گروه خبری - اجتماعی
پخش مواد غذایی در روستاهای فقیر نشین شهرستان اسلام آبادغرب _ بخش گواور روستاهای انجیرک، شیخ جبرئیل ، تولک ، زرور
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: صفرهای پرونده فساد روز به روز بیشتر می‌شود و قاچاق بلای جان تولید ملی شده است.
اختتامیه فعالیت های گروه جهادی خواهران در روستای ویسگه دیزگران از توابع بخش حمیل اسلام آبادغرب برگزار شد.
عصر روز گذشته 1396/06/14 مراسم سه شنبه های مهدوی با یاد شهدای جهادگر؛ محمد حسینی و امین شیرازی در چهار راه نوبهار شهر کرمانشاه برگزار شد.
کرمانشاه یکی از استانهای محروم کشور است که داغ جنگ را هم در دل خود دارد و محرومیت زدایی از آن تا آنجا مهم است که دانش آموز و دانشجو و فارغ التحصیل در کنار هم برای رفع آن تلاش می کنند.
حضور پر تلاش جهادگران گروه جهادی شهید یدالهی کرمانشاه برای محرومیت زدایی و خدمات رسانی در عرصه های مختلف علمی، آموزشی، پزشکی، اقتصادی و فرهنگی
با توجه به استقبال دانشجویان بسیجی و گروه‌های جهادی برای حضور در مناطق محروم شهرستان پاوه و اورامانات؛ لذا جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با انگیزه فراوان پیگیر امورگردید و با دعوت از مسئوول محترم بسیج سازندگی دانشجویی کشور، جناب آقای صادق مفرد و نیز بهره‌گیری از تیم کارشناسی گروه جهادی شهید بهرام ولدبیگی از دانشگاه پیام نور پاوه و گروه جهادی عاشقان محمد رسول الله(ص ) از دانشگاه علامه طباطبایی تهران با انجام مراحل شناسایی و تشخیص نوع محرومیت و نیاز اهالی منطقه از نماینده محترم آن شهرستان در مجلس شورای اسلامی جناب دکتر شهاب نادری دعوت گردید که باحضور در روستای میرعبدلی از نزدیک با اهالی روستا ملاقات و مسائل و مشکلات مردم و منطقه را مورد سنجش و بررسی قرار داده و تدابیر لازم برای رفع مشکلات صورت گیرد.
اردوهای جهادی میدان های بصیری است برای سلامت روحی و جسمی افسران جنگ نرم؛ همان دانشجویان پیرو خط امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای(مدظله العالی) در همه عرصه های سازندگی و خدمت رسانی. از این رو با توجه به شعار مبارک «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» فرصت های مطلوبی پیش روی جوانان دانشجو برای تبیین و تحقق این جریان در کشور وجود دارد.
بعد از ظهر دیروز به تاریخ دهم مرداد ماه 1396، اولین جشنواره مالک اشتر در سطح نواحی مقاومت به منظور معرفی رده های موفق تر بسیج در سال 95 در دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه برگزار گردید. این مراسم با حضور حجت الاسلام اله وردی(مسئول نهاد مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در دانشگاه آزاد اسلامی)، عباس اخلاقی(مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه)، حجت الاسلام بدری(مسئول معاونت تعلیم و تربیت) و حجت الاسلام صفاری زاده(نماینده ولی فقیه در بسیج دانشجویی) و سایر مسئولان و اساتید و بسیجیان برگزار شد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|