آرشیو گفتگو
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: باید بدانیم که اعتماد به اروپا نیز درست نیست آن‌ها نیز مانند آمریکایی‌ها عهدشکن هستند و پایبندی نسبت به تعهدات ندارند؛ آزموده را آزمودن خطاست و نمی‌توان دوباره آن‌ها را آزمود.
دانشجوی بسیجی با تاکید بر اینکه همه مردم ایران باید از فرمایشات مقام معظم رهبری پیروی کنند، چراکه ایشان همواره آمریکا را بدعهد می‌دانستند و بر غیرقابل اعتماد بودن آمریکا تاکید می‌کردند، متذکر شد: هرگز نباید فریب لبخند مستکبران را خورد و مسؤولان باید همواره از اقتدار و عزت ایران اسلامی و ملت ایران دفاع کنند.
مسئول بسیج دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بعد از آن که ایالات متحده از تمامی امتیازات مندرج در برجام به صورت کامل استفاده و به هیچ کدام از تعهدات خود نیز عمل نکرد، ترامپ برجام را پاره کرد و اینک نوبت دولت ایران است که آن را آتش بزند و به پیش از برجام بازگشته و فعالیت های هسته ای کشور را با سرعتی بیشتر از سر بگیرد.
پروفسور نیسانی گفت: جوانان ما ان‌شاءالله در سازندگی میهن می‌توانند قدم‌های بلندی را بردارند و ما بتوانیم از شرایط موجود به توسعه یافتگی دست یابیم.
استاد دانشگاه گفت: هرکسی که کار خیر و علمی انجام دهد در خدمت امام زمان(عج) است، پس ایجاد آبادانی در جامعه اسلامی از ویژگی‌های یاران امام عصر(ع) است.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: پیوند ناگسسستنی سپاه و بسیج با ولایت و روحانیت در این میان نقش برجسته تری داشته است و سپاه و بسیج خود را همواره مدیون و رهرو و پیرو ولایت و روحانیت اصیل دانسته است.
مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی کرمانشاه گفت: دولتی که خود منتقد سیاست های اقتصادی دولت قبل است ، حجم وارداتش از کشور چین بیش از دولت نهم و دهم می باشد.
مسئول بسیج دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه گفت: دولت باید کمک کند و مرزها را بر روی کالاهای خارجی غیرضروری ببندد تا تولید در داخل و ایجاد اشتغال که نتیجه تولید بیشتر است رقم بخورد.
مدیر سازندگی و کارآمد سازی بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: 150 گروه جهادی با حضور سه هزار جهادگر به مناطق زلزله زده نظیر سرپل ذهاب، قصرشیرین و ثلاث باباجانی بودیم.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: زمینه‌سازی برای حمایت از کالای ایرانی موجب رونق اقتصادی و حل مشکلات اقتصادی و معیشتی و افزایش عدالت اجتماعی در سطح جامعه خواهد شد و دانشجویان با تمام توان و بهره‌گیری از روحیه مطالبه گری و جهادی، اهتمام لازم را در جهت حمایت از تولیدات داخلی به عمل خواهند آورد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
آخرین اخبار
دولت امریکا هیچ گاه سابقه مثبتی از خود در مواجه با معاهدا...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: باید بدان...
دانشجوی بسیجی با تاکید بر اینکه همه مردم ایران باید از فر...
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور در ر...