهرمان المپیک در استانداری کرمانشاه تشکیل شد.
برخی معتقد بودند چشم پوشی دولت از منافذی که برجام برای نفوذ مهیا می کند تنها از سر "ساده اندیشی" است و اتفاقا این معاهده می تواند [برای هزارمین بار] تجربه ای برای کسانی باشد که فکر می کنند دشمن قابل اعتماد است.
یادواره شهدای مدافع حرم تیپ فاطمیون در مشهد مقدس به مناسبت سالروز تولد دانشجوی شهید ابوذر امجدیان اولین شهید مدافع حرم حضرت زینب (س) استان کرمانشاه برگزار شد.
گودرزی تصریح داشت: نشست هم اندیشی 500نفر از مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های بزرگ كشور با شعار « دانشجوی بسیجی ، جوان انقلابی » با موضوع بررسی آخرین شرایط اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی کشور از جمله اقتصاد مقاومتی و مبارزه با مفاسد اقتصادی برگزار می شود.
همان مدیرانی که فخرفروشانه فرهنگ مردم نجیب کرمانشاه را عامل عقب ماندگی این استان معرفی کردند به جای اصرار برای محرومیت زدایی و یا حتی ارتقاء شاخص های فرهنگ عمومی، تمام ایده مدیریت فرهنگی آنها برگزاری هفته ای یک کنسرت است!
پس از اتفاقات تلخ کشور سوريه در ماه‌هاي نخست سال ۱۳۹۳ بود كه تروريست‌هاي داعش برخي از استان‌هاي عراق را به اشغال خود درآوردند و به سمت شهرهاي مرزي ايران پيشروي كردند. تروریست‌ها در این مقطع تا فاصلۀ ۴۰ كيلومتري مرزهاي جمهوري اسلامي ايران پیشروی کردند و ميل و رغبت آن‌ها براي اِشغال برخی مناطق مرزی کشور بسيار زياد بود امّا سد محكم اقتدار در مقابل آن‌ها چنان خودنمايي كرد كه ريسك انجام چنين حماقتي را نپذيرفتند.
اخیراً چیزی درست شده برای عملیات انتحاری بیوتروریستی. ویروس را وارد بدن فرد انتحاری می‌کنند؛ او به مراکز جمعیتی هدف می‌رود و افراد کثیری را آلوده می‌کند و خودش می‌میرد.
پیام قدردانی بسیج دانشجویی استان کرمانشاه به نمایندگی از دانشجویان بسیجی از حافظان امنیت و دستگاه های امنیتی استان کرمانشاه.
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن در استان کرمانشاه گفت: برای سهولت هماهنگی و ارتباط با هسته ها برای نخستین بار در کشوردر نظر داریم برای هر شهرستان یک نماینده انتخاب و بعنوان نماینده قرارگاه شهید احمدی روشن در آن شهرستان فعالیت های خود را انجام دهند و درحال حاضر در شهرستان های کنگاور، ماهیدشت و سرپل ذهاب نمایندگانی انتخاب و در حال انجام فعالیت هستند.
سرکرده پریشان افکار منافقین، در این عملیات که فروغ جاویدانش می نامید تا سه روز هر کاری را برای لشکریان به تباهی رفته خود حلال کرده و به صدام قول دستگیری امام را داده و با تعیین محل سکونت خود و مریم ، به ساده لوحان قول سخنرانی در میدان آزادی را داده است.
یک منبع آگاه گفت: ورود عناصر تروریستی به کشور و عبور از مرزها با کمک دو قاچاقچی انجام شده که هر دوی این افراد نیز در پاوه بازداشت شده اند.
جانشین سازمان بسیج مستضعفین، گفت: دشمن وحدت ما را نشانه گرفته است اما غافل از اینکه خون های شیعه و سنی در این دیار در هم تنیده شده است.
دفتر تحکیم وحدت و بسیج دانشجویی‌ دانشگاه‌های تهران، علامه طباطبایی، امیرکبیر، علم و صنعت، امام صادق در نامه به رئیس جمهور اعلام کردند: پیشکش کردن میدان نفتی آزادگان ذبح توان داخلی به پای شرکت‌های خارجی و فرش قرمز برای آن‌ها است.
رئیس جمهور روحانی از شب گفتگو با مردم در شبکه یک تلویزیون تا به امروز کمی آرام تر، کمی با گرایش بیشتر به چارچوب مواضع نظام و به عبارت بهتر کمی اصولگرایانه تر حرف می زند.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان عضو جامعه روحانیت مبارز می شود.
همزمان با میلاد با سعادت هشتمین امام شیعیان بسیج دانشجویی جهاد دانشگاهی کرمانشاه جشن میلاد را برگزارکرد.
این روزها ریشوهای بی ریشه و یقه آخوندیهای بی اعتقاد به اصل اصیل روحانیت در تمامی دستگاههای حکومتی نفوذ کرده اند و به طور نرم تیشه های خیانت خود را بر شجره طاهره حکومت اسلامی میکوبند .
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمانشاه درپیامی کسب نخستین مدال طلای کاروان جمهوری اسلامی ایران در المپیک 2016 توسط "کیانوش رستمی" ورزشکار ارزنده شهر و دیارمان کرمانشاه تبریک گفت.
خانواده شهيد مدافع حرم" ابوذر امجديان" ميزبان خدام و بيرق سبز گنبد طلاي امام رضا(ع) شدند.
رتبه 30 کنکور سراسری تجربی سال 95 گفت: تقریبأ از یک سال پیش شروع به مطالعه کرده و خود را برای این آزمون آماده کردم و روزانه به طور میانگین 10ساعت مطالعه داشتم.
بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد اسلامی کرمانشاه ثبت نام اردوی جهادی تابستان۹۵ را آغاز کرد.
عباس ویسی کارشناس فضای مجازی و رسانه ها گفت: شبکه های اجتماعی باعث تاثیر گذاری بر ایدئولوژی افراد وجامعه موردهدف هستند و این شبکه ها به مرور زمان جهان بینی کاربران را مورد حمله قرار داده و با جایگزین کردن فرهنگ غربی وضد دینی، باعث تزلزل و سقوط محض فرهنگ غنی ایرانی می شود.
کیانوش رستمی دارنده مدال طلای المپیک ریو در صفحه شخصیش خاطره ای شنیدنی از دیدار با رهبر معظم انقلاب دارد.
کیانوش رستمی وزنه بردار دسته 85kg ایران در المپیک ریو طلا گرفت.
بیوتروریسم حقیقتی است که متاسفانه در ایران به صورت جدی به آن پرداخته نشده است لیست بلندبالای افرادی که بااین شیوه ترور شده اند کم نیستند .
چطور می توانیم با 30 سال سابقه در رصد تهدیدات نوین زیستی و دفاع بیولوژیک، خطر برای امنیت و سلامت کشور و مردم را حس کنیم، ببینیم و آنوقت سکوت کنیم؟
خبرنگار و فعال رسانه ایی در استان کرمانشاه به مناسبت روز خبرنگار گفت: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران یک مکتب و الگوی جهانی برای کشورهای آزاده است و آرمان گرایی یکی از گفتمان های اصلی این انقلاب است در این میان آیا رسانه های ما بعنوان ابزار مهم آگاهی بخشی توانسته اند بخوبی انقلاب و اندیشه های والای آنرا به دنیا معرفی کنند؟
افرادی که با پله ساختن از خون شهدا و زحمات این ملت ، اربابان ثروت و قدرت شده اند هیچگاه نخواهند توانست آرمانخواهی نسل جدید انقلاب را به ورطه خاموشی بکشانند . آنها با برنامه ریزی و دامن زدن به فسادهای مدیریت شده سعی در بی اعتماد سازی مردم دارند و با اشرافی گری های آقازاده هایشان قصد تخریب روحیه جوانان این مرز و بوم را دارند.
