آرشیو گفتگو
دومین کنگره شهدای دانشجو یی با همت ستاد کنگره شهدای دانشجویی ، با حضور سردار سپهر، معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در کل سپاه در دانشکده ادبیات دانشگاه رازی برگزار می شود.
کاروان راهیان‌نور بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به تعداد 150 نفر از دانشجویان دانشگاه خواهر و برادر با هدف آشنایی با مناطق عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت و حفظ روحیه ایثار و ایستادگی در قالب سه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه گفت سفر راهیان نور و اثار مثبت آن قطعا می تواند کوله باری باشد برای خودسازی و تربیت نیروهای انقلاب است.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه با بیان اینکه این مفهوم آتش به اختیار با هرج و مرج و بی قانونی بسیار متفاوت است بیان کرد: آتش به اختیار به معنای کار فرهنگی تمیز و اقدام به موقع و به اندازه است
عضو هیئت علمی دانشگاه گفت: تفکر بسیجی بهترین راه حل برای برطرف کردن مشکلات مردم و کشور است و در حقیقت این تفکر بسیجی است که کشور و نظام ما را از گزندها حفظ کرده است.
استاد دانشگاه گفت: دولت آمریکا با تمام توان خود درصدد دسیسه‌چینی نقشه‌هایی است که دستاورد آن ها تغییرات تفکرات اسلامی جوانان و در نتیجه جریان‌سازی تفکرات غربی در اتاق فکر جوانان ایرانی می باشد.
کارشناس مذهبی گفت: هیچ عاملی چون یاد خدا نمی تواند برای انسان بازدارندگی از آسیب ها را ایجاد کند اما می بینیم که این فریضه الهی در جامعه کمرنگ شده است .
کارشناس مذهبی گفت: شناخت مولفه های فرهنگ جامعه ی تکلیف گرا و موانع این مولفه ها به منظور پیشگیری و یا درمان مناسب و به موقع درمقابله با هجمه های فرهنگی امری مهم است.
9 دی ماه همان طورکه نامگذاری شده به عنوان روز بصیرت و به حق نیز نامگذاری شد ه است. روزی است که مردم ثابت کردند پای ارزشها و پای نظام و از برای همه مهمتر پای ولایت فقیه می ایستند و ایستادند .
رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه تاکید کرد: در هر حماسه ای مردم با بصیرت ایران، مدافع انقلاب و ارزش های انقلابی هستند
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >|