کد خبر: 42066 تاریخ انتشار : 1395/10/7-13:42:42

پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی

یادداشت:مهدی دویشی
حماسه نهم دی‌ماه نشانگر قدرت نرم سرمایه‌های اجتماعی نظام است
حماسه حضور میلیونی نهم دی‌ماه سال 88، نمایش قدرت نرم و تبلور سرمایه اجتماعی نظام بود، این روز به‌حق، روز بصیرت و میثاق با ولایت است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کرمانشاه؛ مهدی درویشی فعال دانشجویی دانشگاه فرهنگیان طی یادداشتی نوشت:
 
چه شور‌انگیز و دشمن‌شکن بود حماسه نهم دی‌ماه سال 88‌، وقتی مردم غیور ایران اسلامی پرچم شهیدان را بردوش گرفته، به خیابان‌ها آمدند و در حمایت از دین، آزادگی و ولی زمان آتش فتنه را خاموش کردند، موجبات رضایت ولی عصر(عج) فراهم شد.
 
حماسه حضور میلیونی نهم دی‌ماه سال 88، نمایش قدرت نرم و تبلور سرمایه اجتماعی نظام بود، این روز به‌حق، روز بصیرت و میثاق با ولایت است.
 
مردم در نهم دی‌ماه نشان دادند که جایگاه ولایت فقیه فراتر از آن است که در اندیشه کوچک مغرضان و دشمنان او بگنجد و ولایت ولی ولایت عشق و محبت است، مردم در این روز زیباترین نوای عاشقانه را سرودند و نشان دادند که ولی فقیه،امیر دل‌ها و روح آنهاست.
 
اتفاقات 8 ماه فتنه‌گری به‌خصوص عاشورای 88 اگرچه برای تمام عاشقان اهل بیت‌(ع) بسیار دردناک بود، اما پرده‌های دروغ و نقاب‌های نفاق و تزویر را از چهره‌های دشمنان برانداخت و توطئه‌های آنان را نقش بر آب کرد.
 
موج خشم امت عاشورایی ایران اسلامی که از اعماق قلوب پیروان مکتب حسینی فوران می‌کرد طوفانی عظیم به پا کرد و به حرکتی مقدس، انقلابی و ملی بدل شد که بزرگ‌ترین راهپیمایی سه دهه اخیر را در دفاع از حریم ولایت و عشق به اهل بیت(ع) را رقم زد. حماسه بی‌نظیر ملت هشیار و با بصیرت،در نهم دی‌ماه 88 تمام فتنه‌ها و آشوب‌های دشمنان کینه توز را خنثی کرد و سدی بزرگ در مقابل بحران‌آفرینان و آتش‌افروزان ساخت که مسلماً به عنوان برگی زرین در کارنامه‌اش باقی می‌ماند.

انتهای پیام
 
©2020 Basij Student Organization. All Rights Reserved