گروه خبری - فرهنگی
تریبون آزاد امروز ظهردر محوطه سلف مرکزی بلندگویی بود که دانشجویان توانستند آزادانه انتقاداتشان را بیان کنند تا دانشجویان این دانشگاه آزادانه دغدغه های خود را بیان کنند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی و جمعی از اعضای بسیج دانشجویی این دانشگاه با خانواده شهید صادق یاری دیدار کردند.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: صفرهای پرونده فساد روز به روز بیشتر می‌شود و قاچاق بلای جان تولید ملی شده است.
توزیع 500 شیرینی در روز عید غدیر در بین مردم کرمانشاه از سوی شبکه مردمی انفاق صورت خواهد گرفت.
عصر روز گذشته 1396/06/14 مراسم سه شنبه های مهدوی با یاد شهدای جهادگر؛ محمد حسینی و امین شیرازی در چهار راه نوبهار شهر کرمانشاه برگزار شد.
به گزارش خبرنگار bso از کرمانشاه، صبح امروز جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر در سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه برگزار شد.
مراسم غبار روبی و عطر و گل افشانی مزار دانشجویی شهید سعید و وحید یدالهی با حضور جهادگران گروه جهادی شهید سعید یدالهی به همراه مراسم افتتاحیه اردو جهادی امسال گروه جهادی شهید یدالهی استان کرمانشاه برگزار گردید.
با توجه به استقبال دانشجویان بسیجی و گروه‌های جهادی برای حضور در مناطق محروم شهرستان پاوه و اورامانات؛ لذا جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با انگیزه فراوان پیگیر امورگردید و با دعوت از مسئوول محترم بسیج سازندگی دانشجویی کشور، جناب آقای صادق مفرد و نیز بهره‌گیری از تیم کارشناسی گروه جهادی شهید بهرام ولدبیگی از دانشگاه پیام نور پاوه و گروه جهادی عاشقان محمد رسول الله(ص ) از دانشگاه علامه طباطبایی تهران با انجام مراحل شناسایی و تشخیص نوع محرومیت و نیاز اهالی منطقه از نماینده محترم آن شهرستان در مجلس شورای اسلامی جناب دکتر شهاب نادری دعوت گردید که باحضور در روستای میرعبدلی از نزدیک با اهالی روستا ملاقات و مسائل و مشکلات مردم و منطقه را مورد سنجش و بررسی قرار داده و تدابیر لازم برای رفع مشکلات صورت گیرد.
بعد از ظهر دیروز به تاریخ دهم مرداد ماه 1396، اولین جشنواره مالک اشتر در سطح نواحی مقاومت به منظور معرفی رده های موفق تر بسیج در سال 95 در دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه برگزار گردید. این مراسم با حضور حجت الاسلام اله وردی(مسئول نهاد مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در دانشگاه آزاد اسلامی)، عباس اخلاقی(مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه)، حجت الاسلام بدری(مسئول معاونت تعلیم و تربیت) و حجت الاسلام صفاری زاده(نماینده ولی فقیه در بسیج دانشجویی) و سایر مسئولان و اساتید و بسیجیان برگزار شد.
دکتر گریوانی، معاونت خواهران سازمان بسیج دانشجویی کشور در جمع دانشجویان خواهر برپاکننده در دوره طرح ولایت اظهار داشت: حضور جدی و فعال حضرت زهرا(س) در عرصه‌های مختلف اجتماعی چهره واقعی زن را به همگان شناساند و ثابت کرد زن یک موجود اجتماعی است که می‌تواند در تمامی عرصه‌های جامعه حضور فعال داشته باشد و همین امر باعث گردیده که امروز زنان جامعه اسلامی تمام خصوصیات اخلاقی ایشان را مد نظر خود قرار داده اند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|