الگوی تو حضرت فاطمه معصومه (س) است. همان بانوی پاک و بزرگوار سرزمین قم و من چه خوشحالم که تو سیره ی این بانوی کريمه را سرلوحه زندگیت قرار دادی. بخشندگی و معصوميتت را از آن حضرت آموختی.
مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی کرمانشاه صبح امروز در حوزه ریاست دانشگاه صنعتی برگزار شد.
دولت چه امتیازاتی به شرکت ترکیه‌ای داده است؟این شرکت چقدر تجربه نیروگاه‌سازی دارد؟آیا توانمندی نیروگاه‌سازی در کشور وجود دارد؟نظر رهبر انقلاب در رابطه با نیروگاه‌سازی خارجی‌ها چیست؟
در تداوم حواشی برکناری یا ابقاء استاندار کرمانشاه، صحنه موافقان و مخالفان رازانی کمی پیچیده نمایی شده است. به عبارت بهتر کسانی که برای بالاگرفتن دردسرهای آقای رازانی ناخن به هم می سایند بیشترین تلاش را برای نمایش حمایت خود از استاندار به کار گرفته اند.
روحانی گفت: همه هدف ما رونق اقتصادی و اشتغال جوانانمان است ما یک کشوری داریم که 11 میلیون نفر از افراد کشورمان تحصیل کرده دانشگاهی هستند ما جزو 5 کشور اول دنیا در فارغ التحصیلان مهندسی هستیم.
بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با همکاری مؤسسه وصال نور 120 نفر از بسیجیان را به راهیان نورشمال غرب کشور اعزام کردند.
رهبرمان دو سال است که با نگرانی اوضاع را همچون دیده بانی بصیر رصد می کند . او خوب آمریکا و هیات حاکمه این رژیم جهانخوار را شناخته است . خوب می داند در پس پرده مذاکره با این "ام الفساد قرن " چه تهدیداتی برای ما تدارک دیده شده است ...
مسائل امنیتی یک کشور به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم می‌شوند که این دو را نمی‌توان جدای از یکدیگر دانست. با این همه، می‌توان گفت که امنیت داخلی غالباً متوجه مرزهای داخلی کشور است و بیشتر تهدیداتی را بررسی می‌کند که می‌تواند امنیت را در داخل مرزهای کشور به خطر اندازد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: برای رسیدن به اهداف موردنظر که تشکیل تمدن نوین اسلامی غایت آن است باید مقابل تهاجم فرهنگی دشمن ایستادگی کرد و اصولی مانند کرامت انسانی، استکبارستیزی، آزادی ، عدالت اجتماعی و استقلال را در زندگی پیاده‌سازی کرد.
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان کرمانشاه از اعزام 50 نفراز دانشجویان خواهر و برادر بسیجی به روستا های محروم شهرستان اسلام آباد غرب خبر داد.
متاسفانه فحاشی این عادت ناپسند و ناخوشایند، این روزها در فضای مجازی رواج پیدا کرده و افراد از این روش ناپسند برای کوبیدن اشخاصی که خوششان نمی آید استفاده می کنند. متاسفانه نقش برخی جوانان و نوجوانان در این پدیده زشت، پررنگ است.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کردند: 6 ماه از برجام گذشته و هیچ تأثیر ملموسی در زندگی مردم نداشته، برجام برای برداشتن تحریم بود که برداشته نشده است.
از سوی نهاد ریاست جمهوری،مسئول جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز به عنوان دانشجوی نمونه کشوری انتخاب شد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: ادعای انقلابی بودن کافی نیست و اینکه می گوییم از انقلاب دفاع می‌کنیم برای پیش برد انقلاب اسلامی کفایت نمی‌کند بلکه باید علاوه بر حفظ وضع موجود پیش برندگی انقلاب را جوانان مؤمن در دستور کار خود قرار دهند.
همزمان با سالروز شهادت امام صادق (ع) ورکشاپ نقاشی «عشق ماندگار» با موضوع شهدای مدافع حرم در کرمانشاه برگزار شد.
تا هفدهم مرداد روز خبرنگار زمان چندانی باقی نمانده و این روز تنها روزیست که هرچند به شکل نمادین و نه بنیادین به خبرنگاران پرداخته می شود و به اصطلاح تجلیلی از این قشر پر زحمت و البته پرمشکل بعمل می آید که این تجلیل بخصوص در کرمانشاه در سالهای اخیر اصلا در شأن بچه‌های خوب رسانه این سنگرسازان بی سنگر نبوده است.
اختتامیه هشتمین دوره طرح ولایت استان کرمانشاه در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد.
آیت الله سیدمحمد قائم مقامی گفت:انقلابی که در صحنه جهان اسلام اتفاق افتاد بیش از آنکه جنبه سیاسی داشته باشد یک انقلاب فرهنگی درعرصه اندیشه ها، بینش و منش به وجود آمد و بنیاد این انقلاب فرهنگی این است که نبأ بزرگ به میدان می آید که این نبأ بزرگ ولایت است.
در اختتامیه هشتمین دوره طرح ولایت استان کرمانشاه، و همزمان با سالگرد شهادت امام جعفر صادق(ع) رئیس مذهب شیعه جعفری دانشجویان بسیجی میزبان شهید گمنام 8 سال دفاع مقدس هستند.
آنچه پیش رو دارید، نگاهی است به غیبت امام زمان علیه السلام در اندیشه بلند امام به حق ناطق، حضرت صادق علیه السلام .
گروه جهادی امام حسین(ع) اقدام به اعزام دانشجویان بسیجی جهادگر به روستای ارکوازی کرد.
تصاویر زیر گوشه ای از حواشی این دوره تا هفتمین روز برگزاری ، با دانشجویان طرح ولایت است.
شب گذشته درطرح ولایت استانی، کرسی باعنوان فضای مجازی برگزار شد. دراین کرسی 4 شرکت کننده در دوتیم دونفره موافق ومخالف قرار گرفتند.
در دوره طرح ولایت دانشجویان بسیجی در دو حوزه معرفت دینی و معنویت افزایی، بصیرت‌بخشی و تشکیلاتی در راستای عمق‌بخشی و بصیرت‌دهی بیشتر دانشجویان نسبت به مبانی‌اندیشه اسلامی آموزش می بینند. اساتید این دوره متشکل از اساتید منتخب حوزه و دانشگاه هستند که توسط مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام‌خمینی(ره) به ریاست آیت الله مصباح یزدی تعیین می‌شوند.
اصولا هدف اصلی از سفرهای استانی مسئولان، آگاهی بیشتر از توانمندی و لمس و درک عینی مشکلات مناطق هدف سفر می باشد.
شکست مفتضحانه ایادی آمریکا و انگلیس در کرمانشاه و عراقیان بعثی در حمله ناکام به خرمشهر، به غیر از کسب پیروزی مجدد برای ایران، توانست چهره مظلوم ایران را به جهان بنمایاند و برای همیشه بدعهدی و فریبکاری دشمنانش را بر پیشانی تزویرشان داغ کند و این همان سخن خدا بود که فرمود آنها به هیچ عهدی پایبند نیستند5 و بعد از مرصاد، صدام فوراً «غلط کردم نامه ای» برای سازمان ملل نوشت و تمام شرایط قطعنامه را پذیرفت و به شرایط ایران گردن گذاشت و جنگی که از کرمانشاه آغاز شده بود در این شهر به پایان رسید ولی دفاع همچنان باقی است.
خواهران حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه به جهت تجدید میثاق با شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دیداری با خانواده معظم شهید مدافع حرم مهدی نوروزی داشتند .
او را به جرم یارگیری از ولایتمداران آماج تیرهای مسموم خود قرار داده اند و ما اگر مرهمی بر دردهای اونیستیم لااقل استخوان لای زخم نشویم. تیر را به سمت رهبری نشانه گرفته اند اما دستشان به یاری خداوند میلرزد و میخواهند احمدی نژاد را بزنند که گفتمان رهبری را تضعیف کنند. اگر همچنان به خود زنی مشغول شویم در آینده نیز حال و روزی بهتر از امروز نخواهیم داشت .
مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در کرمانشاه در نزدیک‌ترین جای ممکن به خط مقدم (حدود 30 کیلومتر) بود که این مطلب در بالا بردن نیروهای جهادی تأثیر زیادی داشت. البته من عملیات مرصاد را برای نیروهایم عملیات کبریایی نام‌گذاری کردم چراکه در لحظه‌لحظه آن حضور خداوند متعال و لطف او را احساس کرده و می‌دیدم.
بر کسی پوشیده نیست که استان کرمانشاه در بخشهای مختلف با مشکلات مختلف و بزرگی دست و پنجه نرم می کند مشکلاتی که گریبان خیلی از مردم استان پنجم را گرفته و نفسشان را به تنگ آورده است.
پنج مردادماه روز ملي كرمانشاه بود. سال گذشته در چنين روزي رئيس‌جمهور به استان همجوار ما سفر كرد، در حالي كه انتظار مي‌رفت ايشان به مناسبت اين روز در كرمانشاه حضور داشته باشد. حتی روزي كه در تقویم ملی کشور به نام كرمانشاه ثبت شده است، رئيس‌جمهور جلسه‌اي را با چند استاندار برگزار مي‌كند كه حضور استاندار کرمانشاه در این نشست می توانست یادآور مطالبات کرمانشاهیان و تاکیدی بر حل بخشی از مشکلات استان باشد.
در ساعات آغازین پروژه براندازی حکومت رجب طیب اردوغان همه چیز به نظر می رسید به سود کودتا گران در حال سپری شدن است ؛ اما با وقوع برخی اتفاقات غیر منتظره برای نظامیان مخالف حکومت ترکیه که هوادار فتح الله گولن ؛ شخصیت مخالف دولت اردوغان بودند ؛ کودتا شکست خورد ...
مراسم گرامیداشت سالگرد عملیات غرورآفرین مرصاد شب گذشته دوشنبه در محل یادمان شهدای عملیات مرصاد (گردنه چهارزبر) در استان کرمانشاه برگزار شد.
معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به حمایت آمریکا از تروریست در منطقه، گفت:‌ امروز جبهه مقاومت با الگوگیری از انقلاب اسلامی در منطقه رشد پیدا کرده که این حیات رژیم صهیونیستی را به مخاطره انداخته است.
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: اردوهای راهیان نور از 13 مردادماه سالجاری به مدت 4 روز در مناطق عملیاتی شمال غرب کشور برگزار می شود.
مسئول اردویی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور پاوه گفت: اردوی جهادی شهید بهرام ولدبیگی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور پاوه با اعزام 50 نفر از دانشجویان بسیجی به مناطق محروم شهرستان پاوه به مدت 10 روز در عرصه های آموزش اقتصاد مقاومتی، فرهنگی، بهداشت ودرمان فعالیت می کنند.
چند نفري كه به‌عنوان خبرنگاران منتخب، بايد از رئيس‌جمهور سئوال مي‌كردند را به چند دليل نماينده‌ي خودم نمي‌دانم.
یک فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: اعزام کاروان راهیان نور به عتبات عالیات را راه‌اندازی می‌کنیم که براین اساس بازدید از پادگان اشرف، مقر منافقین نیز انجام می‌گیرد.
معاونت دانش و پژوهش سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: پروژۀ تحقیقاتی با عنوان "ثبت تجارب فرماندهان و رزمندگان استان کرمانشاه در عملیات مرصاد" که در معاونت دانش و پژوهش سپاه حضرت نبی اکرم(ص) انجام‌شده از لحاظ روش‌شناسی در علوم دفاع مقدّس، روشی نو و بدیع است زیرا با این روش می‌توان سایر عملیات های دفاع مقدّس را تجزیه و تحلیل علمی و عملیاتی نمود.
مسلمانان مظلوم و بدون سلاح کشمیر ندای مظلومیت و دادخواهیشان در گوشه گوشه ی این جهان دون پیچید و باز هم احدی پنبه های خیانت و غفلت را از گوشش درنیاورد که نیاورد!
شغالانی که برای کودکان و زنان و مردان دست بسته ادعای شیری می‌کنند و در برابر شیران جوان شیعه و سنی مدافع حرم، کمتر و زبون‌تر از کلب و کفتارند. ای کاش دستان توانای جوانان غیور ایرانی بسته نبود تا عذاب آخرت را در دنیا به این موجودات انسان‌نما بنمایاند.
طرح ولایت استانی همه ساله در تابستان با محوریت آموزش مبانی اندیشه اسلامی به همت سازمان بسیج دانشجویی به صورت طرحی 10 روزه متشکل از خواهران و برادران دانشجوی بسیجی برگزار می شود.
به استناد بنده 10 از ماده 5آیین نامه جامع مدیریت دانشگاهها و موسسات آموز عالی کشور، «نصب و عزل» روسای دانشکده ها از وظایف قانونی رییس دانشگاه هاست.
FTAFبه ظاهر یک پروژه پولی ومالی به نظر می آید. اما در اصل پروژه ای از سلسه پروژه های نفوذ در کشور می باشد ,چرا که طی این فرآیند اطلاعات دقیق تمامی تراکنش های پولی وبانکی حساب های افراد حقیقی وحقوقی توسط آمریکا ها وغربی ها چک می شود که همین موضوع باعث می شود اگر غرب والخصوص آمریکا بخواهد تحریم علیه کشور ما مصوب نمائید بسیار هوشمندانه تر از گذشته این تحریم ها را مصوب نمائید.
سه نفر مظنون به عاملیت در حادثه تروریستی دالاهو دستگیر شدند.
به مناسبت 5 مردادماه سالگرد عملیات غرورآفرین مرصاد و روز ملی کرمانشاهیان برگزار می شود.
گزارشی تصویری از افتتاحیه هشتمین دوره طرح ولایت استان کرمانشاه با حضور 200 دانشجو بسیجی در دانشگاه رازی کرمانشاه که با حضور مسئولین استانی و دانش پژوهان برگزار شد.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: دنیای غرب آگاهی و بصیرت ندارد، اما ما با بصیرت دینی با دنیا صحبت می‌کنیم، سرمایه‌های ما فکری، علمی، بصیرتی و اخلاقی است که می‌تواند بشر را اداره کند.
پنجم مرداد هم سالروز شكست مفتضحانه گروهك تروريستي منافقين در عمليات مرصاد بعنوان آخرين برگ از دفتر قطور و پرافتخار جنگ تحميلي عليه انقلاب اسلامي ايران است و اين روز را به نام روز ملي كرمانشاه مي شناسند.
هشتمین دوره طرح ولایت استانی با شرکت 200 نفر از دانشجویان بسیجی در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد.
آقای رئیس جمهور یک ناکارآمدی در اجرای پروژه ای ملی که اساسا ربطی به سفر دولت ندارد را به جای تنها دستاورد سفر استانی خود القا می کند.
در ازای چقدر پول حاضرید جونتون رو بدید بدون اینکه حتی جنازتون به دست خونوادتون برسه ؟!
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور در مراسم افتتاحیه هشتمین دوره آموزشی خط امام(ره) دانشگاههای زنجان در دانشگاه علوم پزشکی زنجان اظهار داشت: برجام هیچ تاثیری در رفع تحریم ها نداشته است.
احوالات چندوقت اخير منطقه كشمير نيز يكى از همين مصاديق است. حادثه اي كه در كشمير (در حوزه ي تحت كنترل دولت هند) رخ داد نيز همانند غزه با سكوت مجامع بين المللي و رسانه هاي جهانى مواجه شد.
