گروه خبری - اجتماعی
استادیار جامعه شناسی دانشگاه آزاد اسلامی در اسلام آبادغرب گفت: پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نباید فقط شعار و اعلام آمار باشد، بلکه باید در عمل به مبارزه با این آفت بنیان‌برانداز زندگی به‌پا خواست.
عضو هیئت علمی دانشگاه گفت: تفکر بسیجی بهترین راه حل برای برطرف کردن مشکلات مردم و کشور است و در حقیقت این تفکر بسیجی است که کشور و نظام ما را از گزندها حفظ کرده است.
پخش مواد غذایی در روستاهای فقیر نشین شهرستان اسلام آبادغرب _ بخش گواور روستاهای انجیرک، شیخ جبرئیل ، تولک ، زرور
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: صفرهای پرونده فساد روز به روز بیشتر می‌شود و قاچاق بلای جان تولید ملی شده است.
اختتامیه فعالیت های گروه جهادی خواهران در روستای ویسگه دیزگران از توابع بخش حمیل اسلام آبادغرب برگزار شد.
عصر روز گذشته 1396/06/14 مراسم سه شنبه های مهدوی با یاد شهدای جهادگر؛ محمد حسینی و امین شیرازی در چهار راه نوبهار شهر کرمانشاه برگزار شد.
کرمانشاه یکی از استانهای محروم کشور است که داغ جنگ را هم در دل خود دارد و محرومیت زدایی از آن تا آنجا مهم است که دانش آموز و دانشجو و فارغ التحصیل در کنار هم برای رفع آن تلاش می کنند.
حضور پر تلاش جهادگران گروه جهادی شهید یدالهی کرمانشاه برای محرومیت زدایی و خدمات رسانی در عرصه های مختلف علمی، آموزشی، پزشکی، اقتصادی و فرهنگی
با توجه به استقبال دانشجویان بسیجی و گروه‌های جهادی برای حضور در مناطق محروم شهرستان پاوه و اورامانات؛ لذا جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با انگیزه فراوان پیگیر امورگردید و با دعوت از مسئوول محترم بسیج سازندگی دانشجویی کشور، جناب آقای صادق مفرد و نیز بهره‌گیری از تیم کارشناسی گروه جهادی شهید بهرام ولدبیگی از دانشگاه پیام نور پاوه و گروه جهادی عاشقان محمد رسول الله(ص ) از دانشگاه علامه طباطبایی تهران با انجام مراحل شناسایی و تشخیص نوع محرومیت و نیاز اهالی منطقه از نماینده محترم آن شهرستان در مجلس شورای اسلامی جناب دکتر شهاب نادری دعوت گردید که باحضور در روستای میرعبدلی از نزدیک با اهالی روستا ملاقات و مسائل و مشکلات مردم و منطقه را مورد سنجش و بررسی قرار داده و تدابیر لازم برای رفع مشکلات صورت گیرد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|