گروه خبری - کشاورزی
جامعه انسانی به سان پیکری واحد است که اگر یکی از این اعضا دچار آسیب و بیماری گردد، سایر اندام نیز کارآمدی خود را از دست خواهند داد و برای بهبود عضو آسیب دیده تلاش خواهند کرد، تا آن‌جا که اگر دل انسان درد کند، دیده اشک می‌ریزد.
با توجه به اینکه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و در یک فضای انتخاباتی هستیم، تریبون آزاد با عنوان ” شاخصه های رئیس جمهور اصلح» در دانشکده ی پیرا پزشکی و پرستاری مامایی صبح امروزبرگزار شد.
اعزام کاروان نفره 160دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه به مناطق عمیاتی جنوب
هدف از اعزام دانشجویان به این سفر زیارتی و معنوی آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان و قشر جوان جامعه با فرهنگ ایثار و شهادت و فهمیدن این موضوع که چه زحمتی برای حفظ و حراست از کیان و نظام اسلامی کشیده شده است که انقلاب امروز در این مرحله از امنیت و صلابت و اقتدار قرار گیرد.
مدیر علمی سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: دومین جشنواره فعالیت‌های برتر علمی ویژه پایگاه‌های بسیج دانشجویی، دانشجویان بسیجی، هسته‌های علمی حوزه‌ها در بسیج دانشجویی استان کرمانشاه برگزار می‌شود.
مسؤول سازمان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کرمانشاه گفت:خیانت سران فتنه و اردو کشی های چندین ماه سران فتنه و عوامل آنان در کف خیابان های شهرهای مختلف فراموش شدنی نیست و امروز سران فتنه به لطف رافت اسلامی در حال طی کردن کمترین مجازات ممکن هستند، زیرا سران فتنه مستحق اعدام هستند.
عضو شبکه تحلیلگران مرکز مطالعات ابوذرگفت: کاسه صبر ملت در نهم دی‌ماه سال 88 سرریز شد و همچون سیل خروشانی خس و خاشاک کف رودخانه را شستند و ناپدید کردند.
دانشجوی انقلابی و تحلیلگر سیاسی توهین به مقدسات اسلام در روز عاشورا سال 88 را همراه با سکوت سران فتنه عنوان کرد و یادآور شد: سکوتی که در واقع رضایت آن‌ها را همراه داشت، چون آن‌ها این مساله را در راستای منافع خود می‌دیدند پس هیچگونه عکس‌العملی نشان ندادند، در صورتی‌که همه ما می‌دانیم که مقدسات اسلام دارای حریمی است که شکستن آن‌ها موجب خروج آدمی از مرز دیانت می‌شود.
مسؤول مرکز مطالعات استراتژیک ابوذر با اشاره به توجه محسوس سیاستمداران آمریکایی به مساله جنگ نرم، گفت: اهداف کشور مهاجم در راستای جنگ نرم بدون شلیک گلوله در سرزمین هدف پیاده‌سازی می‌شود‌.
مسؤول بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: دانشگاه‌ها مانند موتور محرک هر نظام سیاسی هستند که دانشجویان در آن نگاهی حق‌طلب و عدالتخواه دارند.
|< < 1 2 3 4 5 6 > >|