گروه خبری - فرهنگی
دومین کنگره شهدای دانشجو یی با همت ستاد کنگره شهدای دانشجویی ، با حضور سردار سپهر، معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در کل سپاه در دانشکده ادبیات دانشگاه رازی برگزار می شود.
کاروان راهیان‌نور بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به تعداد 150 نفر از دانشجویان دانشگاه خواهر و برادر با هدف آشنایی با مناطق عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت و حفظ روحیه ایثار و ایستادگی در قالب سه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.
استاد دانشگاه گفت: دولت آمریکا با تمام توان خود درصدد دسیسه‌چینی نقشه‌هایی است که دستاورد آن ها تغییرات تفکرات اسلامی جوانان و در نتیجه جریان‌سازی تفکرات غربی در اتاق فکر جوانان ایرانی می باشد.
تریبون آزاد امروز ظهردر محوطه سلف مرکزی بلندگویی بود که دانشجویان توانستند آزادانه انتقاداتشان را بیان کنند تا دانشجویان این دانشگاه آزادانه دغدغه های خود را بیان کنند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی و جمعی از اعضای بسیج دانشجویی این دانشگاه با خانواده شهید صادق یاری دیدار کردند.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: صفرهای پرونده فساد روز به روز بیشتر می‌شود و قاچاق بلای جان تولید ملی شده است.
توزیع 500 شیرینی در روز عید غدیر در بین مردم کرمانشاه از سوی شبکه مردمی انفاق صورت خواهد گرفت.
عصر روز گذشته 1396/06/14 مراسم سه شنبه های مهدوی با یاد شهدای جهادگر؛ محمد حسینی و امین شیرازی در چهار راه نوبهار شهر کرمانشاه برگزار شد.
به گزارش خبرنگار bso از کرمانشاه، صبح امروز جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر در سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه برگزار شد.
مراسم غبار روبی و عطر و گل افشانی مزار دانشجویی شهید سعید و وحید یدالهی با حضور جهادگران گروه جهادی شهید سعید یدالهی به همراه مراسم افتتاحیه اردو جهادی امسال گروه جهادی شهید یدالهی استان کرمانشاه برگزار گردید.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|