مردم کرمانشاه سراپا گوشند تا رئیس جمهورشان سخن بگوید و امید را در دلها بنشاند. و بگوید که چگونه با اعتدال به جنگ با تندروی‌ها رفته است. تندروی در انکار خدمات گذشتگان، تندروی در پرخاش به مردم و لبو‌فروش‌ها و راننده تاکسی‌ها، تندروی در اعتماد به کدخدای رفتنی، تندروی در انتساب هرچه بدی و قصور خودی به منتقدان، تندروی در کوتاهی در کارها و کاهلی در وظایف و تنبلی در امور و تعطیلی اقدام و عمل به بهانه مذاکره .... دکتر روحانی می‌گوید و می‌گوید تا به فیشها می‌رسد
اما آقا جان بدانید که من و دوستانم در سنگر بسیج دانشجویی ایستاده ایم تا ولی امر مسلمین تنها نماید و غصه نخورد. ما در تلاشیم بصیرت و آگاهی دختران دانشجوی بسیجی را فزونی بخشیم. تا برهمگان آشکار شود که در کنار مسئولینی که شعار هم دوشی با مردم و همدردی میدهند اما در پنهان فساد های اقتصادیشان دانه دانه برملا میشود هستند دانشجویان و مسولین حق شناس و خدا ترس که در حال مقابله با این رفتارها هستند.
چند هفته اي است که کشور در شوک خبري فيش هاي نجومي برخي مديران و پاداش هاي کلان آنان به سر مي برد. آمدن دولت سازندگي و مديران تکنوکراتي اش که بعضاً جز بوي پول و پاداش، چيز ديگري را نمي شناختند اين آفت ريشه گرفت. گويي اين قشر آسيب پذير تماماً خودشان مقصر فقرشان هستند. مديران مسئولي که عمدتاً يا تحصيلکرده غرب بودند و يا دلباخته آن، توسعه را با زور و پول و تقليد جلو مي بردند نه با تدبير و تفکر. با اسراف و اتراف و پزهاي کارشناسي امور را با هزينه بالابه انجام مي رساندند نه با تلاش مديريتي.
در جلوی ورزشگاه گروه های مختلف مردم بنرها و پلاکارد هایی که در آن مطالبات و اعتراضاتشان را مطرح کرده بودند حضور داشتند مانند: جمعی که بنری را در دست گرفته بودند که نشان می داد از ورشکست شدگان واحد های تولیدی و صنعتی استان اند و حتی تعدادی از آنان با گرفتن مرخصی از زندان آزاد شده بودند تا صدای اعتراضشان را به گوش آقای روحانی برسانند.
خیلی روی سخنم با استاندار کرمانشاه و مجموعه تابعه ایشان نیست. او که تا یک روز مانده به نزول اجلال آقای رئیس جمهور سفر استانی بیست و نهم روحانی به کرمانشاه را بیست و ششمین سفر او می دانست، بعید است خیلی از سایر ماوقع مربوط به این روزها هم مطلع باشد. برخورد عجیب با رسانه ها و سد کردن راه آنها برای پرسش از رئیس جمهور را هم سعی می کنم به پای بدعهدی آقای رازانی نسبت به آنچکه در دیدار رمضانیش با مطبوعاتی ها مقرر داشت بگذارم نه بیشتر....
رئیس جمهور در خصوص مطرح نشدن راه آهن غرب در سفر به کرمانشاه گفت: طرح پروژه ها در سفر دولت منوط به اجرایی شدن آن در همان سال است.
افزایش انتقادات نسبت به فیش های حقوقی باعث شده است تا افرادی که به نوعی وابسته فکری به دریافت کنندگان فیش های حقوقی نجومی هستند به همان تاکتیک فرافکنی روی بیاورند.
رئیس جمهور گفت: وقتی می گوییم تحریم منظور ماتحریم های هسته ای است نه تحریمهای دیگر. تحریمهای دیگر مسیرهای خودش را دارد که به نظر من برداشتن آنها هم راه دارد.
نهاد ریاست جمهوری از حضور برخی از خبرنگاران برای پوشش سفر رئیس جمهور جلوگیری کرد.
درجریان سفر هیات دولت به کرمانشاه، علی علوی وزیر اطلاعات به اسلام آباد غرب سفر کرده است.
روحانی در مقابل واکنش های مردم در استادیوم آزادی کرمانشاه واکنش نشان داد.
رئیس دولت یازدهم در خصوص منطقه آزاد قصرشیرین گفت: هر چند منطقه آزاد قصرشیرین جزو لوایح نبود اما در این سفر آن را مطالعه و اقدام می کنیم.
جناب روحانی یکی از اصلی ترین شعارهای شما آزادی مطبوعات است و شما معتقدید باید منتقدین را گرامی داشت ، اما متاسفانه در استان ما جواب صدای مخالف را با تهمت و توهین میدهند و انواع برچسبها را به منتقدین دولت میزنند.
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه خطاب به رئیس جمهور به مناسبت ورود کاروان دولت تدبیر و امید به این استان نامه ای سرگشاده خطاب به روحانی منتشر کرد.
فعالان فرهنگی کرمانشاه به مناسب سفر روحانی به کرمانشاه بیانیه ای صادر کردند.
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: کرمانشاه در دوران هشت سال دفاع مقدس درگیر مستقیم نبرد بود و لذا باید عقب ماندگی‌های این استان جبران و به جایگاه حقیقی خود در کشور بازگردد.
آری امروز چادر این یادگار پاک و نیک، حکایت مظلومانه و غریبی دارد. می‌دانم چادر را ارث برده‌ای از مادر، اما کاش سهم الارث خود از عفاف و حیا را از قلم نمی‌انداختی...
رییس موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) با اشاره به آیات متعدد قران کریم تصریح داشت: خداوند می تواند کاری کند که مردم مجبور به طی مسیر صحیح شوند اما انسانیت و هدف خلقت ایجاب می کرد پروردگار این گونه با انسان برخورد نکند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: کسی که تربیت اسلامی شده باشد حاضر نیست پشت میز بنشیند و اصرار می کند رئیس نشود اما کسی که اسلامی تربیت نشده حاضر است رأی بخرد و هر جور به هر وسیله ای به ریاست برسد.
داوود گودرزی در افتتاحیه بیست و یکمین دوره طرح ولایت با حضور هزار نفر از دانشجویان بسیجی اظهار داشت: دانشجوی بسیجی باید به یک مجاهد انقلابی تبدیل شود تا بتواند در نهایت اندیشه های انقلاب را برای جامعه تبیین کند.
چه سعادتي از اين بالاتر كه پس از تطهير در ضيافت خداي كريم و درك بازگشت به فطرت در عيد بزرگ فطر، به ميهماني هميشگي خداوند و متنعم شدن از نور و زندگي جاويدان در كنار سفره اش شتافتن و از رزق دائمي او بهره مند شدن. خوشا به چنين حيات و خوشا به چنين شهادتي.
در تعريف علمي خودکشي آمده است: «تلاشي آگاهانه به منظور خاتمه دادن به زندگي شخص توسط خودش مي باشد که اين تلاش ممکن است به اقدام و اعمال خودکشي گرايانه تبديل شود و يا به شکل تمايل در فرد باقي بماند».
مدیریت تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: طرح ولایت به دنبال آشنا کردن دانشجویان با سیرۀ نظری و عملی ائمه در بُعد تربیتی و اخلاقی ، آشنایی دانشجویان با تهاجم فرهنگی دشمن و آگاهی از توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی، همچنین آشنایی دانشجویان با اهداف و ماموریت های بسیج دانشجویی از مهمترین رسالت دانشجویان بسیجی است.
از جالب ترین نکاتی که همه اندیشمندان جهان به آن اذعان دارند تاثیر گذاری شگرف زنان هر جامعه ای در جهت دهی به حرکت های بزرگ است. و امام خمینی (ره) نیز به برخی از زنان که جلوه های سیاسی از خود نشان میدادند اشاره میکردند و میگفتند اینان رهبران ما هستند.
يكي از كمبودهايي كه در كرمانشاه احساس مي شود پايين بودن ميزان نشاط و شادابي در روحيه شهروندان است كه براحتي آنرا مي توان در چهره و رفتار مردمانش مشاهده كرد بر اساس آمارهاي اعلام شده هم استان كرمانشاه به لحاظ كم نشاطي مردم در رتبه هاي آخر كشور قرار دارد.
یکی از قوانین دانشگاه رازی این است؛ چیزی حق ندارد مانع تمرکز دانشجوها سر کلاس باشد ، به غیر از رنگین کمان انگشت های دختران !!! البته پسرها هم همیشه فرشته نیستند از وقتی که یکی از مسئولین دانشگاه را با تیشرت رنگی در مراسم دخترانه حضور پیدا کرد دیگر از پسران دانشگاه نباید انتظار بیشتری داشت .
تنها عمل دانشگاه قراردادن چند تابلو در دانشکده هاست که بروی آن قوانین پوشش چند دانشگاه مهم جهان نوشته شده است, وازجانب دانشجوها توجه زیادی به آنها نمیشود بلکه کم کاری روسای دانشگاه رابیشترنشان می دهد که قوانین پوشش دانشگاه های غیراسلامی را اعلام میکند اما خود هیچ قانون ومحدودیتی ندارد یا اگر دارد فقط بروی کاغذها خاک میخورد.
صبح امروز و همزمان با روز ملی عفاف و حجاب اجتماع عظیم مردمی با عنوان مدافعان حریم خانواده در کرمانشاه برگزارشد.
کانون جهاد علمی بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه این شماره از خبرنامه را با موضوع " ایران و آمریکا بزرگ ترین معادن پرلیت را دارند" را منتشر کرد.
در مجموع از 8 هزار و 200 میلیارد تومان اعتبار مصوب سفر رهبری به کرمانشاه تا کنون تنها 3 هزار و 400 میلیارد تومان پرداخت شده و هر آنچکه تخصیص پیدانکرده و به دست استان نرسیده است مربوط به تعهدات دولت است.
اقدامات نفرت انگیز ایادی استکبار، بیش از هر زمانی موجبات هوشیاری و اتحاد ملت ایران اسلامی را فراهم آورده و عزم و اراده آنان را در راه حفظ دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی و دفاع از ایران عزیز راسخ تر خواهد کرد.
اعتراض جمعی نمایندگان بزرگوار و موقعیت شناس به بی توجهی دولت – که از قضا چند روز دیگر مهمان ماست- به درخواست مردم و نیازهای اساسی استان را باید یک اتفاق بزرگ در تاریخ این بوم دانست.
وقتی که همراهان رئیس جمهور تیم مسافرت یک روز و نیمه به کرمانشاه را "کاروان تدبیر و امید" نامیده اند، طبیعی است که به مقصدشان هم به چشم یک "کاروانسرا" نگاه کند
دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های اسلام آباد غرب درپی به شهادت رسیدن شهیدغلامرضا کرمی دانشجوی دانشگاه آزاد سما اسلام آباد غرب پیام تسلیت صادرکرد.
خبرنامه کانون علمی بسیج دانشجویی دانشگاه رازی استان کرمانشاه" جایگاه صنایع تبدیلی کشاورزی در امنیت غذایی " را منتشر کرد.
مسئول نشریه خط امام (ره) گفت: جنگ نرم هدفش تغییر ذهنها و باورهاست و قلب انسانها را نشانه رفته ؛ بنابراین پس از ناکامی دشمنان در تجزیه کشور و جنگ 8 ساله تحمیلی ، اتاق جنگ استکبار به این نتیجه رسید که باید تغییر تاکتیک بدهد و از روش های نرم یعنی فرهنگی ،اقتصادی ، سیاسی ، و اجتماعی در فکرها نفوذ کند و ایران را به زانو در آورد.
تصمیم وزیر بهداشت که با موافقت حسن روحانی روبرو شد تبعات ناگواری برای سلامت روان در جامعه خواهد داشت.
در پاکی تو و حقانیت چادرت همین را بس که کودکان سرزمینم در دفتر نقاشیشان "مادر" را در هاله ای از چادر می کشند.
مسئول مدیریت خواهران بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: دانشگاه ها در بحث حجاب و عفاف فقط به فعالیت در زمینه دانشجویان اکتفا نکنند بلکه در زمینه اساتیدِ دانشجویان هم باید فعالیت هایی داشته باشند.
جناب رئیس جمهور باید ثابت کند که دستمال دولتش پاک است و اگر مسایل مطرح شده درباره اطرافیان رئیس جمهور شایعه و اشتباه است باید مستند و منطقی آن ها را رد و مانع سوء استفاده بدخواهان شود. وجود شائبه ی دریافت پاداش نجومی معاون اولتان در هیئت مدیره ی سیمان تهران، شائبه دست داشتن برادر رئیس جمهور در برخی فساد های مالی و... اگر خلاف واقع اند باید به سرعت به صورتی مستند تکذیب شوند.
مسئول سازندگی و کارآمد سازی بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: در سه ماه اول سال تعداد 170 نفردراردوی جهادی وبه مدت 10 روز درشهرستانهای اسلام آبادغرب و دالاهو توسط دانشجویان درعرصه های مختلف برگزار شد.
درپی عروج شهادت گونه جانباز سردار" حاج عبدالرضا حاج علیانی" سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه پیام تسلیت صادر کرد.
سردار عبدالرضا حاج‌علیانی از فرماندهان نظامی و یادگاران هشت سال دفاع مقدس شامگاه دوشنبه به خیل یاران شهیدش پیوست.
آهسته آمد و رفت و گویی چون نسیمی خنک بر گونه عطش زدگان بیابان سوزان دنیا نشست و چون آب گوارایی برای روزگار عطش آلود انسان سرگردان امروز بود. آهسته آمد و رفت و گویی رسالتش تنها نجات آدمیان از گناه یکساله و نجات دادنمان از دست اهریمن و به اسارت گرفتن شیطان و آزاد نمودن ما از بندش بود.
براستي اين شيره جان قلم است كه مسير فرهنگ و ادب مردمان يك سرزمين را نورآذين نموده و نويد بخش رهايي جامعه از جهل و تاريكي و حركت به سمت روشني و بزرگي است.
اکنون 240 واحد صنعتی استان تعطیل هستند و 212 واحد نیز با ظرفیت زیر 50درصد کار می‌کنند با این همه اما مراسم به اصلاح جشن و گرامیداشت روز صنعت و معدن در سالن گرم مجموعه رخش کرمانشاه که عرق حضار را درآورده بود با حضور مسئولان مربوطه استان کرمانشاه برگزار شد.
امام جمعه شهرستان اسلام آباد غرب گفت: آمریکا، با شعار حقوق بشر آمریکایی که حامی تروریست هاست قصد دارد در منطقه ایجاد نا امنی کند اما کشور مقتدر ایران این اجازه را به آمریکا نخواهد داد.
خبرنامه کانون جهاد علمی بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه، " در آینده نه چندان دور نفت جای خود را به پروتئین می دهد" را منتشر کرد.
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه اردوی جهادی رهپویان انتظار 8 را با حضور دانشجویان بسیجی برگزار می کند.
انقلاب اسلامی با بر هم زدن معادلات استعماری منطقه، تهدیداتی جدی را متوجه منافع و موجودیت کانون‌هایاستكباری و اتاق‌های فرماندهی صهیونیسم كرد و از آثار مثبت و سازنده آن، بیداری مسلمانان جهان و جنبش‌ها و نهضت‌های رهایی بخش است.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به اهمیت نقش آفرینی دانشجویان در عرصه های علمی و فرهنگی گفت: دانشجویان مهم ترین بازوهای پیشرفت کشور در عرصه علمی هستند که در جنگ نرم نیز به گفته مقام معظم رهبری دانشجویان افسران جوان این جبهه هستند ونقش مهمی را بر عهده دارند.
بسیج دانشگاه پیام نور اسلام آباد غرب مسابقه فوتسال "جام رمضان" را در سالن ورزشی دانشگاه پیام نور اسلام آباد غرب، برگزار میکند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کرمانشاه با بیان اینکه تحصیل، تهذیب و ورزش سه خواسته رهبر معظم انقلاب از دانشجویان است، گفت: شهدای دانشجو نمونه های موفقی بودند که در این سه عرصه رشد خوبی داشتند.و دانشجویان بسیجی با تمرین مشارکت پذیری و کارگروهی، آموزش مدیریت و پذیرش مسئوولیت سمت های بیشتری را کسب می کنند.
