گروه خبری - کشاورزی
مسئول دبیرخانه آزاداندیشی استان کرمانشاه گفت: بسیج دانشجویی بدنبال تحقق بستر مناسب ایجاد اندیشگاه های انقلاب اسلامی در هر دانشگاه است که کار آن پرداختن به چالش ها و مشکلات کشور باشد.
مدرس حوزه علمیه گفت: خدا محوری یکی از بارزترین رفتار امام عسکری علیه السلام بود به گونه ای که امام (ع) در مرتبه ایمان و عمل،اعتقاد به خدا و حضور همیشگی خداوند در همه مکان ها داشت و عالم را محضر حق تعالی می دانست به گونه ای که وی عاشقانه و عارفانه خدا را عبادت می کرد.
استاد دانشگاه گفت: امروز نیز دانشجویان بسیجی؛ این فرزندان معنوی حضرت امام (ره)، همچنان بر آرمان‌های آن پیر مراد باقی بوده و اعلام می‌دارند کمال همت خود را برای حفاظت از دستاوردهای نظام اسلامی، که ثمره خون هزاران شهید بسیجی است، مخصوصا مهمترین رکن و ستون این انقلاب یعنی ولایت مطلقه فقیه و پرچمدار برحق آن حضرت امام خامنه ای، به کار خواهند بست.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی کرمانشاه گفت: برنامه سه شنبه های مهدوی هر هفته با یاد و نام حضرت موعود(عج) و به همت اعضای بسیج دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار می شود.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: تمامی برنامه های بسیج دانشجویی در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب است و این جزو افتخارات بسیج دانشجویی است که در دانشگاه ها به عنوان سربازان ولایت و افسران جنگ نرم ایفای نقش می کنند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی گفت: مدیریت بحران و وضعیت پسازلزله در کوتاه مدت و میان مدت، مساله مهمی برای کاهش این فاجعه و مشکلات می باشد و در صورت ناکارآمدی و ناهماهنگی مدیریت بحران، می تواند ابعاد مشکلات موجود را عمیق تر نماید و مشکلاتی نظیر: سرما، گرسنگی، تشنگی و مشکلات روانی زلزله زدگان، فاجعه ای بسیار بزرگتر رقم بزند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی گفت: بسیجیان از دانشگاه صنعتی ، داوطلب حضور در مناطق زلزله زده هستند و تعدادی هم در مناطق زلزله زده حضور یافته و در حال کمک رسانی هستند.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاور گفت: زمین لرزه حادثه ای طبیعی است و رویدادهای مترتب بر آن نمی تواند دست مایه کنش های سیاسی قرار گیرد.
امروز مسئول بسیج دانشجویی علوم پزشکی کرمانشاه همراه با تیم همراه از نواحی روستایی و زلزله زده شهرستان ثلاث باباجانی بازدید کرده و ضمن عرض تسلیت به آنها به شناسایی دقیق نیازهای این افراد پرداخت.
جانشین خواهران بسیج دانشجویی داشگاه پیام نور گفت: دانشجویان بسیجی با توجه به شدت ویرانی‌های زلزله اخیر در غرب کشور و وارد شدن در فصل سرما، اقدام به جمع‌آوری و ارسال کمک ‌های غیر نقدی برای آسیب دیدگان زلزله می‌کنند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >|