آرشیو یادداشت
مادرِ دنیا عقیم است که فاطمه ی دیگری بزاید. که دردانه هستی بود. بانویی که کارهای خانه را با کنیزش تقسیم می‌کرد و کنیزش معلم قرآن و متکلم به آن بود. مفتقرا متاب رو از در او به هیچ سو/ زانکه مس وجود را فضه او طلا کند.
یکشنبه 21 آبان‌ماه جاری زلزله‌ای به بزرگی 7/3 ریشتر کرمانشاه را لرزاند که در تاریخ این منطقه بی‌نظیر بوده و حتی از زلزله مهیب 700 سال پیش این شهر نیز بزرگ‌تر بود.
و فرمودند زائر حسین در زمین، زائر خداست در عرش و پیامبر مهربانمان به مصافحه با زائرش می‌آید. زائر به هر قدمی که برای زیارت برمی‌دارد، گناهی از او محو می‌شود و حسنه‌ای برایش ثبت می‌شود و درجه‌ای بر او افزوده می‌شود.
اصرار اقلیم کردستان عراق بر برگزاری همه پرسی استقلال را باید در چارچوب تلاش حدود یک قرن اخیر برخی از قدرت های جهانی در منطقه غرب آسیا ارزیابی کرد.
یقینا آنانکه در راه خدا با مال و جان خود مجاهده می کنند با آنها که در خانه نشسته اند برابر نیستند و خدا برتری داد به این مجاهدین اجری بزرگ و بی حد و حساب. و اینچنین است مرگ مردان خدا که یا در جهاد با دشمنان حربی است و یا در جنگ با فقر و بی بضاعتی که گریبان بندگان خدا را گرفته و میراث شکمبارگی ثروت اندوزان و بی مسؤولیتی دنیا پرستان و مقامداران است.
وقتی مردی ار سلاله پاک رسول خدا عصای خود را بلند کرد و عزم بر کنار زدن طواغیت و دژخیمان را در بزرگ‌ترین کشور محب اهل بیت نمود، می‌دانست که فرزندان انقلابی او در چهار گوشه کشور، سالیان سال باید مجاهدت‌ها کنند تا درخت پر ثمر انقلاب بارور شود. انقلاب پیروز شده بود، اما دسیسه‌های اجانب تازه آغاز ....
جامعه انسانی به سان پیکری واحد است که اگر یکی از این اعضا دچار آسیب و بیماری گردد، سایر اندام نیز کارآمدی خود را از دست خواهند داد و برای بهبود عضو آسیب دیده تلاش خواهند کرد، تا آن‌جا که اگر دل انسان درد کند، دیده اشک می‌ریزد.
سفر عهد دوباره با خدای شهیدان ، با امام شهیدان و با خود شهیدان است عهدی که عاشورایی بودن و عاشورایی ماندنمان را در گروی پاسداری از میراث امام و شهیدانمان که همان انقلاب شکوهمند اسلامی است میدانیم.
برای عبور از گردنۀ مشکلات و پیچ تاریخی، باید روحیۀ انقلابی را تقویت نمود و این روحیه با انتخابات منافات ندارد. لکن پرداختن به مسائل حاشیه‌ای باهدف رسیدن به رأی مطلوب، با اصول انقلاب منافات دارد. از این رو شایسته است که بزرگان و نخبگان کشور، با روحیه‌ای انقلابی به مقولۀ انتخابات توجه نمایند. این نوع نگاه سبب می‌گردد که در طول مدت خدمت، به خدمات واقعی پرداخته شود و کارنامۀ عملکرد خود را برای دریافت نمره در ایام انتخابات ارائه نمایند.
بلافاصله بعد از رحلت آقای هاشمی ، رسانه های ضد انقلاب دست به کار شدند و سعی کردند از این رهگذر برای خود کلاهی درست کنند و آتش ِ تفرقه را در بین نیروهای انقلابی ، مردم و وفادارن به نظام ایجادکنند که صد البته با هوشیاری مقام معظم رهبری ، علما و بزرگان کشور ، در همان ابتدای راه با ضربه شدیدی روبرو شدند ...
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|