عاونت دانش و پژوهش سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه راهنمای نگارش پروژه های تحقیقاتی را به لحاظ فنی، شکلی و محتوایی تدوین کرد.
جمعی از دانشجویان و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.
احسان ابراهیمی گفت: لازم است تکلیفمان را با کسانی که حقوق‌های نجومی می‌گیرند، ولی در اجرا کارشکنی می‌کنند، یکسره کنیم.
گرمای شدید و تشنگی 17ساعته دانشجویان را برای دفاع از مردم فلسطین عقب نراند.
کودکان سرزمين تو، عاشقانه هم سفر مهتاب مي شوند و سيب شهادت را از درخت آزادگي براي آزادي فلسطين و مسجدالاقصي مي چينند تا مردان و زنان سرزمين نور، باز هم در اين تکه از بهشتِ افتاده بر زمين، برابر معبودت، نماز عشق به جا آورند. سرزميني که کودکانش تمام آيات جهاد را از حفظ دارند و خود تفسير راستين آن آياتند.
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه به مناسبت روز قدس اعلام کرد: چه کسی است که نداند که روز جهانی قدس و احیاء امر فلسطین برخاسته از دل انقلاب اسلامی ایران است. آرمان فلسطین که به فرموده رهبر معظم انقلاب یکی از اضلاع هندسه انقلاب اسلامی است، هرگز فراموش شدنی نیست.و تنها کسانی از فراموش کردن آن حرف میزنند(همان کسانی که شعار نه غزه و نه لبنان سر می دادند) که حتی قطره ای خون برای ناموس ملی خود نیز نداده اند.
مسئول نشریه خط امام(ره) دانشگاه آزاداسلامی واحدکرمانشاه گفت: به جای اینکه مسئولین دولتی ما به دنبال سازش با کدخدا باشند به فکر حل مشکلات از طریق تقویت درونی نظام باشند در واقع کلید حل مشکلات، مطالبه عمومی مردم ازدولت است که از آنها بخواهند برجامها را به جای بستن با کدخدا با خدا ببندند.
اگر گوشه ای از دلسوزی های وزیر خارجه ایران برای آزادی ملوانان متجاوز به آب های کشور که به سفارش جان کری انجام شد برای آزادی شیخ عیسی قاسم نیز شکل می گرفت اکنون شرایط کمی متفاوت بود.
بسیج دانشگاه فنی و حرفه ای شماره 2 پسران کرمانشاه در آستانه روز جهانی قدس با صدور بیانیه‌ای از آحاد امت اسلامی مردم شریف ایران برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی امام رضا(ع) اسلام آباد غرب همگام با دیگر جوانان و ملت عزیز ایران اسلامی انزجار خود از رژیم غاصب اسراییل و آمریکای جنایتکار را اعلام و از عموم مردم شریف شهرستان و جوانان دانشجو دعوت می کند در راهپیمایی روز جهانی قدس پرقدرت و با صلابت چون همیشه شرکت کنند.
مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: همه مشکلات جهان اسلام از جمله مسئله سوریه عراق بحرین و حضور داعش همگی توطئه و برنامه اسراییل و آمریکاست که می طلبد با لبیک به رهبری معظم انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی) همانند گذشته برگ زرین دیگری بر افتخارات تاریخ افزوده و چهر رژیم کودک کش اسرائیل را بیشتر برای جهانیان آشکار می شود.
اختتامیه اردوهای جهادی سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه توسط دانشجویان جهادگر دانشگاه پیام نورشهرستان دالاهو برگزار شد.
امام جمعه شهرستان اسلام آباد غرب گفت:اردوهای جهادی باعث افزایش کارآمدی نظام برای دستیابی به قله‎های رفیع درانقلاب اسلامی می‎شود و به سادگی نمی‎توان از این قله‎ها عبور کرد.
بر كسي پوشيده نيست كه در حال حاضر مهمترين مشكل و چالش استان كرمانشاه معضل بيكاريست نرخ بيكاري بالاي 23 درصد و كسب رتبه نخست بيكاري كشور خود گوياي اين حقيقت تلخ است حقيقت تلخي كه بسياري از تبعات تلخ ديگر مانند كاهش نرخ ازدواج ، كاهش مواليد ، افزايش اعتياد و آسيبهاي اجتماعي و ... را به همراه دارد.
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان دالاهو اعلام کرد:دانشجویان ومردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان دالاهو در راهپیمایی روز قدس حضور باشکوهی را خواهند داشت.
روز جهانی قدس، نماد وحدت و یکپارچگی امت مسلمانان است.مسلمانان سراسر جهان در این روز برائت و انزجار خود را نسبت به رژیم اشغالگر قدس اعلام میدارند.
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی کرمانشاه اعلام کرد: ما دانشجویان با پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در روز جمعه، همگام با مردم خداجوی ایران اسلامی، در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت نموده و با مشت‌های گره کرده شعار «مرگ بـر آمریکا و مرگ بـر اسرائیل و مرگ بر آل سـعود» سر خواهیم داد.
همزمان با فرارسیدن روز قدس، کمپین مردمی #اسرائیل_را_بر_می‌_چینیم، به راه افتاده است.
روز قدس روز اسلام است و روز یک منطقه نیست. آنانکه زمانی به غلط نه غزه و نه لبنان را نعره می زنند و شعار جانم فدای ایران سر می دادند هر چند که بعدها و هنگاهی که شایعه نزدیک شدن داعش به مرزهای ایران پیش آمد همه فهمیدن که آنها تنها مرد شعارند و نه عمل- در واقع این را نیز نمی فهمیدن که مرز منافع عقیدتی و سیاسی ما از غزه و لبنان نیز فراتر رفته و هر کس که طالب فدا شدن برای ایران اسلامی ومیهن پاک است باید بداند که این مرز روز بروز در حال گسترش است و دیگر توقفی ندارد.
در سالهای پس از دفاع مقدس که رهبر انقلاب خطر خوی اشرافی‌گری و ظهور طبقه جدیدی در اقتصاد و سیاست را گوشزد کردند، برخی گمان می‌کردند که پیامد آن، تنها انحرافی است که در سبک زندگی بخشهایی از جامعه شکل می‌گیرد و رفتارهای خلاف شرع و اخلاق را رواج می‌دهد. اما به تدریج مشخص شد که طبقه اشراف و مترفین همانند نمونه‌های تاریخی عصر انبیاء، جریانی از مخالفان سیاسی را نیز برای جبهه حق و عدل ایجاد می‌کنند و تلاش می‌کنند تا محمل تضعیف آرمانهای امت اسلامی شوند.
بدون شک یکی از سیاهترین و در عین حال غم بارترین و فاجعه انگیزترین دوران زندگی بشر توطئه تشکیل و تاسیس رژیم نامشروع اسرائیل توسط انگلیس و متحدان غربی آندر سال1948 میلادی درقلب جهان اسلام و مرکز حضور ادیان الهی و محل طلوع ادیان ابراهیمی می باشد که در طول این مدت طولانی اشغال از هیچ گونه جنایتی علیه مردم مظلوم و بی پناه فلسطین مضایقه نکرده اند.
بسیج دانشجویی دانشگاه ها وآموزش،عالی شهرستان اسلام آبادغرب طی بیانیه ای ازهمه ی مردم ولایت مدار و همیشه درصحنه مردم اسلام آبادغرب برای حضوردرراهپیمای روز قدس دعوت کرد.
کانون جهاد علمی بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه این شماره خبرنامه را با موضوع " تخریب خاک مزارع گندم و جو با سوزاندن کاه" را منتشر کرد.
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) گفت: دانشجو، به عنوان يكي از مهم ترين سرمايه‌هاي كشور، در حال و آينده، نقشي اساسي و تعيين‌كننده داشته و خواهد داشت . با استناد به واقعيات تاريخي و تاريخچه شكل‌گيري جنبش، بدنه جنبش دانشجويي همواره با استكبار، سلطه، ديكتاتوري و استبداد به شدت مقابله كرده و با همه وجود عدالت خواه بوده است .
مدیریت تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: اخلاص رکن اصلی برای خادمین طرح ولایت است، وحدت فرماندهی شاکله و اصل اساسی نظام و ثبات برگزاری برنامه های جمعی است.
دستکاری‌های زیرساختی در نهادهایی مانند بانک مرکزی به بهانه همکاری با نهادهایی مانند FATF به معنای سرایت پروژه نفوذ به زیرساخت‌های حساس کشور است که تبعات آن غیرقابل تصور خواهد بود.
خبرنامه کانون علمی بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه "نقش اصیل فرش سنقر مهجور مانده است" را منتشر کرد.
اولین نشست ستاد اجرایی طرح ولایت ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه به منظورهماهنگی برنامه های اجرایی در طول دوره طرح ولایت درسالن جلسات این ناحیه تشکیل شد.
مراسم اختتامیه اردوهای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اسلام آباد غرب با عنوان "ضیافت افطاری به سبک جهادگران بسیجی" در روستای شیان برگزار شد.
برای چندمین بار پیاپی عینک را کنار زدم و اشکهایم را پاک کردم . دوباره مسئله را حل کردم اما بازهم به جواب نرسیدم . جلوی چشمم تار شده بود . این قدر سرگرم مسئله شده بودم که متوجه سرازیر شدن اشکها نشده بودم . گونه های درشتم را آرام مالیدم و باز عینک را بر چشمم گذاشتم . باز هم مسئله را اشتباه نوشتم . قلم را بر دفتر گذاشتم و آرام روی تخت اتاقم دراز کشیدم . فکر خبری که چند دقیقه قبل از تلویزیون پخش شده بود ، دوباره به سراغم آمد . در رویا غرق شدم و این بار اشکها تند تر از قبل جریان گرفتند ...
وظیفۀ جامعۀ مهندسین مدرنیزاسیون است و وظیفۀ جامعۀ پزشکان درمان جسم؛ ولی روح و نابسامانی‌های اجتماعی را چه باید کرد؟ چگونه می‌توان جامعه‌شناس، روانشناس، جرم‌شناس، حقوق‌دان، سیاست شناس و... را از جامعه کنار گذاشت.
بسیج دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به برگزاری مراسم احیاء دومین شب از شب های قدردر مسجد الغدیر این دانشگاه کردند.
برای نخستین بار در کشور توسط دکتر احسان صادقی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نوشابه پروبیوتیک به مرحله تولید رسید.
مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: در لیالی قدر دل ها از ریا و کینه خالی شده و به سمت یک رنگی و همدلی و تقرب به سوی پروردگار پیش می رود، شب قدر تولدی دوباره است بهترین فرصت برای خودسازی و دستیابی به حقیقت خداوند متعال است.
آداب و اعمال مخصوص شب قدر و بیست و یکم ماه رمضان از کتاب مفاتیح‌الجنان را در این گزارش بخوانید.
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) شهرستان اسلام آباد غرب گفت:شب های قدر بهترین فرصت برای اقرار به گناه است، کینه، حسد، بخل را نباید با خود به شب های قدر برد.
در ماه مبارک رمضان گروه جهادی امام حسین(ع) دانشگاه پیام نور کرندغرب در اردوی جهادی 10 روز در روستای "خسرو آباد" در راستای اقتصاد مقاوتی و در زمینه اشتغال زایی کلاس های آموزشی، فرهنگی و فعالیت های عمرانی را در این روستا برگزار کرد.
بسیج دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به برگزاری احیاء شبهای قدردر مسجد الغدیر این دانشگاه کردند.
آقای روحانی شب قبل در جمع برخی فعالان اقتصادی اعلام کرده دولتش طی سه سال گذشته کشور را در رتبه بندی بهبود فضای کسب کار 34 پله رشد داده است، رقمی حدود یک و نیم میلیون شغل خالص ایجاد کرده، نرخ تورم یک رقمی را به ثبت رسانده است و البته چند ادعای اقتصادی دیگر.
شرکت دانش بنیان پویا غرب توانست با تولید هادی با مغزی کامپوزیت که در صنعت برق کاربرد دارد انحصار آمریکا را در دنیا و در تولید این محصول بشکند.
اولين دانشجويان خارجي دوره دکتری از گروه زيست شناسي دانشگاه رازي فارغ التحصیل شدند.
رئیس جمهور بعد از سکوت چندین روزه، برای برون رفت از رسوایی دریافتی های نجومی مدیران دولتش از بیت المال، دست به کار شده و به عبارت بهتر می خواهد "فیش را با نیش" جمع و جور کند.
کاغذ سنگی، نوعی کاغذ است که از سنگ آهک تولید می‌شود و دارای ویژگی‌های بسیار زیادی است که همین ویژگی‌ها، سبب برتری بسیار زیاد آن نسبت به نوع معمولی و درختی‌اش است .
امر به معروف و نهی از منکر مراتبی دارد و تنها آنجا که پای اعمال زور و حبس و زدن و حتی کشتن است از وظیفه عموم خارج است و وظیفه حاکم اسلامی است، و اما سایر مراتب از تذکر دادن و موعظه کردن و در موقعی اعراض و قطع رابطه کردن و امثال اینها وظیفه فرد فرد مسلمانان است و در قدیم هم هر فردی وظیفه حتمی خود میدانسته که به اندازه قدرت و توانایی خود در اصلاحات امور مسلمین شرکت کند.
گروه جهادی امام حسین(ع) دانشگاه پیام نور کرندغرب اردوی جهادی 10 روز در روستای خسرو آباد در راستای اقتصاد مقاوتی با برگزاری کلاس های آموزشی، فرهنگی و فعالیت های عمرانی ،همچنین زمینه اشتغال زایی را در روستابرگزار کرد.
خبرنامه کانون جهاد علمی بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه " قیر طبیعی فرصتی برای شکوفایی اقتصاد" را منتشر کرد.
شیخ علی سلمان روحانی جوان شیعه و انقلابی را به زندان می افکنند و این بار در اقدامی مذبوحانه و مزورانه تابعیت بحرینی شیخ عیسی قاسم روحانی بزرگوار و عالم درجه یک بحرین را لغو نموده اند. در این سلب تابعیت اگر مسأله ای باشد اینست که مگر بحرین که تا اوایل دهه پنجاه شمسی جزء خاک ایران بود و با بی تدبیری پهلوی کوچک از ایران جدا شد تابعیتی اصیل و غیر ایرانی داشته و دارد؟ و مگر حاکمان زورگوی آل خلیفه خودشان تابعیت بحرینی دارند که از دیگران سلب تابعیت کنند؟
چند سالی است که مردم جنوب و غرب کشور در مقابل چشمان مسئولان به سختی نفس می‌کشند و با بیماری ها و مشکلاتی که گرد وغبار و ریزگردها برایشان به وجود آورده به زندگی مه آلود خود ادامه می‌دهند.
متخصص بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: پديده ريزگرد يك مسئله مولتي فاكتوريل بوده و ريشه در دستكاري منفعت طلبانه كشورهاي منطقه با منابع آب و ديگر منابع طبيعي داشته و اين مسئله مربوط به چند كشوري است كه متاسفانه بيش از سي سال است دستخوش ناامني و درگيري هاي نظامي بوده كه مسئله ي تخريب محيط زيست و گسترش بيابان زايي را به وجود آورده است. بويژه تغييرات آب و هوايي و خشكسالي هاي اخير زمينه را براي تشكيل چشمه هاي توليد ريزگرد فراهم نموده است.
ماه رمضان، ماه خودسازی و بندگی است. ماهی سرشار از برکت و رحمت. باران مغفرت و آمرزش بر همگان میبارد و هر کس در هر جا و مکانی که باشد در این ماه به طور ویژه تر پروردگارش را عبادت میکند.
در این گرمای طاقت فرسای تابستان دانشجو میهمانی ایزدش را لبیک گفته و مشتاقانه به آغوش گرم پروردگارش می رود. درمیان این قبیله بزرگ تحصیل کرده،اندک کسانی نیز هستند که درس و امتحان را بهانه ای برای گریز از گرسنگی وتشنگی رمضان الکریم پیشه کرده اند.
همزمان با ماه مبارک رمضان دانشجویان جهادگر بسیجی به روستاهای محروم شهرستان اسلام آباد غرب اعزام شدند.
شاید نیچه اندیشه ورزی با نظریات جنجالی بود اما امروز اتفاقات غرب آسیا و مثلث مقاومت نشان می دهد که اندیشه او امروز مرده است.
می‌توان ایشان را شیخ الشعرای انقلاب دانست. مرحوم سبزواری علاوه بر آنکه شعر قوی داشتند و این قوت در آثار ایشان کاملاً روشن بود و به چشم می‌آمد این هنر را در از اولین روزهای مبارزه در خدمت انقلاب قراردادند. شعر حمید سبزواری همیشه کمک کرده است که انقلاب در مسیر خود حرکت کند.
پابرجایی و وفاداری او به انقلاب اسلامی و رویارویی مردانه در مقابل روشنفکران غرب‌زده، در سال‌های پایانی عمر شریفش، به همان نحوی بود که در روزهای ابتدایی انقلاب بود و با همان کیفیت که در سال‌های مبارزه با رژیم طاغوتی پهلوی.
براي اولين بار در كشور در زميني خاك ورزي و حفاظتي شده نشاء ي ذرت و چغندرقند كشت شد.
رييس دانشگاه رازي در نشست شوراي مركز رشد واحدهاي فناوري گفت: دغدغه اصلي كشور بيكاري است كه مي تواند منجر به ناهنجاري هاي اجتماعي شود.
امروز 25خرداد سال نود و پنج است. امسال مثل سال قبل ماه رمضون مصادف شد با شروع امتحانات ترم دانشگاه. قطعا روزه داری و درس خوندن توی فصل گرم سال اذیت کننده و گاها طاقت فرساست که بدون داشتن ایمان و اراده در مقابل وسوسه های نفسانی شدنی نیست.
جهاد علمی بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه خبر نامه کانون علمی را با موضوع " کارهای بزرگ از شرکت های کوچک" را منتشر کرد.
چهل روز از دومین استیضاح شهردار خبرساز کرمانشاه یعنی عبدالرضا شعبانی می گذشت و در آن ایام به اصطلاح کلانشهر کرمانشاه همزمان از نعمت وجود سه شهردار برخوردار بود آقای شعبانی که خود را هنوز شهردار کرمانشاه می دانست و آقای لعل بخش سرپرست شهرداری و مهندس رضایی هم شهردار منتخب.
رييس پژوهشكده نانو دانشگاه رازی گفت: دانشگاه رازي در حوزه نانو جزو دانشگاه‌هاي برتر كشور است.
ماه رمضان نهمین ماه از ماه‌های قمری و بهترین ماه سال است، ماه روزه گرفتن مسلمانان است
در آستانه ایام ضیافت الهی، نشست"بصیرت افزایی و ضرورت شناخت"از سلسله جلسات معرفتی اساتید بسیجی دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد.
انسان علاوه بر بلع، از طریق استنشاق و تماس پوستی نیز در معرض مایکوتوکسین ها قرار می گیرد.زیرالنون (ZEA) مایکوتوکسین استروژنیک غیر استروئیدی است که بوسیله بسیاری از گونه های قارچ فوزاریوم تولید می شود.
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه در بیانیه‌ای با اشاره به خبر حضور «جفری دیوید ساکس» به ایران نوشت: ۳ روز بعد از تحذیر رهبر انقلاب به نسخه‌های ناکارآمد خارجی برای اقتصاد چه کسی با چه انگیزه‌ای زمینهٔ حضور چنین کسی را در کشور فراهم کرده است؟ آیا قرار است مانند دیدارهای سال گذشتهٔ "آلن گودمن" و "جک استرا"، در روزهای تعطیلی و عزای عمومی در کشور، باب جدیدی برای نفوذ و به هم ریختن اقتصاد کشور باز شود؟
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه نشریه "عمارنامه" را منتشر کرد.
کانون جهاد علمی بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه در این شماره صنعت نفت فراموش شده در برنامه ششم توسعه را منتشر کرد.
رهبر انقلاب: مشکل دشمنان امام(ره) انقلابی‌گری ایشان است. فشارهایی که وارد می‌کنند به خاطر انقلابی‌گری است چون از انقلابی‌گری واهمه دارند.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: امام خمینی (ره) در همه شاخصه‌های اخلاقی در حد اعلایی بود. یک از این ویژگی‌ها، اخلاص آن بزرگوار بود که به‌طور مشخص او را متمایز می‌ساخت کار برای خدا منشا نیل به همه خوبی‌هاست، اخلاصی که در امام وجود داشت باعث فتح دل‌های جهانیان در قرن اخیر شد.
در 9 خرداد 1387 پیکر پنج شهید گمنام با حضور مردم شهید پرورکرمانشاه، در خاک آرمیدند.
امام خمینی(ره) پس از پیروزی انقلاب اسلامی تلاش داشتند در کنار تقویت و تحکیم نظام حوزه‌های علمیه در راستای تثبیت آن نیز بکوشند و چنین کردند.
سید حسن حتی برای تحلیل نگاه انقلابی در سیاست خارجی، دیدگاه "موازنه منفی" را در کمال ناباوری به شهید مدرس نسبت داد و برای آن شرحی نیز ارائه کرد! در حالی که او در این باب باید از دکتر مصدق نام می برد نه مدرس!
نمایندگان بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان:کارشناسان استدلال خود را در خصوص حذف برخی از محتویات کتب دینی دوره متوسطه بیان کنند
واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه، جشن فارغ التحصیلی دخترانه "رویش" را برگزار کرد.
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه با صدور بیانیه‌ای در خصوص برپایی جشن فارغ‌التحصیلی که بیشتر به سالن عروسی و مد شبیه بود، گفت: نابسامانی اخلاقی در جشن‌هایی به اسم فارغ‌التحصیلی فضای فرهنگی را به ابتذال می‌کشد.
کانون جهاد علمی بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه خبرنامه را با موضوع "سنگ های هرسین می تواند زینت دهنده ی اقتصاد باشد" منتشر کرد.
مسئول فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه از اعزام 120 نفر دانشجویان به مرقد امام خمینی (ره) خبر داد.
مدیر کارآمد سازی سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: اردوهای جهادی با هدف توسعه فرهنگ محرومیت زدایی در بین جوانان و ایجاد روحیه سازندگی وامید در مردم برگزار می شود.
معاونت دانش و پژوهش سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه اقدام به برگزاری فراخوان ویژه تجارب راهپیمایی اربعین می کند.
ماه خرداد و امتحانات پایان ترم همیشه و همیشه یک حس خاص را به همه مخصوصا دانش آموزان و دانشجویان وارد میکند. حتی زرنگ ترین دانشجو هم در این ماه حال و هوای دیگری دارد.
اوّلین نکته این بود که من وقتی در تابوت را باز کردم بوی بسیار خوشی از این پیکر بلند شد که من نمی‌دانم چه بویی بود و از نیروهای حاضر و آقای ناطق نوری پرسیدم که شما هم این بو را استشمام کردید که تأیید کردند و تا زمانی که کار تدفین به پایان رسید و سنگ لحد را گذاشتیم این بو هم¬چنان به مشام می‌رسید.
اعلمی رئیس دانشگاه پیشتر در ماجرای برگزاری جشن در روز شهادت، گفته است: مسئولین فرهنگی دانشگاه برای فاصله گرفتن این محیط از فضای موسیقی و ... تلاش می کنند.